Moj DNEVNIK

dimitrije drugi

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Danas sam se rano probudio, negde oko 11 sati. Spavao bih jos, 100%, al’ sam sanjao svasta nesto, pa sam od straha otvorio oci. Ne volim bas te snove gde je med na vrhu police pa ne mogu da ga dohvatim. U snu sam se popeo na neku stolicu i protegao se, ali sam se okliznuo i poceo da padam. Jeste da mi je dupe veliko ali boli kad padnes na njega, bre.

 
evo sta pevusi ,dok vezba ,tvoj pajtos winnie the pooh

UP,DOWN,TOUCH THE GROUND
...
I EMPROVE MY APETITE,WHEN I EXCERCISE,
some honey for me....
g042.gif
 
dimitrije drugi:
Danas sam se rano probudio, negde oko 11 sati. Spavao bih jos, 100%, al’ sam sanjao svasta nesto, pa sam od straha otvorio oci. Ne volim bas te snove gde je med na vrhu police pa ne mogu da ga dohvatim. U snu sam se popeo na neku stolicu i protegao se, ali sam se okliznuo i poceo da padam. Jeste da mi je dupe veliko ali boli kad padnes na njega, bre.
Malo mi nedostaje mama-Divlja ali super mi je za sad kod malogPrinca. Nije da ne volim mamu, cak sta vise, ali mi se ne svidja sto je pocela da drzi dijetu pa nema bas pun o toga de se jede. To bih joj jos i oprostio...ali treninzi..hej, rodjaci... treninzi!!!? Pa zar ja da treniram a ovako sam zgodan medonja? Neka hvala, vise volim ovakav zivot.
Ujutru maliPrinc ode na posao pa je cela gajba moja. Protezem se u krevetu kao zvaka, pustim neki film, odem kod komsinice na kafu...
Danas me Princ vodio u poslastiarnicu pa samo se razbili od limunade. Cak sam jeo i sladoled, i to pravi, a ne onaj istopljeni kao kod mame. Snimio sam i jednu cicu. Ne znam bas tacno sta bih sa njom al’ svidja mi se kako krupno trepce u mom pravcu. Nekako me obuzme osecaj kao kad popijem casu vruceg mleka pa mi se gori u stomaku. Hm, ne znam...pitacu Princa sta mi se desava, a do tad cu malo da citam stripove.


07. april 2005

ovo je bas slatko
 
Danas sam malo sredjivao frizider :) Kako sam veliki esteta, nisam mogao da ne primetim kako ima previse hrane u njemu. Sve bre nabacano, ne mozes da se snadjes, pa sam preduzeo odredjene mere - pojeo sam vishak. Ostavio sam samo jedan margarin na srednjoj polici da razbije monotoniju.
Sutra idem na rodjendan pa cu morati da kupim neki poklon. Problem je sto nemam ni dinara jer sam sve pare potrosio jos u autobusu na kikiriki.


 
BiJo sam na rodjusu i jedva sam ostao ziv. Tek sam se malopre probudio tako da ne znam ni koji je datum. Sve je bilo dobro dok sam pio crni sok ali kada je njega nestalo, presao sam na zuti..i vise se nicega ne secam. Crna rupa!
Ovako vise ne ide. Zene, poslasticarnice, sokovi... propascu uskoro ako se ne uozbiljim.
 
dimitrije drugi:
Danas sam malo sredjivao frizider :) Kako sam veliki esteta, nisam mogao da ne primetim kako ima previse hrane u njemu. Sve bre nabacano, ne mozes da se snadjes, pa sam preduzeo odredjene mere - pojeo sam vishak. Ostavio sam samo jedan margarin na srednjoj polici da razbije monotoniju. Da vidi mama sta sam uradio, bila bi ponosna na mene. Ne znam kako ce Princ reagovati, ali s obzirom da vec nekoliko dana slusa Balasevica i gleda oblake, mozda nece ni primetiti. Ne znam kako neko toliko moze da slusa tog Balasevica??? Meni se samo svidja ona njegova “Al’ se nekad dobro jelo, bas”, al’ dobro, moramo postovati razlike.
Sutra idem na rodjendan pa cu morati da kupim neki poklon. Problem je sto nemam ni dinara jer sam sve pare potrosio jos u autobusu na kikiriki. Nema veze,nije sve u parama. Probacu da smislim nesto originalno. Mozda da lepo uvijem strip “Klopka za Zagora”? ... aj dobro, nije bas originalno, al’ je dobar strip.
Muci me jos nesto. Svi mi kazu da sam INFNATILAN a ja, rodjaci, ne znam ni sta to znaci. Bruka! Nadam se da je nesto lepo, jer kada mi je to komsinica rekla, ja sam joj odgovorio:” I ti si bas lepa i zanimljiva”
Veliku zabavu mi pricinjava i ovaj Forum. Svasta mozes da procitas. Omiljene teme su mi KUHINJA i EKSTREMNI SPORTOVI. Moj omiljeni ekstremni sport je skakanje po krevetu, preko glave, bez pidzame. Mozda vam se to cini lako, ali uvek postoji rizik da promasite jastuk pri prizemljenju.

08. april
Hahahahahahahaha... super je :lol:
 
dimitrije drugi:
Ne bi bilo na odmet ni da zavrsim kurs za najlepse izjave ljubavi kod MACKICE NS pa da onda odemo svi zajedno da vozimo rolere pored keja sa GRUCHOM i RAINDOG. Pozvacemo i GOODDAY-a da bi imao ko da nas zeza i da bi Rain imala sa kim da se ljubi.

7_2_125v.gif


Pa, gde je ostatak društva :?
 

Back
Top