JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мени Шешељево понашање,прво са Томом у Скупштини,па сад ово са кандидатуром претставља последњи ексер у мртвачки сандук зван СРС?! У разлоге не улазим,али од онакве СРС до ове
данас.....?!?!

Slazem se, smesno i neozbiljno je kandidovati domacicu za predsednika drzave, sami sebi skacu u stomak
 
Pa nije problem ali je neozbiljno. Šta ovo znači koliko vam je bitna funkcija predsedika? Pretpostavljam da si mislio da nije bitna, zato što funkcija nije bitna hajde da kandiduhjemo Jadranku Šešelj?

Хајде да чувамо Мартиновића за озбиљну функцију, хајде да Мартиновић води кампању за парламентарне и локалне изборе а нека друга особа, са госпођом Јадранком, кампању за председничке изборе.

И каква је разлика између Мартиновића и Јадранке Шешељ? Хоће ли имати исти Програм? Хоће. Дакле није ни битно кога кандидујемо, него за шта се залажемо.
 
Što se mene tiče neka kandiduju koga hoće, njihova stvar. Nema da joj zameri u smislu nekih afera i tako toga, ali ja imam zamerku, to je veoma neozbiljno, več rekoh razloge.

Znam koja su ovlašćenja predsednika zato sam inapisao da nisu izuzetno velika. Ne znam šta tu ima izuzetno veliko osim komandovanja vojskom?
Нпр. може парламент да распусти или да предложи кандидата за председника Владе нпр. Војислава Шешеља ако се којим случаје врати или да распише изборе за народне посланике...
 
"Radikali su posle najave da će za 6. maj biti raspisani i predsednički izbori saopštili da će njihov kandidat biti potpredsednik stranke Aleksandar Martinović, ali je Šešelj u međuvremenu promenio odluku. Ovaj potez haškog pritvorenika Šešelja će iznenaditi mnoge, pogotovo jer je njegova žena Jadranka nedavno izjavila da nikada nije bila uključena u kampanju SRS, "pa ni sada".
"Nemam ja šta da pričam o tome. Nisam ni mislila da bi trebalo. Da sam htela, verujem da Vojislav ne bi imao ništa protiv. Možda bi mu se i dopalo. Možda bih pridobijala neke jeftine poene, a to nikako nisam htela. Nije to u stranci nasleđe. Dovoljno sam bila angažovana u porodici" - izjavila je Jadranka Šešelj.
------------
Ili je tada lagala ili je sada naterana, oboje je podjednako strasno, ali, prvo je Seselja da razbije i ono malo radikala sto je ostalo...
 
"Radikali su posle najave da će za 6. maj biti raspisani i predsednički izbori saopštili da će njihov kandidat biti potpredsednik stranke Aleksandar Martinović, ali je Šešelj u međuvremenu promenio odluku. Ovaj potez haškog pritvorenika Šešelja će iznenaditi mnoge, pogotovo jer je njegova žena Jadranka nedavno izjavila da nikada nije bila uključena u kampanju SRS, "pa ni sada".
"Nemam ja šta da pričam o tome. Nisam ni mislila da bi trebalo. Da sam htela, verujem da Vojislav ne bi imao ništa protiv. Možda bi mu se i dopalo. Možda bih pridobijala neke jeftine poene, a to nikako nisam htela. Nije to u stranci nasleđe. Dovoljno sam bila angažovana u porodici" - izjavila je Jadranka Šešelj.
------------
Ili je tada lagala ili je sada naterana, oboje je podjednako strasno, ali, prvo je Seselja da razbije i ono malo radikala sto je ostalo...

Јадранка Шешељ – кандидат СРС за председника Републике Србије

Председнички колегијум Српске радикалне странке прихватио је на данашњој седници предлог потпредседника странке Александра Мартиновића да Јадранка Шешељ буде кандидат Српске радикалне странке за председника Републике Србије.

На колегијуму је истакнуто да је Јадранка Шешељ жена која је своју храброст, доследност и спремност на жртвовање, доказала током протеклих 10 година хашког заточеништва свог супруга Војислава Шешеља. Србији је потребан домаћин који ће о њој бринути и за њу се жртвовати онако како о својој породици брине и за њу се жртвује Јадранка Шешељ.

Избори су последња прилика да се направи заокрет од досадашње катастрафалне државне политике. На предстојећим изборима грађани бирају између досадашње политике понижења и комадања Србије коју нуде Борис Тадић и Томислав Николић или политике економског и националног опоравка Србије који нуди Српска радикална странка.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...020/Јадранка+Шешељ+председнички+кандидат.html

Мартиновићев предлог. Прихватила га Јадранка. Прихватила га Странка.
 
Poslednja izmena:
Slicna prica kao kada je bilo glasanje za SSP(ako se ne varam) na jednoj sednici se svi slazu da ce glasati cak i Seselj a sutradan kad je promenio misljenje, naprasno svi menjaju misljenje... I za Todorovica, jel vi stvarno mislite da se on pravio blesav? Jos davno se zna da ce on da napusti SRS, tako da ne idu sve informacije prvo njemu.
 
Нпр. може парламент да распусти или да предложи кандидата за председника Владе нпр. Војислава Шешеља ако се којим случаје врати или да распише изборе за народне посланике...
Pročitaj ceo Ustav i definisanje po kom osnovu on može da raspusti parlament i da predloži kandidata za premijera, ne može na način kako mu se digne ona stvar, parlament se raspušta u slučaju da nakon izbora ne može da se formira Vlada. stvarno ne mogu da verujem šta pišeš.
 
Slicna prica kao kada je bilo glasanje za SSP(ako se ne varam) na jednoj sednici se svi slazu da ce glasati cak i Seselj a sutradan kad je promenio misljenje, naprasno svi menjaju misljenje... I za Todorovica, jel vi stvarno mislite da se on pravio blesav? Jos davno se zna da ce on da napusti SRS, tako da ne idu sve informacije prvo njemu.

Шешељ никада није рекао да је за ССП. Немој да се позиваш на лажне транскрипте које је Николић предао новинарима и због којих је Шешељy онемогућена привилегована комуникација са правним саветницима, јер је Николић тврдио да су то били транскрипти са седница Тима за одбрану проф. др Војислава Шешеља.

И ово са Јадранком није Шешељев предлог него Мартиновићев. И одличан је предлог.

Ал' добро, шта год радикали радили, то вам не одговара, Тодоровић је мутав, смеје вам се када видите Мартиновића, Шешељ је претио студентима, "црвени војвода", итд. Добро, схватили смо, не подржавате радикале.

Кандидовање госпође Јадранке Шешељ je одлична идеја - она је скоро па нестраначка личност, није се бавила политиком него децом и неким добротворним акцијама, паметна је, залаже се за идеологију српског национализма, жена је, ништа јој се не може замерити а Мартиновић може мирно да води кампању за парламентарне и локалне изборе.

У Српској радикалној странци није битна личност, него Идеја.
 
Хајде да чувамо Мартиновића за озбиљну функцију, хајде да Мартиновић води кампању за парламентарне и локалне изборе а нека друга особа, са госпођом Јадранком, кампању за председничке изборе.

И каква је разлика између Мартиновића и Јадранке Шешељ? Хоће ли имати исти Програм? Хоће. Дакле није ни битно кога кандидујемо, него за шта се залажемо.

Kako bre kakva je razlika između Martinovića i Jadranke Šešelj? Martinović je političar a ona je šta? Žena Vojislava Šešelja.
 
'Ебига, није то Шешељев предлог него Мартиновићев.

Ma jeeeeste...

Говорећи о својој кампањи, Мартиновић је навео да му предстоји велики посао да упозна бираче са програмом радикала који се односи на функцију председника Републике и додао да ће основни слоган СРС и на председничким изборима бити "За Србију".
 
Kako bre kakva je razlika između Martinovića i Jadranke Šešelj? Martinović je političar a ona je šta? Žena Vojislava Šešelja.
Мени Јадранка више улива поверење од Томе и Бориса, имао сам прилику да сво троје видим.

Ево за кога би ти гласао имаш нпр. Тому, Бориса и Јадранку, немој само да напишеш за никог него од понуђене опције одабери једну?
 
Strasno... Sto ste uopste i predlagali Martinovica za predsednika kada cim Seselj nesto kaze odmah skacete u bunar...

Нисмо били довољно стрпљиви. Не може Мартиновић да води све кампање, и он је човек. Главни је у кампањи за парламентарне и локалне изборе и то захтева много труда.
 
Kako bre kakva je razlika između Martinovića i Jadranke Šešelj? Martinović je političar a ona je šta? Žena Vojislava Šešelja.
Па шта ако је?
На председниче изборе намају право да се кандидују само политичари, него сви пунолетни грађани Републике Србије.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top