Ajs Nigrutin...

malo preteruje sa istim temama vutra sex frke sheme, ali toliko preteruje da to ustvari gubi smisao... banalno, i to mi se svidja... i svidja mi se nachin na koji sklapa rechi do rechenica, to njegovo obrtanje i uvrtanje... carski, nema shale
 
respect za ajsa jer je trenutno jedan od najboljih mc-jeva kod nas.Cela 43zla ekipa je do jaja-sky wikler,timbe,ajs...svi i pozdrav za njih.To je pravi underground i nema foliranja kao vip ili oni seljaci 187 koji pricaju kako su socijala i nema se kinte,kriminal da bi preziveli a ne zna se ko je puniji i ko vozi bolja kola.Jos jednom respect za 43!!!
 
Ajs Nigrutin:
Pa nije lose ima strava frizuru:) 8)
Juce sam ga video sa mariom i osisao se :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Ma sle*ac...alkos,narkic obican...a rime su da se use*es...a tek sto je autoritet...ja bio jednom...na njegovom koncertu(naravno ne da bih njega slusao ili gledao) u jednom kaficu...i dosao on za sank da naruci, a kao blizio se fajront pa prestaki da sluze pice...i konobar nije hteo da mu da pivo...a neko dobaci "pa to je Ajs Nigrutin", a konobar ce "ma boli me k*rac", a u tom lokalu je nastupao to vece... :wink: 8) :wink:
 
Hesse:
Ma sle*ac...alkos,narkic obican...a rime su da se use*es...a tek sto je autoritet...ja bio jednom...na njegovom koncertu(naravno ne da bih njega slusao ili gledao) u jednom kaficu...i dosao on za sank da naruci, a kao blizio se fajront pa prestaki da sluze pice...i konobar nije hteo da mu da pivo...a neko dobaci "pa to je Ajs Nigrutin", a konobar ce "ma boli me k*rac", a u tom lokalu je nastupao to vece... :wink: 8) :wink:

:D :D :D :D :D :D
 
wild_child:
Hesse:
Ma sle*ac...alkos,narkic obican...a rime su da se use*es...a tek sto je autoritet...ja bio jednom...na njegovom koncertu(naravno ne da bih njega slusao ili gledao) u jednom kaficu...i dosao on za sank da naruci, a kao blizio se fajront pa prestaki da sluze pice...i konobar nije hteo da mu da pivo...a neko dobaci "pa to je Ajs Nigrutin", a konobar ce "ma boli me k*rac", a u tom lokalu je nastupao to vece... :wink: 8) :wink:

:D :D :D :D :D :D
 
Izvini????
Ti to nazivas tekstovima???
Gomila nebuloza natrpanih na jedan papir a4 formata?
Taj ni lektiru nije procitao,a kamoli da je neki tekstopisac ili nedaj boze umetnik...???
On kao i mnogi klosari ovoga grada su samo jos jedan dokaz kuda ova drzava vodi!!!
 
Mystica_lady:
Izvini????
Ti to nazivas tekstovima???
Gomila nebuloza natrpanih na jedan papir a4 formata?
Taj ni lektiru nije procitao,a kamoli da je neki tekstopisac ili nedaj boze umetnik...???
On kao i mnogi klosari ovoga grada su samo jos jedan dokaz kuda ova drzava vodi!!!
To tako govorish zato shto si zhensko a on je ,jbg shovinista...
 
Mystica_lady:
Izvini????
Ti to nazivas tekstovima???
Gomila nebuloza natrpanih na jedan papir a4 formata?
Taj ni lektiru nije procitao,a kamoli da je neki tekstopisac ili nedaj boze umetnik...???
On kao i mnogi klosari ovoga grada su samo jos jedan dokaz kuda ova drzava vodi!!!
Njegov stil je takav da treba da bude namćorast, ako obratiš pažnju videžeš da on zapravo ismeva sve ono ćemu se
-neko divi...a glupo je-
Izvini, zašto svi naši pevači, zabavljači moraju da budu Željko Joksimović?
Treba nam jedan AJs :)
 

Back
Top