JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zar si stvarno mislila da će se usuditi da se pojavi u programu uživo u otvorenom intervjuu?

zasto taj ton.
ne prodaje ona slatkorecivost, a i nema dugogodisnju praksu nastupanja na tv. nema smisla da je samo zato neko potcenjuje. njena snaga je nesto drugo. njena snaga je principijelnost, lojalnost drzavi, naciji, porodici i sebi samoj. to je ono sto rezim nema, naprotiv to rrezim ne voli, a ne voli ni da drugi to imaju i pokazuju
ona se usudila, meni je i lepa i recita i ocekujem da na vlasti postupi kao sto treba.
ko zna koga ti pa cenis?
 
Mislis zbog slogana "Konacno imas za koga da glasas"?
Ma to je glupost, siguran sam da ce veliki broj glasaca radikala na ovim izborima glasati za Dveri jer su Dveri ideoloski mesavina SRS-a i DSS-a a u isto vreme su novi na poltickoj sceni, neiskvareni, mladi, sposobni i tako dalje. Naravno, bice tu i nekih novih glasaca, ali i mnogo radikala. A uostalom, videces da SRS nece imati vise od 7% na izborima, dok ce Dveri biti na granici cenzusa (samo ne znam sa koje strane, ali nadam se sa gornje). :)

Oni koji nisu bili zadovoljni radikalima (ili imali neki drugi razlog:cool:) su odavno presli u naprednjake, tu mislim i na biracko telo, oni koji su radikalima ostali verni u najtezim danima oni ostaju vecno, ili bolje reci toliko dugo dokle ostane ista ideologija..
 

Oni koji nisu bili zadovoljni radikalima (ili imali neki drugi razlog:cool:) su odavno presli u naprednjake, tu mislim i na biracko telo, oni koji su radikalima ostali verni u najtezim danima oni ostaju vecno, ili bolje reci toliko dugo dokle ostane ista ideologija..

radikali imaju more neclanova glasaca. ne bi me cudilo da opet imaju najvise glasova
 
radikali imaju more neclanova glasaca. ne bi me cudilo da opet imaju najvise glasova

Presušilo je to more radikalskih glasača, oni su shvatili da su radikali izigrali njihova očekivanja.

Radikali me podsećaju na partiju žirinovskog u Rusiji... on nikada nije bio na vlasti i zna da neće biti, ali uvek pred izbore laje da bi dobio glasove. Jer glasovi su lova !!!!
 
Presušilo je to more radikalskih glasača, oni su shvatili da su radikali izigrali njihova očekivanja.

Radikali me podsećaju na partiju žirinovskog u Rusiji... on nikada nije bio na vlasti i zna da neće biti, ali uvek pred izbore laje da bi dobio glasove. Jer glasovi su lova !!!!

mozda, ako bi se ova vlast smatrala normalnom i prihvatljivom. ja bih trpeo ovu vlast da zivimo kao bubrezi u loju i da nam se preliva.
ovako, vlast ne valja i pitanje je kad ce i kako da ode, a otici ce. jedina alternativa je prava opozicija, principijelna i cvrsta. znaci jadranka
 
radikali imaju more neclanova glasaca. ne bi me cudilo da opet imaju najvise glasova


To sam i prognozirala, ne idu ispod 17%, koliko ce imati i 2 stranke "fvoriti". Pa zar neko veruje da bi 4 godine, a pogotovo sad pred izbore, bila ova i ovolika buka i pljuvacina po radikalima da oni i dalje nemaju jako glasacko telo. Sve oni to jako dobro znaju.
 
Presušilo je to more radikalskih glasača, oni su shvatili da su radikali izigrali njihova očekivanja.

Radikali me podsećaju na partiju žirinovskog u Rusiji... on nikada nije bio na vlasti i zna da neće biti, ali uvek pred izbore laje da bi dobio glasove. Jer glasovi su lova !!!!

Zirinovski nema sanse zato sto u Rusiji postoje i druge nacionalisticke stranke, sto u Srbiji nije slucaj.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top