JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U pravu si.
Sad odmori malo

Нећу да престанем ти омаловажаваш жене само зато што је самохрана мајка не значи да нема право да се кандидује за председника Србије

Колико знам такакв закон не постоји!

Нападате жену јер се бори за своју децу и за Србију ,срам вас било
 
Ко је довољно познат па да буде кандидат Српске радикалне странке? Тодоровић не може, Мартиновић није довољно познат и води кампању за парламентарне и локалне изборе, Мировић није довољно познат, Стевановић није довољно познат, Красић води кампању за парламентарне и локалне изборе, итд.

Одличан потез руководства. Свака Мартиновићу част.

pa koji moj se bavite politikom i imate stranku ako vam je kandidat seseljeva zena koja se ne bavi politikom?
 
Нећу да престанем ти омаловажаваш жене само зато што је самохрана мајка не значи да нема право да се кандидује за председника Србије

Колико знам такакв закон не постоји!

Нападате жену јер се бори за своју децу и за Србију ,срам вас било

Bolje da su kandidovali Mladicevu zenu, ako je radikalka
 
Ha, ha, dobar vic.

Зар није супруга јој држе затвореног 10 година она је за то време само подизала децу и била изванредан члан партије!

Она ће донети промене јер као самохрана мајка потпуно разуме тешко стање жена у Србији!
Исто тако она је патриот и жена која ће као лавица да се бори за очување Србије
Затим за права студента да имају бесплатно школство и грађанима за бесплатно здравство!

Доста је наш народ умирао јер нема нова за лек то мора да се промени!
 
Daj bre ne zezaj.
Mene savrseno zabole, necu glasati za radikale, ali ovo je stvarno zahebancija za stranku koja, navodno, ima neke principe, program, ideologiju...... i onda - domacica predsednicki kandidat, jer se seseljeva zena.
Ovo vam nije trebalo

Nije za*ebancija, s odredjenom namerom je tu (osim novca): Citam (sajt B92) odmah je raspalila po Nikolicu," on je izdao, ona nije politicar ali se broi za SRS " ne kaze da je isteran, ali je zaboravila sta je sama tu skoro- govorila (posle zavrsne reci Seselja u Hagu)'


"Jadranka Šešelj neće u politiku


Žena lidera radika Vojislava Šešelja kaže da ne namerava da se bavi politikom i da isčekuje povratak svog supruga iz Haga.- Očekivali smo da bude odličan u završnoj reči. Nismo nikada ni sumnjali da će biti sjajan i da će srušiti optužnicu haškog tužioca. Još su mi sveži utisci od svega što je rekao. Mislim da je pokazao kako je spreman da se do kraja izbori za istinu.- Ovako za Novosti počinje razgovor Jadranka Šešelj, supruga lidera radikala
...."
-----------------------------------
Dakle, svi SAD vide i znaju zasto je kandidovana, ali, lose ce proci. Danas je Tadic zapretio da Nikolic ne sme doci na vlast pa idi Bogu, a to danas izrece i novopecena kandidatkinja...Nije narod toliko lud da ne vidi snihronizaciju akicje Seselja i Tadica.

Kako god, pljuvanje po kumu je krenulo, mada uopste ne vidim kako je ona kuma Nikolicu?

Seseljeva prva zena Vesna Mudresa je rodila Nikolu ciju je decu krstio Nikolic, dok je Draskovic krstio Nikolu.

Niti je Nikola njen, niti njegova deca, ona je maceha i baka-maceha....

Pljuvanje ce biti placeno milion eura, koliko ce stranka zaraditi ili izgubiti, videcemo, mislim na glasove, pare idu domacinu i domacici...
 
pa koji moj se bavite politikom i imate stranku ako vam je kandidat seseljeva zena koja se ne bavi politikom?

Мартиновић и остали чланови Председничког колегијума су проценили да ћемо добити више гласова са Јадранком, јер је Шешељева супруга. Преживели смо ударац 2008. године, разумљиво је да још увек немамо неку нову јаку личност међу страначким функционерима. Дакле, ако већ учествујемо на председничким изборима, боље да се неки страначки функционер не брука са лошим резултатом.
 
Мартиновић и остали чланови Председничког колегијума су проценили да ћемо добити више гласова са Јадранком, јер је Шешељева супруга. Преживели смо ударац 2008. године, разумљиво је да још увек немамо неку нову јаку личност међу страначким функционерима. Дакле, ако већ учествујемо на председничким изборима, боље да се неки страначки функционер не брука са лошим резултатом.

Ma ok, samo mislim da vam je to katastrofalna greska
 
СРС је одлучио да кандидат буде Јадранка Шешељ, свиђало се то неком или не. Кога брига да ли је она кума, маћеха или бака? Жена се кандидује и ко верује да је она добар кандидат треба да гласа за њу.
 
Nije za*ebancija, s odredjenom namerom je tu (osim novca): Citam (sajt B92) odmah je raspalila po Nikolicu," on je izdao, ona nije politicar ali se broi za SRS " ne kaze da je isteran, ali je zaboravila sta je sama tu skoro- govorila (posle zavrsne reci Seselja u Hagu)'


"Jadranka Šešelj neće u politiku


Žena lidera radika Vojislava Šešelja kaže da ne namerava da se bavi politikom i da isčekuje povratak svog supruga iz Haga.- Očekivali smo da bude odličan u završnoj reči. Nismo nikada ni sumnjali da će biti sjajan i da će srušiti optužnicu haškog tužioca. Još su mi sveži utisci od svega što je rekao. Mislim da je pokazao kako je spreman da se do kraja izbori za istinu.- Ovako za Novosti počinje razgovor Jadranka Šešelj, supruga lidera radikala
...."
-----------------------------------
Dakle, svi SAD vide i znaju zasto je kandidovana, ali, lose ce proci. Danas je Tadic zapretio da Nikolic ne sme doci na vlast pa idi Bogu, a to danas izrece i novopecena kandidatkinja...Nije narod toliko lud da ne vidi snihronizaciju akicje Seselja i Tadica.

Kako god, pljuvanje po kumu je krenulo, mada uopste ne vidim kako je ona kuma Nikolicu?

Seseljeva prva zena Vesna Mudresa je rodila Nikolu ciju je decu krstio Nikolic, dok je Draskovic krstio Nikolu.

Niti je Nikola njen, niti njegova deca, ona je maceha i baka-maceha....

Pljuvanje ce biti placeno milion eura, koliko ce stranka zaraditi ili izgubiti, videcemo, mislim na glasove, pare idu domacinu i domacici...

Ko po kome pljuje ???

:dontunderstand:

Ko je na ovoj temi spomenuo ToNija ???
 
Vidim, intimni smo....., znamo sve detalje, ko je koga krstio i sl.


Ti i ja?
Neverovatno!!!

Sve ovo se odavno zna, pa bilo je ovde, pogledaj samo koliko tema ranije, a inace o ovome se zna iz doba Seseljevog kumstva sa Draskovicem, bilo je tu svadja i pljuvanja, nije me tad zanimalo, bila sam takoreci dete, ali, moja majka je bila za SPO, sve je pratila, na kraju,ukucaj na Googlu- sve imas....
 
Nije za*ebancija, s odredjenom namerom je tu (osim novca): Citam (sajt B92) odmah je raspalila po Nikolicu," on je izdao, ona nije politicar ali se broi za SRS " ne kaze da je isteran, ali je zaboravila sta je sama tu skoro- govorila (posle zavrsne reci Seselja u Hagu)'


"Jadranka Šešelj neće u politiku


Žena lidera radika Vojislava Šešelja kaže da ne namerava da se bavi politikom i da isčekuje povratak svog supruga iz Haga.- Očekivali smo da bude odličan u završnoj reči. Nismo nikada ni sumnjali da će biti sjajan i da će srušiti optužnicu haškog tužioca. Još su mi sveži utisci od svega što je rekao. Mislim da je pokazao kako je spreman da se do kraja izbori za istinu.- Ovako za Novosti počinje razgovor Jadranka Šešelj, supruga lidera radikala
...."
-----------------------------------
Dakle, svi SAD vide i znaju zasto je kandidovana, ali, lose ce proci. Danas je Tadic zapretio da Nikolic ne sme doci na vlast pa idi Bogu, a to danas izrece i novopecena kandidatkinja...Nije narod toliko lud da ne vidi snihronizaciju akicje Seselja i Tadica.

Kako god, pljuvanje po kumu je krenulo, mada uopste ne vidim kako je ona kuma Nikolicu?

Seseljeva prva zena Vesna Mudresa je rodila Nikolu ciju je decu krstio Nikolic, dok je Draskovic krstio Nikolu.

Niti je Nikola njen, niti njegova deca, ona je maceha i baka-maceha....

Pljuvanje ce biti placeno milion eura, koliko ce stranka zaraditi ili izgubiti, videcemo, mislim na glasove, pare idu domacinu i domacici...

Јао молим те ако је ико издајник то је онда Николић ,Шешељ бар стоји увек иза својих речи и дела а Николић када позове Брисел мења плочу.Те ваше пропаганде вам више неће помоћи.

Ја више вреднујем човека који се држи својих ставова до краја него оног који лети како ветар дува!

Шешељ се не кандидује ,кандидат за председника Србије је Јадранка Шешељ жена која може и жели да промени Србију!

За разлику од Никлића она има план и програм који је идентичан левици тако да вас ни Вулин неће да извуће ни Вулин нити Броз!
Како сте само лицемерни доводите и финасирате капиталисту Јошка да вам изиграва левицу ,да би се показали да вам је стало до сиротиње.КАКО ЈАДНО ФУЈ БРЕ!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top