Kraljevina Srbija je dobila novi grad- pomozite nam da ga popunimo
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kraljevina Srbija je dobila novi grad- pomozite nam da ga popunimo

Obećava Atomski_Mrav (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Lightbulb Kraljevina Srbija je dobila novi grad- pomozite nam da ga popunimo

Kao sto u naslovu pise, kraljevina Srbija je konacno dobila nov grad- Rudnik. Ako na ovom forumu postoje igraci koji su nekad igrali RK, ali su se smorili zbog jednolicnosti igre i nedesavanja, sad je prilika da se vrate. Mnoge kraljevine su poput nas krenule da se bude i vracaju u igru, pozivajuci nove igrace.Zajedno sa novim gradom, dobili smo i novi rudnik zlata koji je sto pre potrebno popuniti rudarima (novim igracima), a i plate nisu lose.

Takodje pozivam sve one koji nikad nisu igrali ovu igru, ali vole multiplejer strategije (tacnije rol-plej igre), da se okusaju u ovoj zanimljivoj igrici tako sto ce se registrovati na adresu: www.kraljevine.com

Inace, igra je potpuno besplatna, i za nju nije potrebno izdvojiti vise od 2-10 minuta dnevno, ali je moguce provoditi vise vremena na forumu i u gradskim kafanama u kojima uvek ima ljudi koji se zezaju, pomazu novim igracima ili pricaju o aktuelnim temama u kraljevini.

Ako hocete, mozete me navesti za zastitnika u igri, tako sto cete u to polje pri registraciji navesti Atomski_mrav

Legenda hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Podrazumevano Re: Kraljevina Srbija je dobila novi grad- pomozite nam da ga popunimo

referali

Učlanjen
    28.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Podrazumevano Re: Kraljevina Srbija je dobila novi grad- pomozite nam da ga popunimo

Nije ref link, ne postoji to, ovo je link igrice, a ako neko hoce da se registruje preko mene, mora me postaviti za zastitnika. Napisao sam dole

Aktivan član miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Igrao sam ranije, a onda prestao.
    Pre neki dan sam opet pokusao da se vratim, ali naravno nalog vise ne postoji.

Učlanjen
    28.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Ako te ne mrzi, igraj ispocetka. Veliki je broj novih igraca, tako da je napredovanje dosta lakse nego pre, relativno brzo ces se prikljuciti...

Slične teme

1. Muskarci,pomozite nam da budemo jos bolje u krevetu!!!
    Autor Mici u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 08.09.2013., 01:20
  2. Monarhisticki centar Kraljevina Srbija
    Autor monarh_srbija u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2008., 18:15
  3. POMOZITE NAM DA IZABEREMO
    Autor trisa u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 18.05.2004., 12:11
  4. pomozite nam