JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde nadje ovog zadnjeg sa slike sto mase prstom taj ima
kamione-avione ko zna sta jos?

PA dobro niko nije idealan , ajde postoje i dva tri sumnjiva kod radikala , pa poneko i priprost , ali sve zajedno to ne prelazi 5 % . VElika većina tih ljudi su pošteni , a zadnju sliku sam stavio zbog ovoga u pozadini , neznam kako se zove ,ali mi djeluje dobar kada priča i izgleda pošten , ovaj sa naočalama i ozbiljnom facom . MA masa poštenih je u RAdikalima .
 
delic400.jpg


mirovic-t-k2.jpg


aleksandar-martinovic.jpg




Ovo su sigurno članovi kabineta .

A ja bih dodao i još ljudi koji će sačinjavati buduću izvršnu vlast :

101866_101804s1_if.jpg


Nemanja-%C5%A0arovi%C4%87.jpg



Zoran-Krasic1.jpg

http://1.***************/-rOclhzDE4Lo/T1tq_hdDTRI/AAAAAAAAElk/DAyBoujwegg/s1600/srs-arena-milorad-buha.jpg

radikali.jpg




OVO su za mene pošteni i pametni ljudi , to se odmah vidi , ideje jasne , hrabri ljudi , patriote .
Jel ovo reprezentativni deo kabineta:eek:

Kakvi li su tek oni u pozadini:zcepanje:
 
PA dobro niko nije idealan , ajde postoje i dva tri sumnjiva kod radikala , pa poneko i priprost , ali sve zajedno to ne prelazi 5 % . VElika većina tih ljudi su pošteni , a zadnju sliku sam stavio zbog ovoga u pozadini , neznam kako se zove ,ali mi djeluje dobar kada priča i izgleda pošten , ovaj sa naočalama i ozbiljnom facom . MA masa poštenih je u RAdikalima .

Svi su sumljivi? Vecina njih je steklo mnogo mataterijalnh vrednosti
baveci se politikom a clanstvo im pretura po kontejnerima.
 
AlanFord_041.jpg


OVO su za mene pošteni i pametni ljudi , to se odmah vidi , ideje jasne , hrabri ljudi , patriote .

PA dobro niko nije idealan , ajde postoje i dva tri sumnjiva kod radikala , pa poneko i priprost , ali sve zajedno to ne prelazi 5 % . VElika većina tih ljudi su pošteni , a zadnju sliku sam stavio zbog ovoga u pozadini , neznam kako se zove ,ali mi djeluje dobar kada priča i izgleda pošten , ovaj sa naočalama i ozbiljnom facom . MA masa poštenih je u RAdikalima .
:D
Ubedi nas u tri reči...





Lido pre radikala...

img0094rg8.jpg
[/URL]

Lido danas...
 
:D
Ubedi nas u tri reči...





Lido pre radikala...

img0094rg8.jpg
[/URL]

Lido danas...


NIje pošteno da samo služite zamijenom teza , pa LEPI ( bio lepi , pokvarena duša mu je pokvarila i lice ) iz Broja jedan je TAdić , zna se ko su ŠPIJUNČINE u SRBIJE , ko je grupa TNT koja je razbila Srbiju , ko je BOB ( DInkić ili Đelić ) , pa onaj Gospodin lopov ( šutanovac i dulić ) , pa BR 1 , onaj ludi starac , neznam ni kako se zove .

Zna se ko je banda u Srbiji i špijunčine , samo RADIKALI UZIMAJU preko 30 % samo nastavite da nervirate narod ,svaki dan nabijate Radikalim % svojim lažima i bezobrazlukom , SAMO SRS
 
Odslušao sam ceo i dvoumio sam se između "čim ćemo pred Miloša" i ovog bacao novčić i ispalo ovo...:D


U Srbiji nikada nisu živjeli samo Srbi , to nije hendikep za Srbiju , to je prednost , ljudi ne smiju da se dijele nacionalno i verski .

NA tim osnovama treba da bude uređena čitava naša zemlja JUgoslavija je višenacionalna , i može da opstane samo u uslovima ravnopravnosti svih nacija koji u njoj žive , nacionalne podjele su najdramatičnij i najopsnije ,


Slaba tačka višenacionalnih država su njihovi odnosi , a to neprijatelji koriste , a mi se ponašamo kao da nam to iskustvo nije poznato .

Savremeni politički kultorološki i nacionalni razvoj upućuje nacije jedne na druge ( EU ) , čini ih međusobno zavinsim i ravnopravnim , u civilizaciju ka kojoj se kreće čovječanstvo mogu zakoračiti samo ravnopravni i ujedinjeni ljudi . AKO NE MOŽEMO DA BUDEMO NA ČELU TAKVOG PUTA CIVILIZACIJE NE TREBA DA BUDEMO NA NJEGOVOM ZAČELJU
nigdje riječi sloge nemaju snagu kao na kosovu ( govori se o slozi među svim narodima svijeta i Jugoslavije )


Opet smo pred bitkama i u bitkama. One nisu oružane, mada ni takve još nisu isključene.“.... NAŠA GLAVNA BITKA DANAS SE ODNOSI NA OSTVARENJE EKONOMSKOG I POLITIČKOG ,KULTURNOG I U OPŠTE DRUŠTVENOG PROSPERITETA ZA USPJEŠNIJE PRIBLIŽAVANJE CICILIZACIJI U KOJOJ ĆE ŽIVJETI LJUDI U 21 VIJEKU ( RANIJE JE EČENO DA JE TO MULTIETNIČNOST I ZAJEDNIŠTVO NA KOJIM TEMELJIOMA TREBA DA SE RAZVIJA I JUGOSLAVIJA )

NA KOSOVU JE SRBIJA BRANILA EVROPU I BESPREDMETNO JE GOVORITI O PRIPADANJU SRBIJE EVROPI ONA JE U NJOJ ,NA SVOJ NAČIN SA DOSTOJANSTVOM .

NEKA ŽIVI USPONEMA NA KOSOVO NEKA ŽIVI SRBIJA NEKA ŽIVI JUGOSLAVIJA NEKA ŽIVI BRATSTVO MEĐU NARODIMA .

Evo izaberi neki citat ,a ne onaj koji je izabrao HAG , iz ovakvog govora izabrati ovo pokurečenicu može samo zlonamjeran ,a u to da vjeruje može samo lakovjeran .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top