Lez\bi indetitet

млого сам перверзан само да знаш...
ја у натопљеној топлој крпи стављеној између ребараца на радијатору видим партнерку
јастук по неки пут има тражени облик, сунђер на душеку ко да овде живи детлић,
доживим оргазам када реплицираш на мој коментар... :heart:

ok prosao si... sledeci
 
млого сам перверзан само да знаш...
ја у натопљеној топлој крпи стављеној између ребараца на радијатору видим партнерку
јастук по неки пут има тражени облик, сунђер на душеку ко да овде живи детлић,
доживим оргазам када реплицираш на мој коментар... :heart:


vidi ga ovaj mali domišljati jazavac čega se to setilo
 
pa mozda nesto se formira ako zena ima odnose sa muskarcem, nekakvi su od toga organi, jer je to jedna radnja
a sad ako ti nemas te odnose nego zena i zena onda su mozda od toga drugaciji organi
ne znam samo razmisljam
hormonalno mozda ima nekih promena od m-z odnosa a ovako ne znam??? nije isto kad gurnes krastavac i musku pishu?
al to se ne vidi?
 
pa mozda nesto se formira ako zena ima odnose sa muskarcem, nekakvi su od toga organi, jer je to jedna radnja
a sad ako ti nemas te odnose nego zena i zena onda su mozda od toga drugaciji organi
ne znam samo razmisljam
hormonalno mozda ima nekih promena od m-z odnosa a ovako ne znam??? nije isto kad gurnes krastavac i musku pishu?

Kapiram o cemu pricas. Ali iskreno mislim da gresis, ne znam nisam pametna :dash:
 
Imao sam ribu i njena sestra je bila lezbacha.Pet godina se jahala sa jednom starijom gospodjom,u kucu je dovodila,upoznala je sa roditeljima,
letovale po Grckoj i Italiji,kampovale,ma sve...
Msm ni po cemu covek da provali da balavi sa zenama.Skroz je dobro izgledala,obrazovana...msm sve.
E sad,meni to malo bilo neobicno,tada sam prvi put video kako to sljaka u praksi,a nesto kasnije ja od nje saznam da ona uopste nije imuna ni na qitu.

Msm d a im je svima zajednicko d a imaju neke posledice iz detinjstva..(ova je recimo kao dete imala visak kilograma...ali ne +10 nego mnogo vise,ni danas
ne dozvoljava da se o tome govori,spalila je sve te slike de se moze to videti..)

Msm,nemam pojma,svak voli nesto i ima neki fetis..al niko ne porice kako je quita univerzalna naprava..:D
 
Imao sam ribu i njena sestra je bila lezbacha.Pet godina se jahala sa jednom starijom gospodjom,u kucu je dovodila,upoznala je sa roditeljima,
letovale po Grckoj i Italiji,kampovale,ma sve...
Msm ni po cemu covek da provali da balavi sa zenama.Skroz je dobro izgledala,obrazovana...msm sve.
E sad,meni to malo bilo neobicno,tada sam prvi put video kako to sljaka u praksi,a nesto kasnije ja od nje saznam da ona uopste nije imuna ni na qitu.

Msm d a im je svima zajednickod a imaju neke posledice iz detinjstva..(ova je recimo kao dete imala visak kilograma...ali ne +10 nego mnogo vise,ni danas
ne dozvoljava da se o tome govori,spalila je sve te slike de se moze to videti..)

Msm,nemam pojma,svak voli nesto i ima neki fetis..al niko ne porice kako je quita univerzalna naprava..:D

Moze biti, ali ne verujem, mali je procenat.
 
nimfosi, lezbace, fuqse ili nedoyebane…. sta ih razlikuje a sta im je blisko…

sta ih razlikuje mozete vi a ja cu sta im je blisko…. jad, mentalna devastiranost, emocionalna tupost, libidulani strahovi….

kad se kaze lez odnodno homo ili bi svejedno, jer to nije trenutna potreba vec koncept zivljenja doteran do apsoluta, onda uvek imamo u glavi tipolosku sliku osobe koja mora da zadovolji esenciju onoga po cemu se izdvaja od ostalih iz okoline. to je obicnim ljudima kod takvih zena tesko za primetiti jer su manje vise sve zene kad tad u zivotu imale neko lez iskustvo pa su naucile vesto da se kriju…kod muskaraca je lakse posto postoje dva tipa od koga furundziju moze i malo dete sa skromnim iq prepoznati bez nekog velikog predznanja jer se izdvaja od ostalih svojim kvazi bljutavim feminiziranim manirima… zene sa druge strane su navikle da kriju svoju patogenu potrebu za istim polom pre svega kao utehom za nerazumevanje od strane muskaraca, pa tipovi variraju od manekenski trepcucih i sve naivnih, pa do onih koje zubima mogu da te nose u komadu…

najlakse je prepoznati zrele lezbache koje se ne libe otvorenog flerta pa i javnog vatanja mladjanog svezeg zenskog mesa zavisno od stepena pre svega emocionalne ugrozenosti a opet da ne gresim dusu zrele lezbache se jako dobro kontrolisu i grade finu paukovu mrezu oko zrtve svoje pohote sve dok je ne isisaju na onom mestu gde cure sokici… jer lezbejke su ako niste znali emotivne, izuzetno, al' samo po njihovom tumacenju te intelektualne komponente koju ima skoro svaki covek… i tu nastaje kurslus njihovog mozga, jer ljudi, barem vecina onih sto se zovu normalni, reaguju pre svega na tako ispoljenu emotivnost i to lezbache suptilno koriste da mladu i naivnu ovcu srede dok si rekao keks… mnogo lakse nego ****** nekog decaka… to je zato sto je u biti svake zene ona duhovna homo komponenta jaca nego kod muskaraca, a kroz intimno druzenje kako vecina zene praktikuje i dozivljava svoje prijeteljice gde se medju njima otkriva mnogo toga o drugima, sto pak muskarci jedan drugom nikad ne prenose, mnogo toga u tom oslobadjanju spontano moze da se desi a neretko se i desava…

bi seksualke su sa druge strane osobe lisene kompleksa bilo kake vrste i u toj grupi mozemo naci zene koju su sve samo ne lepe, pod onim sto se smatra antickim pojmom lepote, te sredini u kojoj zive obicno nije jasno kako one uspevaju sa tim nicim posebnim da ostvaruju brojne veze i da imaju bogat ljubavni, citaj seksualni zivot posto biseksualke su mozda jedina sorta zena koja ama bas nista ne oseca i nesposobne su za onu najprostiju emociju osim mozda roditeljskog nagona ako su majke… zasto je tako ne znam ni sam, ali mozda zato sto sizofreno kriju sta im je od dve ljubavi slasnije i u tom rascepu se blokiraju…. ali i biseksualke se negde do 40 jasno opredele i jedan deo svoje seksualnsti bace u kantu zaborava a to obicno bude ona hetero na ustrp homo jer posto visu nisu pozeljne muskarcima kao sto su bile u mladjim danima ostaje im jedino jadna uteha u vidu poveceg dilda i neke mladjane tupache koja tek otkriva zhivot i njegove slasti kroz seksualne izopachenosti koju ce matora profesorka da joj iz prve ruke prezentira…

naravno postoji i najgora varijanta ali o njima ovde nije rech a to su nedoyebane koje mrze sve ove tipove pljujuci po njima iz svih oruzja, a ako ih neko pita sta misle o lez ili bi kao da im je opalio samar i take postaju jako rano babatetke koje samo zvalave i sablaznjuju se zvacuci jednu te istu pricu umesto da zvacu q ili p u realu….

tema, kako ih prepoznati… ko zna jako prosto… a ko ne zna, nece nikad ni nauciti. koga zanima vodic za prepoznavanje lezbejki u pet tacaka moze na pp, posto ako napisem ovde javno bice brisano jer ih ima poprilicno.

i nemojte da mi quqate i trazite da napisem govoreci da nece kad jako dobro znate da oce….
 

Back
Top