Ujedinjenje Srpske i Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neto

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.029
Ujedinjenje Srpske i Srbije je neminovnost i to u relativno bliskoj budućnosti,5 do 10 godina.To je kao dlan o dlan.Kao što je i proces ujedinjenja Savezne Republike Njemačke i Njemačke Demokratske Republike bio skup i obilježen brojnim nedoumicama i ovo naše ujedinjenje ima i da košta i da se pojave neke nejasnoće.Naravno,mnogo manje nego u slučaju Njemačke jer se radi o manjim zemljama ali moramo da gledamo u budućnost a ne da smo stalno zagledani u prošlost.Bar ja tako mislim.Eto,to je moje mišljenje ili stav.
 
Независност Републике Српске је неминовна, а уједињење са Србијом није.
Да ли ће доћи и до уједињења. видећемо. Али сигурно је да у скоријој будућности неће.
 
Ja sam više za nezavisnu i samostalnu Republiku Srpsku.

Bolje ovako.Imaćemo veće tržište,neće biti graničnih prelaza...
drzave4.jpg
 
Slusajte braco preko Drine, danas je R.Srpska poslednji bastion Srpstva. Tamo su veci Srbi nego u BG. To se i pokazalo u zadnjem ratu, dok su po Beogradu kvazi-patriote nosali kokardu na celu i u kafani stvarali Veliku Srbiju, Bosanski Srbi su krvavo branili svoju otadzbinu.

Beograd i Milosevic su veliku nepravdu nacinili od sankcija prema vama 1994 do prodaje Krajine.

R.Srpska se mora cuvati po svaku cenu, makar to bila cena svojih zivota.

Ja jesam za nezavisnu R.Srpsku ali nisam da se odma pripoji Srbiji, zasto? Iako sam zivim u Srbiji smatram da danasnja vlast moze samo kotraproduktivno delovati po R.Srpsku. Vama Banjalucanima ne treba da neki "somovi" iz Beograda ili Nisa diktiraju politiku i ekonomiju. Zato treba sacekati da prodje vreme da se Srbima u Srbiji izmeni nacionalna svest i politika.

R.Srpska ima kapacitete da bude nezevisna, veca je 2,5 puta od Kosova. R.Srpska je po povrsini kao Crna Gora i Kosovo zajedno mozda i veca.
 
Кад у Србији дође патриотска власт доће и до уједињења... Ко зна можда се и црногорци "пробуде" па и море повратимо...

У том случају федерација БиХ би на карти изгледала ко ПЕТАО !!! :mrgreen:
 
Кад у Србији дође патриотска власт доће и до уједињења... Ко зна можда се и црногорци "пробуде" па и море повратимо...

O tome i ja pricam, mi sami gradjani Srbije, koji zivimo u njoj ne mozemo da se izborimo sa domacim izdajnicima i placenicima koji nas ugnjetavaju gore nego za vreme Turaka. A kamoli da Banja Luka moze izaci na kraj s njima.
 
R.Srpska ima kapacitete da bude nezevisna, veca je 2,5 puta od Kosova. R.Srpska je po povrsini kao Crna Gora i Kosovo zajedno mozda i veca.

Сад ту има "пар малих проблема" - Окружена је балијама и усташама а нема своју војску у полицију... Нема потреба да нико диктира бањалучанима ишта... Цела Србија треба да се децентрализује на општине и проблем је решен...
 
Srbija nema nikakvog interesa za bilo kojim delom Bosne.Sta vise daleko im lepa kuca a ako hoce mogu da se ujedine sa Iranom

Јел да се одрекенем 1.500.000 СРБА ? Због чега ? Србија итекако има интерес за целом Босним јер је она део Србије... Реално тренутно нисмо у позицији да вратимо целу Босну али РС можемо вратити и не само да можемо него морамо !!!
 
Јел да се одрекенем 1.500.000 СРБА ? Због чега ? Србија итекако има интерес за целом Босним јер је она део Србије... Реално тренутно нисмо у позицији да вратимо целу Босну али РС можемо вратити и не само да можемо него морамо !!!

Druze nemoj da padas u vatru, ova nesreca Gideon je poznat po svojoj mrznji prema svemu sto je Srpsko. Tako da ne znam koji su mu motivi da li je poturica ili ustasa. Svaku temu on samo gleda da popljuje i omalovazi Srbe.
 
Јел да се одрекенем 1.500.000 СРБА ? Због чега ? Србија итекако има интерес за целом Босним јер је она део Србије... Реално тренутно нисмо у позицији да вратимо целу Босну али РС можемо вратити и не само да можемо него морамо !!!

Srbija i bez toga ima dosta Bosanaca.Sta to ima u Bosni?Da mozda nema nafte?
 
Кад у Србији дође патриотска власт доће и до уједињења... Ко зна можда се и црногорци "пробуде" па и море повратимо...

У том случају федерација БиХ би на карти изгледала ко ПЕТАО !!! :mrgreen:

Kao petao sa erekcijom. :lol:
 
Slobodno zadrzite te dulume.U Srbiji gomila neobradjene zemlje a za bukovom gradjom bas i ne vlada neka potraznja.

Koji je tvoj problem? Jesu po tebi Srbi iz R.Srpske niza rasa u odnosu na Srbe iz Srbije?
Ali ja mislim da je tvom motiv lican, ne znam da li te je zena ostavila radi Srbina iz Bosne ili si dobio otkaz na poslu jer na tvoje mesto je dosao Srbin iz R.Srpske (mozda je bio sposobniji od tebe) ili ti je Srpkinja iz R.Srpske slomila srce. Kazi duso sta te muci. :per:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slobodno zadrzite te dulume.U Srbiji gomila neobradjene zemlje a za bukovom gradjom bas i ne vlada neka potraznja.

У Србији има необрађене земље зато што је власт издајничка и подржава увознички лоби... Увозимо шљиве, бели лук, коромпир ?!?! Само још малине да почнемо увозити !


Kao petao sa erekcijom. :lol:

Не знам шта муслимани имају да кажу на то али ја мислим да овај са карте није прошао "сунећње" ... сад питање је јер издао вјеру мухамедовску или је Хрват! :mrgreen:

Моје мишљење је да је Хрват... Само Хрвати су тако опседунити Србима ! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top