Jorgovanka VS Đelić na B92

Не можеш наћи јер није никад дипломирала економију, па тако није могла ни да докторира. Завршила је Вишу економску школу.
Када неко напише да ЈоТа никад не би себе на листи уписала као "економског стручњака" (што не значи ништа, какво је то звање? ), него да би нормално уписала "дипл. економиста", а нарочито ТАКВОЈ не би промакло да упише "доктор економије" (Јоргованка Др Табаковић, како то гордо звучи!) онда се јави десетак напредњачких активиста / симпатизера да каже како то нема везе, "како она ставља стручност испред звања" и слично. ЈоТа, ЗАИСТА ТРАГИКОМИЧНА ФИГУРА СРПСКЕ ПОЛИТИЧКЕ СЦЕНЕ.

Pa predstavljaju je kao doktora ekonomije. Morala je da završi ekonomski fakultet(valjda?). Gde: u Prištini, Zubinom Potoku, Pazaru...
A i Čeda je nešto završio i to u rekordnih mesec dana posle 5.tog oktobra. Čini mi se 7-8 ispita za dve nedelje...
 
Pa predstavljaju je kao doktora ekonomije. Morala je da završi ekonomski fakultet(valjda?). Gde: u Prištini, Zubinom Potoku, Pazaru...
A i Čeda je nešto završio i to u rekordnih mesec dana posle 5.tog oktobra. Čini mi se 7-8 ispita za dve nedelje...

Представљају је лажно, осим на изборној листи, где не смеју да је лажно представе, па су написали "економски стручњак". Чеда за разлику од ЈоТе јесте био студент факултета, на Академији драмских уметности студирао је драматургију, а дипломирао је исто - никад. Зашто се о тим и таквим лажним представљањима мало односно нимало истражује / говори у јавности (има још један драстичан пример -" магистар " Веља) не знам! А требало би све такве "академце", било којој странци припадали, све одреда раскринкати.
 
U sistemu kakav je Srbija sve je izvodljivo u praksi, svedoci smo poslednjih godina od privatizacija pa do ostalih pljačkaških kombinacija koje su osiromašile privredu i stanovništvo...
U srpskoj ekonomiji proslaviće se onaj koji stisne petlju okrene leđa zapadnim lešinarima i ostalim glodarima....

Ma koliko bio ja licno protiv toga, neminovno je saradjivati sa njima, tako da je nemoguce okrenuti ledja tim zapadnim lesinarima, kapitalizam u osnovi ne dozvoljava tako nesto, to je vecna borba za trziste, jeftinu radnu snagu i izrabljivanje gradjana, a mi smo u zizi interesovanja...Ne volim sto je tako, ali tako je...
 
Pa predstavljaju je kao doktora ekonomije. Morala je da završi ekonomski fakultet(valjda?). Gde: u Prištini, Zubinom Potoku, Pazaru...
A i Čeda je nešto završio i to u rekordnih mesec dana posle 5.tog oktobra. Čini mi se 7-8 ispita za dve nedelje...

Jorgovanka je izuzetan strucnjak, to odgovorno tvrdim zato sto je poznajem preko 20 godina (iako se ne slazem sa njenom trenutnom politickom opcijom), a pitam tebe sta fali ljudima koji su zavrsili fakultete u Pristini? Da li si i ti jedan od onih koji ne mogu uspeti u zivotu pa za svoje neuspehe traze opravdanje u vidu drugih koji su ,,lako,, zavrsavali fakultete?
 

Back
Top