Igre na sreću

sampita

Zainteresovan član
Poruka
109
Sta vi mislite , kada su u pitanju igre na srecu , sta je potrebno da se ima u horoskopu da bi covek mogo da se nada nekom dobitku?

Koje kuce , planete i aspekti su bitni po tom pitanju? I dali ima neke veze natalni horoskop u svemu tome?

Primer:
V kuca u strelcu u petoj kuci su Jupiter i Uran ( to je u natalnom horoskopu tako)
Da li ta osoba moze da se nada za dobitak, tek kada Jupiter prolazi koroz drugu kucu ili kako stoje stvari po tom pitnaju?

Aj`mo narode da cujemo komentare :lol:
 
sampita:
Sta vi mislite , kada su u pitanju igre na srecu , sta je potrebno da se ima u horoskopu da bi covek mogo da se nada nekom dobitku?

Koje kuce , planete i aspekti su bitni po tom pitanju? I dali ima neke veze natalni horoskop u svemu tome?

Primer:
V kuca u strelcu u petoj kuci su Jupiter i Uran ( to je u natalnom horoskopu tako)
Da li ta osoba moze da se nada za dobitak, tek kada Jupiter prolazi koroz drugu kucu ili kako stoje stvari po tom pitnaju?

Aj`mo narode da cujemo komentare :lol:

Cuo sam da je Jupiter planeta srece, gde stoji i sta radi to neznam,ovi astroloski bolje potkovani sigurno imaju pravi odgovor, ali ja licno mislim da ima i drugih stvari koje mogu na to da uticu.
Zelim ti svu srecu na lutriji, bilo to zbog uticaja Jupitera ili zbog tvoje zelje,samo pazi da ne ovlada tobom kockarski duh :wink:
 
Meni su rekli da imam sreće
moj Jupiter je u trigonu... u petoj kuci u Ovnu
da... imam sreće, ali ne bavim se kockom
mislim da imam sreće u drugim stvarima povezanim sa Jupiterom 8)
 
Peta kuca izmedju ostalog predstavlja i igre na srecu, kako u njoj imas jupitera i urana, moguce je da sasvim nenadano recimo uplatis tiket lotoa, onako iz sale, i da slucajno dobrijes, ali iako je tu jupiter, zbog urana se isto tako moze desiti da na kocki sve i izgubis. Sa lepse strane, izuzetno si kreativna osoba, imas mnogo neobicnih talenata, verovatno i jako popularna osoba u drustvu. Sve sto ima veze sa kreativnim izrazavanjem ti odgovara. Isto tako i rad sa decom. (Ovo se odnosi samo na petu kucu, ostatak horoskopa moze drasticno da promeni stvari)
 
A sto se tice toga kada se obratiti igrama na srecu, svakako da treba pratiti tranzite na petu kucu, recimo svaki pozitivan tranzit venere, jupitera i ponekad urana na petu ili vladara pete kuce ukazuje na dobitak. Ali ako kroz petu kucu prolazi npr satturn ili pravi lose aspekte, onda od dobitka nema nista ili ce dobital biti jako mali ili ce dobitak otici u neplaniranom smeru (troskovi i sl).
 
DarkEternal:
Peta kuca izmedju ostalog predstavlja i igre na srecu, kako u njoj imas jupitera i urana, moguce je da sasvim nenadano recimo uplatis tiket lotoa, onako iz sale, i da slucajno dobrijes, ali iako je tu jupiter, zbog urana se isto tako moze desiti da na kocki sve i izgubis. Sa lepse strane, izuzetno si kreativna osoba, imas mnogo neobicnih talenata, verovatno i jako popularna osoba u drustvu. Sve sto ima veze sa kreativnim izrazavanjem ti odgovara. Isto tako i rad sa decom. (Ovo se odnosi samo na petu kucu, ostatak horoskopa moze drasticno da promeni stvari)
meni je samo Jupiter u petoj kuci... Uran mi je negde daleko, nema veze sa Jupiterom :)
meni je Jupiter u trigonu sa Marsom i Venerom/Merkurom-u konjukciji
da, pogotovo me vole deca i zivotinje... i ja njih :)
i obozavam da se igram
 
sampita:
Sta vi mislite , kada su u pitanju igre na srecu , sta je potrebno da se ima u horoskopu da bi covek mogo da se nada nekom dobitku?

Koje kuce , planete i aspekti su bitni po tom pitanju? I dali ima neke veze natalni horoskop u svemu tome?

Primer:
V kuca u strelcu u petoj kuci su Jupiter i Uran ( to je u natalnom horoskopu tako)
Da li ta osoba moze da se nada za dobitak, tek kada Jupiter prolazi koroz drugu kucu ili kako stoje stvari po tom pitnaju?

Aj`mo narode da cujemo komentare :lol:
Kad sanjas da nekog skidas..dobices 100%!
Aj sad pa na sanjarenje!
Good luck! :wink:
 
DarkEternal:
A sto se tice toga kada se obratiti igrama na srecu, svakako da treba pratiti tranzite na petu kucu, recimo svaki pozitivan tranzit venere, jupitera i ponekad urana na petu ili vladara pete kuce ukazuje na dobitak. Ali ako kroz petu kucu prolazi npr satturn ili pravi lose aspekte, onda od dobitka nema nista ili ce dobital biti jako mali ili ce dobitak otici u neplaniranom smeru (troskovi i sl).

Dragi DarkEnternal ,
hvala ti na ovako divnom odgovoru;) :lol: Sad znam sta treba da radim....cekam POVOLJNE TRANZITE PA ONDA IDEM NA KOCKANJE;) Ako dobijem neku "pozamasnu sumu" onda cu te potrazim ovde na netu da je podelimo;))))
 
gigule:
ako je Saturn u drugoj zaboravite igre na sreću

Dragi gigule,
Hvala i tebi na ovom savetu :lol: meni je druga kuca u Lavu. A sunce mi se nalazi u 8 kuci . 8)

A sto se tice aspekata, tu imam
Sunce Trigon Saturn
Sunce Trigon Pluton
ali tu su i ...
Sunce kvadrat Jupiter
Sunce kvadrat Uran :x
 
DarkEternal:
gigule:
ako je Saturn u drugoj zaboravite igre na sreću
Ja imam saturn u drugoj kuci pa sam opet dobijao, igrom slucaja saturn mi je vladar pete kuce i u harmonicnom aspektu sa venerom koja je vladar druge kuce. Doduse dobici jesu bili mali, ili ipak ih je bilo.
moguće...ja isto imam Sat. u drugoj kući i negde sam pročitala da se ne nadam dobitku...samo red rad i disciplina...
 
gigule:
DarkEternal:
gigule:
ako je Saturn u drugoj zaboravite igre na sreću
Ja imam saturn u drugoj kuci pa sam opet dobijao, igrom slucaja saturn mi je vladar pete kuce i u harmonicnom aspektu sa venerom koja je vladar druge kuce. Doduse dobici jesu bili mali, ili ipak ih je bilo.
moguće...ja isto imam Sat. u drugoj kući i negde sam pročitala da se ne nadam dobitku...samo red rad i disciplina...
Tacno je da saturn u drugoj zna da oteza zaradjivanje novca, ali daleko od toga da ce bilo sta da ukine, on samo drzi svoja pravila, dakle kao sto si rekla - red, rad i disciplina. Ali takodje moze i ukazivati na zaradu kroz ono sto saturn predstavlja, recimo saturn u drugoj kuci moze biti dobar za matematiku, antikvitete i sl.
 
Da li bi mi netko mogao reći kakve imam šanse na igrama na sreću da protumači netko
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-21-15-53-02-551_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-21-15-53-02-551_com.android.chrome.jpg
    96,1 KB · Pregleda: 4
Cuo sam da je Jupiter planeta srece, gde stoji i sta radi to neznam,ovi astroloski bolje potkovani sigurno imaju pravi odgovor, ali ja licno mislim da ima i drugih stvari koje mogu na to da uticu.
Zelim ti svu srecu na lutriji, bilo to zbog uticaja Jupitera ili zbog tvoje zelje,samo pazi da ne ovlada tobom kockarski duh 😉
I mene zanima šta treba imati u karti za dobitke.
 

Back
Top