Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kumova, tope ženski. K je milimetar iznad M, nesrećo ostrašćena. Ko što rekoh neće ti Musa pomoći. Iste ste ovce za šišanje vi napredni ko i ovi žuti. Čita vam pošten čovek komentare, nema razlike. Uostalom ko i između vaša dva lidera.
Popij nesto da se smiris, ili smanji to sto pijes...

Nema razlike?

Ti si taj poshten koji primecuje tu nerazlicitost?

Boze, pa tebi je potreban i opticar:think:
 
Kostunica je rekao da oni hoce sa njima, al zapad rekao da oni ne zele da Toma ide sa Kostunicom

Toma sta ce, kao svaki obican pijun mora da se povinuje zeljama svog kralja

Томислав је јасно рекао да неће са ДСС, па се предомислио, али га је Коштуница охладио ... значи ... нема

Чак је и Конузин јасно рекао да не може и ЕУ и Русија, тиме јасно стављјући напредним до знања да су пуштени низ воду од стране Русије, а јаасно је подржао ДСС
 
Томислав је јасно рекао да неће са ДСС, па се предомислио, али га је Коштуница охладио ... значи ... нема

Чак је и Конузин јасно рекао да не може и ЕУ и Русија, тиме јасно стављјући напредним до знања да су пуштени низ воду од стране Русије, а јаасно је подржао ДСС

Znaci, gotova stvar?
Sad su nazadni na potezu:klap:
 
Томислав је јасно рекао да неће са ДСС, па се предомислио, али га је Коштуница охладио ... значи ... нема

Чак је и Конузин јасно рекао да не може и ЕУ и Русија, тиме јасно стављјући напредним до знања да су пуштени низ воду од стране Русије, а јаасно је подржао ДСС

SNS ce za koju godine otici tamo gde mu je i mesto - na smetliste istorije

ja ne vidim nikakvu buducnost kod njih ni nacin da opstanu

maksimum jos 2 izbora
 
to jedino ako osvoji minimum 35% sto je gotovo nemoguce

Pogledaj ko je vec na listama SNS-a u nekim opstinama po Beogradu...i nekim gradovima u Srbiji. Predstavnici PUPS-a, i slicno. Lazarevac, Mladenovac, Obrenovac, tamo je PUPS vec u koaliciji sa naprednjacima, predizbornoj. Nema frke.

A ovi sto se rukovode iskljucivo izjavama i to bajatim, ***, nisu informisani i naivni su.
 
SNS ce za koju godine otici tamo gde mu je i mesto - na smetliste istorije

ja ne vidim nikakvu buducnost kod njih ni nacin da opstanu

maksimum jos 2 izbora

Тешко ... сада ће на изборима проћи, али на следећим неће ... Пукли су као крушке, немају никакву политику ...

Њихова кампања се састоји у нападању радикала и демократа ... Шта више, престали су са нападима на демократе, сад ударају само по радикалима
 
Тешко ... сада ће на изборима проћи, али на следећим неће ... Пукли су као крушке, немају никакву политику ...

Њихова кампања се састоји у нападању радикала и демократа ... Шта више, престали су са нападима на демократе, сад ударају само по радикалима
Ja ne cuh da vas pomenuse, oni se bave ozbiljnijim poslom, a demokrate napadaju SNS, jer im je to jedini program koji imaju, kao uostalom i vama!
 
Pogledaj ko je vec na listama SNS-a u nekim opstinama po Beogradu...i nekim gradovima u Srbiji. Predstavnici PUPS-a, i slicno. Lazarevac, Mladenovac, Obrenovac, tamo je PUPS vec u koaliciji sa naprednjacima, predizbornoj. Nema frke.

A ovi sto se rukovode iskljucivo izjavama i to bajatim, ***, nisu informisani i naivni su.

to je lokalni nivo, nema veze sa republickim

dosta ste nerealni ako ocekujete 35%... spust na zemlju ce biti bolan
 
umesto što se dan-noć svađate, organizujte neko okupljanje političara sa PDF-a, možda se rodi i neka međustranačka koalicija :per:

Ovo mi je 8-ma poruka danas, ako je to danonocno, ja onda ne znam koliko traje dan i noc zajedno:think:
Uostalom ja sam na temi o Tomislavu Nikolicu, sto bi se reklo svoj na svome, ovi koji dolaze su gosti, valjda se zna ko ostaje ko odlazi, kao i da je svakog gosta tri dana dosta, ovi okalpise:mrgreen:
 
Popij nesto da se smiris, ili smanji to sto pijes...

Nema razlike?

Ti si taj poshten koji primecuje tu nerazlicitost?

Boze, pa tebi je potreban i opticar:think:

Teško je objašnjavati nerazumnim i ostrašćenim ljudima čega primer imamo ovde. Ta dva gospodina, Musa i BoTa su sela i dogovorila se da naprave dvopartijski sistem o čemu i otvorenu pričaju. Pitaš se zašto? To sigurno nije zbog ucenjivačkog potencija malih stranaka kao što ćeš čuti od svojih evropskih lidera, već iz proste želje za što dužom vlašću. I jedni i drugi imati pristup upravnom aparatu, javnim preduzećima, budžetu, ministarstvima, kojekakvim agencijama odakle planiraju da obezbede sebe i svoje potomstvo. Naravno nisu oni tako bistri da to sami smisle. Smišljeno je to tamo odakle ih finansiraju. A pitaš se zašto je to interesantno tamo nekim strancima? Pa iz prostog razloga što se politika ko god je na vlasti neće menjati. Politika će biti proevropska, podanička i lopovska. Narod će birati između šupljeg i praznog.

Naravno, to je samo ideja čijem pokušaju realizacije prisustvujemo. Kako će se završiti videćemo. Zato na ovim izborima treba glasati za bilo koga drugog od ove dvojce.
 
Trebalo bi da znas da centrale stranaka direktno odlucuju i za lokalni nivo, i da je ovo u stvari probni test buduce saradnje.

P.S. Drago mi je sto mi persiras, mada sam ja ipak daleko od matorog.

Da li je „recept iz Prijepolja” primenjiv na republičkom nivou

DS i SNS su sada bliži nego što su to bili demokrate i socijalisti pred formiranje zajedničke vlade 2008. godine, kaže Đorđe Vukadinović

http://www.politika.rs/rubrike/Poli...epolja-primenjiv-na-republickom-nivou.lt.html
 
Teško je objašnjavati nerazumnim i ostrašćenim ljudima čega primer imamo ovde. Ta dva gospodina, Musa i BoTa su sela i dogovorila se da naprave dvopartijski sistem o čemu i otvorenu pričaju. Pitaš se zašto? To sigurno nije zbog ucenjivačkog potencija malih stranaka kao što ćeš čuti od svojih evropskih lidera, već iz proste želje za što dužom vlašću. I jedni i drugi imati pristup upravnom aparatu, javnim preduzećima, budžetu, ministarstvima, kojekakvim agencijama odakle planiraju da obezbede sebe i svoje potomstvo. Naravno nisu oni tako bistri da to sami smisle. Smišljeno je to tamo odakle ih finansiraju. A pitaš se zašto je to interesantno tamo nekim strancima? Pa iz prostog razloga što se politika ko god je na vlasti neće menjati. Politika će biti proevropska, podanička i lopovska. Narod će birati između šupljeg i praznog.
Naravno, to je samo ideja čijem pokušaju realizacije prisustvujemo. Kako će se završiti videćemo. Zato na ovim izborima treba glasati za bilo koga drugog od ove dvojce.

U sta gledas, grah, plecku, kuglu?

Narod ce birati kako zeli, niko mu to ne moze i ne sme zabraniti, a ne mora BoTu i Tomu, moze Jacu i pravog Musu, vazno je da postoji izbor.
Ko misli da ne postoji, neka sedi kod kuce, slavi ili ide na slavu, niko nikoga motkom ne tera!
 
Trebalo bi da znas da centrale stranaka direktno odlucuju i za lokalni nivo, i da je ovo u stvari probni test buduce saradnje.

P.S. Drago mi je sto mi persiras, mada sam ja ipak daleko od matorog.

na lokalnom nivou svako ulazi sa svakim... u Novom Sadu su Maja Gojkovic i LSV donosili zajednicke zakone, a pljuvali su se i ranije, pljuju se i dan danas

mislim bzvz je ako ti mislis da ce ce cela koalicija oko SPSa uci sa SNSom samo zato sto PUPS saradjuje sa SNSOm u nekoliko opstina

U Vojvodini imas svakojake koalicije, ljudi su spojili nespojivo, jer njima je bitan samo taj grad i opstina u kojem su a to nema veze sa Kosovom, EU, NATOm, gay paradom ili necim drugim

ne persiram ti, pricao sam u mnozini jer je i AC DC predvidjao da ce SNS osvojiti 35% a DS 25%
 
na lokalnom nivou svako ulazi sa svakim... u Novom Sadu su Maja Gojkovic i LSV donosili zajednicke zakone, a pljuvali su se i ranije, pljuju se i dan danas

mislim bzvz je ako ti mislis da ce ce cela koalicija oko SPSa uci sa SNSom samo zato sto PUPS saradjuje sa SNSOm u nekoliko opstina

U Vojvodini imas svakojake koalicije, ljudi su spojili nespojivo, jer njima je bitan samo taj grad i opstina u kojem su a to nema veze sa Kosovom, EU, NATOm, gay paradom ili necim drugim

ne persiram ti, pricao sam u mnozini jer je i AC DC predvidjao da ce SNS osvojiti 35% a DS 25%

To ti je mnogo bolja indikacija nego izjave na televiziji. Izjave na teleiziji uzimaju u obzir samo neozbiljni ljudi.

Ja ne volim o procentima. I nikad nisam spominjao 35 posto. Ja vise volim brojke, bukvalno. Npr. DS nema sanse da osvoji visae od 800.000 glasova.Limit LDP-a je 300.000 itd...
 
To ti je mnogo bolja indikacija nego izjave na televiziji. Izjave na teleiziji uzimaju u obzir samo neozbiljni ljudi.

Ja ne volim o procentima. I nikad nisam spominjao 35 posto. Ja vise volim brojke, bukvalno. Npr. DS nema sanse da osvoji visae od 800.000 glasova.Limit LDP-a je 300.000 itd...

slazem se za DS al za LDP... ne znam

ima ih pun racku u Vojvodini samo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top