Nikolić kandidat SNS za predsednika

Koliko jebilo po tebi?

  • <=1000

  • <=2000

  • <=3000

  • <=4000

  • <=5000

  • <=6000

  • <=7000

  • <=8000

  • <=9000

  • <=10.000

  • Kao kod Vuka

  • Kao kod Slobe

  • sto iljade ovoga mi krsta

  • bio sam u bekstejdu pa nisam mogao da procenim

  • PRIJAVLJUJEM TEMU!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dbkapo

Veoma poznat
Poruka
11.819
11. април – Ко хоће да вас бије,мораће мене као председника


КОСОВСКА МИТРОВИЦА – Лидер Српске напредне странке Томислав Николић изјавио је данас на предизборном митингу у Косовској Митровици да је бивши председник Србије Борис Тадић одбио да укључи СНС у преговоре о Косову и Метохији.[/COLOR]
Николић је обећао да ће чим победе звати и Демократску странку да учествује у преговорима о Косову и Метохији али и све друге странке које имају посланике у парламенту јер се, како је оценио, ради о великом терету за једног човека и једну политичку странку.
„Ово је терет који може да носи само цела Србија. Ја нећу на вас да товарим тај терет, ја нећу да вам кажем поставите барикаде па после да дођем први да вас бијем. Ако вам кажем поставите барикаде, ноћиваћу на њима. Ако неко хоће да вас бије мораће прво да бије мене, као председника Србије“, поручио је Николић.
Лидер СНС је окупљеним грађанима на тргу „Шумадија“ у Косовској Митровици поручио да жели да их уведе у ЕУ али да грађани знају који услов никада неће моћи да испуни, додајући да га није чуо до сада и да не треба да га постављају.
„Треба да одмах одустану од тог (захтева). То је за осам до десет година, а треба да се живи сутра, треба да се обезбеди сваки дан живот. Не можемо да легнемо и чекамо кад ћемо у ЕУ. А, шта ако не уђемо никада“, рекао је Николић.
Дода је како већ десет година говори о Србији која је кућа са двоје врата на истоку и на западу и да треба отворити свака врата јер је „свако ко има понуду да грађанима Србије буде боље добродошао“.
„Косово није моје, није ми га оставио отац, нисам га купио, не могу да га продам, не могу никоме да га поклоним, припада свима вама – целој Србији, сваком њеном грађанину појединачно па како грађани желе тако ће и да буде. У Уставу пише да желе да буде – Србија и биће Србија док последњи Србин хода земљом Србијом“, рекао је Николић.
Он је додао и да не зна шта је актуелна власт договорила са Приштином и не зна о чему су преговарали и да је један човек решавао нашу судбину на Косову и Метохији – Борис Тадић, који, како је рекао, дугује да каже докле је стигао.
„Докле год да је стигао даље одатле ни један корак не сме да се направи. Докле год да је отишао у покушајима да се додвори да би остао и трећи мандат, шта год да је потписао а да је на штету Србије то мене не обавезује“, истакао је Николић.
Члан председништва СНС Зорана Михајловић изјавила је да напредњаци имају неколико важних тачака програма и да ће се борити против лоповлука и корупције, именовати одговорне људе.
„Отворићемо и покренути привреду, основати наше национално банкарство, развојну банку, помоћи малим и средњим предузећима, смањити порезе на зараде, овде ће се радити и градити“, поручила је Михајловићева и позвала окупљене да 6. маја заокруже број 5.
На митингу, који нији нису обезбеђивали припадници косовске полиције, говорили су, између осталих, и лидер Покрета социјалиста Александар Вулин, члан председништва СНС Борислав Пелевић, лидер Нове Србије Велимир Илић, председник ИО СНС Милан Бачевић, потпредседник Покрета Снага Србије БК Јасмина Митровић Марић и председник општине Косовска Митровица Крстимир Пантић.
Митинг нису обезбеђивали припадници косовске полиције, а пре почетка митинга на централном градском тргу наступила је естрадна уметница Маја Николић.

http://www.pecat.co.rs/2012/04/11-april-ko-hoce-da-vas-bijemorace-mene-kao-predsednika/

EH TAJ TOMA ...... MOŽETE GA BLATITI I PLJUVATI IZ LIČNIH RAZLOGA ALI ON JE BIO I OSTAO PRAVI SRBIN I ŠUMADINAC !!!! :hvala:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ode na Kosmet,i umesto da govori o tome kako ce da resi problem kosova,kako ce da ga vrati itd. on samo kaze kosovo je deo srbije i pocne da govori o ekonomiji i zaposljavanju,pa hebote vise,ekonomija je 1515-ti problem Srbije,a Kosovo je prvi,a ovi stalno o ekonomiji i zaposljavanju,da ne govorim o tome da su isto tako kenyali kad su otisli na grob milice rakic,umesto da govore o tome kako je nato zlocinac itd. oni o predizbornim obecanjima,gori su od ldp-a...
 
Ode na Kosmet,i umesto da govori o tome kako ce da resi problem kosova,kako ce da ga vrati itd. on samo kaze kosovo je deo srbije i pocne da govori o ekonomiji i zaposljavanju,pa hebote vise,ekonomija je 1515-ti problem Srbije,a Kosovo je prvi,a ovi stalno o ekonomiji i zaposljavanju,da ne govorim o tome da su isto tako kenyali kad su otisli na grob milice rakic,umesto da govore o tome kako je nato zlocinac itd. oni o predizbornim obecanjima,gori su od ldp-a...

Да ли си прочитао текст ???
Тома ће отворити дебату о проблему Космета у скупштини и поштовати решеље исте јер је то воља народа, а не сам решавати проблеме као Тадић
који је узурпирао власт, на штету грађана и Србије.

 
Да ли си прочитао текст ???
Тома ће отворити дебату о проблему Космета у скупштини и поштовати решеље исте јер је то воља народа, а не сам решавати проблеме као Тадић који је узурпирао власт, на штету грађана и Србије.

Otvorice debatu?!?!?

I sta onda? Pustice da neko drugi odluci a da se on onda slika za teve kako on potpisuje odluku :roll: :roll: :roll:

Ako je covek, odlucice sam, nece da se krije iza "pa vecina misli".
 
Otvorice debatu?!?!?

I sta onda? Pustice da neko drugi odluci a da se on onda slika za teve kako on potpisuje odluku :roll: :roll: :roll:

Ako je covek, odlucice sam, nece da se krije iza "pa vecina misli".

Да ли се ти шалиш?
Да ли знаш које су ингеренције председника и зашто постоје устав и скупштина?
По теби су посланици дебили а не изабрани представници народа, који треба само да подижу руке по диктату председника?
 
Да ли си прочитао текст ???
Тома ће отворити дебату о проблему Космета у скупштини и поштовати решеље исте јер је то воља народа, а не сам решавати проблеме као Тадић који је узурпирао власт, на штету грађана и Србије.

Да ли се ти шалиш?
Да ли знаш које су ингеренције председника и зашто постоје устав и скупштина?
По теби су посланици дебили а не изабрани представници народа, који треба само да подижу руке по диктату председника?

Pa sad ako ja treba iz ovoga nesto da zakljucim... prvo predsednik hoce, drugo predsednik ne moze...

Ako hvalis moc odlucivanja skupstine onda ostani dosledan. Neka poslanicka grupa SNS pokrene ako hoce, pa neka se o tome glasa i neka predsednik potpise, ako do toga uopste stigne.
 
Neka mi neko pokaze gde je tema o predsednickom kandidatu SNS, pa cu ovo onda da prespojim tamo.

Чекај мало Платину... ја знам да ти једва чекаш да склониш нешто позитивно, јасно и на прави начин речено од стране представника СНС-а.
Зар не желиш реалну полемику око ових важних ствари за нашу земљу?
Зар су ти важна само пљувања на форуму ?

Ја нисам износио податке агенција о рејтингу.... а могао бих !!!! :per:
 
Чекај мало Платину... ја знам да ти једва чекаш да склониш нешто позитивно, јасно и на прави начин речено од стране представника СНС-а.
Зар не желиш реалну полемику око ових важних ствари за нашу земљу?
Зар су ти важна само пљувања на форуму ?

Ја нисам износио податке агенција о рејтингу.... а могао бих !!!! :per:

Ne verujem agencijama previse. Neke su precizne, neke grese, neke grese samo prema nekima... To bre sve kao sportska kladionica. Jedino izborne rezultate priznajem.
Ne bi mi smetalo kada bi ankete zabranili.
 
Ako SRS moze da ima samo jednu temu za predsednickog kandidata, SNS ne moze da ima 101...

Тадић има 21 отворену тему ..... Јадранку си убацио у једну тему али са слатким насловом.
Аутоматски си обесмислио све остале ствари.
СРС нема толико активности нити има толико утицаја на данашњу политику да би се стављао у равноправан положај са СНС-ом.
 
Ako SRS moze da ima samo jednu temu za predsednickog kandidata, SNS ne moze da ima 101...

Онда би на форуму требали да имамо тема колико и странака или председничких кандидата.
Знам колико те копка понеки добар наслов теме који се односи на СНС,
али не можеш ти да заводиш правила и то баш сада, то води ка диктатури.
Не заборави да су многи стари форумаши напустили овај форум откада га ти уређујеш.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top