[REŠENO] Problem sa ESET-om...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Soul Food

Primećen član
Poruka
810
Imam problem sa ESET-om...

Jedan od njegovih drajvercica mi remeti rad sistema..

Te da preduzmem nesto, otvorio sam Revo Uninstaller Pro i krenuo uninstallaciju...

Uninstall je zabagovao, te sam ga ugasio.

Sada gde god probam opet da ga uninstall, nema ga nigde na listi programa u Revu a nema ga ni na listi u Programs and Features (u pitanju je Windows7)

Pokusao sam onaj uninstall preko njihovog fabrickog ali mi izbaci gresku kao 'Only installed products can do this' (tako nesto)...

Da li ima neko ko zna resenje da nekako rucno otklonim sve od ESET-a da bi sve opet bilo normalno...

p.s: Samo da nije System Restore i onaj ESET Uninstaller (ne zelim da mi remeti drajvere za Wi-Fi)
 
Antivirusni programi se nikada ne deinstaliraju sa programima tipa Revo ili Your Uninstaller. Ide klasična deinstalacija pa onda čišćenje repova sa njegovin uninstalerom. Nemaš potrebe da ponovo instaliraš, uradi ovako...

1.Click Start >> All Programs >> ESET Uninstall. After you uninstall, you will need to restart your computer.

2.After restarting, confirm that you can see hidden files and folders by clicking Start>> Control Panel>> Folder Options>> View and select the>> Show hidden files and folders option.

3.Click Start>> My Computer and then navigate to and delete the following folders:

C:\Program Files\ESET
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET
C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\ESET

Windows Vista and Windows 7 Users must delete the following folders:

C:\Program Files\ESET
C:\ProgramData\ESET
 
Poslednja izmena:
Antivirusni programi se nikada ne deinstaliraju sa programima tipa Revo ili Your Uninstaller. Ide klasična deinstalacija pa onda čišćenje repova sa njegovin uninstalerom. Nemaš potrebe da ponovo instaliraš, uradi ovako...

1.Click Start >> All Programs >> ESET Uninstall. After you uninstall, you will need to restart your computer.

Problem je što ga sad više nema u All Programs...
 
Našao sam rešenje, počeo sam uninstalaciju po default i obrisao je pola programa, tako da se više ne pokreće.

Neće mi praviti probleme do daljnjeg, hvala svima koji su pomogli, tema može lock pa..

To ti misliš da se ne pokreće....Ako ga nisi u potpunosti deinstalirao, skini Eset Uninstaller i pokreni ga u Safe Mode...tamo će garantovano obrisati....Čuj to do pola...pa jesi li i ti pola čovjeka...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top