JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja stvarno neman reci kako da vam objasnim da su svi ti Radikali prebogati. Zivim u Zemunu ceo zivot i nijedna vlast se nije obogatila kao radikalska. Secate se onog romskog ministra Damnjanovica il tako nesto taj vam ima nekoliko lokala ,poslasticarnice ,Todorovic je uzeo najveci plac na delu auto puta ka N.Sadu vrednost u milionima evra,Radeta ima nekoliko stanova pa ljudi gde su vam oci ,verovatno ste zaslepljeni oni samo fingiraju da su patriote svaki korak su naplatili Srbiji

A'e mali ... Pali ....
Ne spamuj ....Ne spinuj ....

Sad bi trebao da pitam nešto o Tominih 200 kvadrata za njega i Dragicu,
pa po stotinak za sinčiće,
pa 800 kvadrata u Bajgetini,
pa vikendičica od mizernih 120 kvadratića ....

Sve bih ja to mogao da pitam,
ali neću
jer nije to tema ....
 
Kako pise Blic (eto, pogodili su za Jadranku) ona ce uzeti Nikolicu glasace, prema internom istrazivanju u SRS- Martinovic bi dobio samo 1. i slovima JEDAN odsto, ona cak 10.
Sta jos kaze "Blic"?

Nekoliko visokih funkcionera (?) razmislja da predje u SNS dok Stefanovic iz SNS-a kaze da o tome ne zna nista, ali da su zakasnili...

Sad cu postirati citav teks s linokm...
 
Kako pise Blic (eto, pogodili su za Jadranku) ona ce uzeti Nikolicu glasace, prema internom istrazivanju u SRS- Martinovic bi dobio samo 1. i slovima JEDAN odsto, ona cak 10.
Sta jos kaze "Blic"?

Nekoliko visokih funkcionera (?) razmislja da predje u SNS dok Stefanovic iz SNS-a kaze da o tome ne zna nista, ali da su zakasnili...

Sad cu postirati citav teks s linokm...

Postiraj molim te, da budemo u toku, posebno sa vašim nadama i strahovima i da nam JACA ostane na prvoj strani.
 
manevar lidera radikala
Jadranka Šešelj uzima glasove SNS



Marija Maleš | 07. 04. 2012. - 21:00h

Kandidat Srpske radikalne stranke za predsednika Srbije je Jadranka Šešelj, supruga lidera stranke Vojislava Šešelja, saopštili su juče radikali i time potvrdili pisanje “Blica”, konfuziju u svojim redovima, ali i zadali glavobolju bivšem partijskom saborcu Tomislavu Nikoliću kome je Jadranka Šešelj svakako jači rival nego najavljeni Aleksandar Martinović.


Nekad prijatelji i saradnici: Jadranka Šešelj i Tomislav NikolićJadranka Šešelj je izjavila da se na kandidaturu odlučila kako bi odbranila politički program i zaostavštinu svog supruga, njegovu stranku i interese Srbije i Srba.


- Meni je SRS kuća, porodica, sve što je moj suprug stvorio. Kandidujem se sa jedinom željom da je sačuvam od onih koji su izdali Voju i stranku i koji bi tako isto izdali i Srbiju - rekla je Jadranka Šešelj.





Predlog da Jadranka Šešelj bude kandidat izneo je juče na sednici predsedničkog kolegijuma Aleksandar Martinović, čovek koji je važio za kandidata za predsednika Srbije do četvrtka uveče. Međutim, Šešelj je svoju odluku u četvrtak uveče saopštio samo ljudima od poverenja. Odluka lidera radikala bila je nepoznanica za potpredsednika Dragana Todorovića, koji je svega nekoliko časova ranije branio kandidaturu Martinovića.


- Ostajem pri tome da je Martinović kandidat. Ne pridajem mnogo značaja tome šta piše na tarabama i u “Blicu” - rekao je Todorović. Nakon odluke Kolegijuma, odbio je da svoje tvrdnje pojasni.


Osim što je iznenađenje, ovakva odluka je za upućene potvrda podela među radikalima, ali i želje da se na izborima što bolje parira SNS-u. Kako saznajemo, u SRS-u postoji pet-šest funkcionera iz vrha i poslanika nezadovoljnih svojim položajem u stranci, pre svega tretmanom koji diktira Šešelj iz Haškog tribunala. Oni, tvrdi naši izvor, razmišljaju o prelasku u SNS.


Portparol SNS Nebojša Stefanović izjavio je za “Blic” da nije upoznat s namerama nekolicine radikala.


- Mislim da su oni koji su želeli da pređu kod nas, to već učinili - ocenio je Stefanović.


Saznanja “Blica” govore drugačije: naslutivši šta se “valja ispod žita”, u SRS su insistirali da svi na izbornoj listi za republičke poslanike potpišu menicu na deset miliona dinara (oko 100.000 evra). Bilo indikativno ili ne, tek za Todorovića, koji je u prošlom mandatu bio šef poslaničke grupe SRS i za njegovu zamenicu Gordanu Pop Lazić, nije bilo mesta na listi. Upućeni tvrde da je Todorović već duže nezadovoljan kako se Šešelj ophodi prema njemu. Na pitanje šta bi se dogodilo da Jadranka Šešelj, bez iskustva u politici, iznenada bude promovisana za predsedničkog kandidata, Pop Lazićeva kaže za “Blic”: „Kao potpredsednik stranke smatram da je to najbolje rešenje. A svaki čovek je homopolitikus, nema veze što se Jadranka Šešelj nije bavila politikom“.Kako “Blic” saznaje, prema unutarstranačkom istraživanju SRS, Martinović uživa poverenje oko jedan odsto glasača, dok je rejting Jadranke Šešelj oko deset odsto.


Marko Blagojević iz Cesida kaže da SNS može da “otima” birače radikalima jer je u pitanju slično glasačko telo.


- Kod SNS, SRS, DSS i SPS postoji sistem spojenih sudava i dolazi do prelivanja budući da su u pitanju birači sličnih opredeljenja, koji dele isto mišljenje prema nekim vrednostima - kaže Blagojević.


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/316092/Jadranka-Seselj-uzima-glasove-SNS

Dobro, ni prema izvoru i internom istrazivanju radikala, nece pobediti, Nikolic ulazi u drugi krug to je manje-vsie- sigurno, ali gospodji Domacici ostaje novac, ko ne predje 1 odsto mora da vrati, puna kapa:)
 
Pošalji mi 2-3 Nade kući .... Dosadno mi je večaras ....

vojislav-seselj.jpg
 
A'e mali ... Pali ....
Ne spamuj ....Ne spinuj ....

Sad bi trebao da pitam nešto o Tominih 200 kvadrata za njega i Dragicu,
pa po stotinak za sinčiće,
pa 800 kvadrata u Bajgetini,
pa vikendičica od mizernih 120 kvadratića ....

Sve bih ja to mogao da pitam,
ali neću
jer nije to tema ....

Prvo,ne spamuje nego ti govori istinu o radikalima i njihovoj vlasti u opštini Zemun.

A drugo,merak mi je da gledam kako sa nekom setom i čežnjom pominješ milog vam Tomicu....

Rasturi vam stranku kao bugarsku skupštinu...
 

......



http://www.blic.rs/Vesti/Politika/316092/Jadranka-Seselj-uzima-glasove-SNS

Dobro, ni prema izvoru i internom istrazivanju radikala, nece pobediti, Nikolic ulazi u drugi krug to je manje-vsie- sigurno, ali gospodji Domacici ostaje novac, ko ne predje 1 odsto mora da vrati, puna kapa:)

Eto, sad možete mirno da spavate ...
Dok Bilja nije postirala
postojala je ozbiljna opasnost da dođe do masovnog sečenja vena
u redovima naprednjaka
što bi ozbiljno ugrozilo našu svetlu euROPSKU budućnost ....
 
Ja stvarno neman reci kako da vam objasnim da su svi ti Radikali prebogati. Zivim u Zemunu ceo zivot i nijedna vlast se nije obogatila kao radikalska. Secate se onog romskog ministra Damnjanovica il tako nesto taj vam ima nekoliko lokala ,poslasticarnice ,Todorovic je uzeo najveci plac na delu auto puta ka N.Sadu vrednost u milionima evra,Radeta ima nekoliko stanova pa ljudi gde su vam oci ,verovatno ste zaslepljeni oni samo fingiraju da su patriote svaki korak su naplatili Srbiji

drugar, mi pricamo o stotinama miliona i milijaradama koje su usle u srbiju i puf, nestale...
 
Koliko se secam on je bio DIREKTOR, sad sto ti mislis da je raznosio djubre kao komunalac, sta fali?
Ali, Jadranka bolje pere sudove, to svkakao, mozda hekla bolje, u svakom slucaju (ponavljam) bolja je DOMACICA od Nikolica, to ce narod znati da nagradi- citavim milioncetom:lol:

i diplomirao u Kragujevcu u 50 i nekoj godini

svaka mu cast... takav nam treba za predsednika
 
Ja sam samo svestan da Tadić dobija predsedničke izbore a Ds će ponovo da formira vladu.To je realnost.I ja sad ne pravim od toga euforiju.Izabrali smo jedan put i nećemo sad da kvarimo ono što smo započeli.

I ne dajem sebi neku lažnu nadu kao vi što pričate da će da pobedi SRS ili da dodje na vlast,ili ono što mi je najsmešnije kako će da dodje Šešelj pa će sve da pohapsi i pobije po Srbiji i svima će da se tresu gaće od njega.

On kad se vrati,to će biti samo još jedna u nizu šarenih laža pre svega za vas,njegove pristalice,koje on sa tako velikim uspehom laže i manipuliše već dobrih 20 godina.

Tadic nece ni u drugi krug. A DS moze da formira vladu, al` u senci :hahaha:
 
Пријатно сам изненађена Јадранкином првом изјавом за медије.Храбро и директно, без длаке на језику како може само неко са чистом и неукаљано биографијом:



"Одлазећи у Хаг, мој супруг, Војислав Шешељ, Српску радикалну странку и идеју поносне Србије, која се никоме не удвара и брани сваког човека, оставио је Томиславу Николићу, који је ту идеју издао, а странку одлучио да уништи. Издали су све, остала је само Србија да је издају и ја хоћу против тога да се борим", рекла је Јадранка Шешељ за Танјуг.

Према њеним речима, Србија је данас понижена, а Борис Тадић и Томислав Николић се, каже, утркују ко ће пре одустати од националних и интереса Срба зарад ЕУ.

"За интересе малог човека, који тешко живи и који зна да ништа не може да очекује од те европске илузије, мало ко брине", додала је Шешељева.

"у Србији данас нико не мари за оно што је српски национални интерес, у Србији данас нико не жели ни да помене Косово, у Србији данас све што је српско је угрожено".

"А угрожени су пре свега Срби којих има све мање, који све теже живе и о којима држава не брине", оценила је Шешељева и нагласила да то пре свега значи да ће настојати заједно са СРС да "станемо на пут лоповлуку, поништимо приватизације и зауставимо распродају Србије".
 
Poslednja izmena od moderatora:
Пријатно сам изненађена Јадранкином првом изјавом за медије.Храбро и директно, без длаке на језику како може само неко са чистом и неукаљано биографијом:



Одлазећи у Хаг, мој супруг, Војислав Шешељ, Српску радикалну странку и идеју поносне Србије, која се никоме не удвара и брани сваког човека, оставио је Томиславу Николићу, који је ту идеју издао, а странку одлучио да уништи. Издали су све, остала је само Србија да је издају и ја хоћу против тога да се борим", рекла је Јадранка Шешељ за Танјуг.

Према њеним речима, Србија је данас понижена, а Борис Тадић и Томислав Николић се, каже, утркују ко ће пре одустати од националних и интереса Срба зарад ЕУ.

"За интересе малог човека, који тешко живи и који зна да ништа не може да очекује од те европске илузије, мало ко брине", додала је ]Шешељева.
"у Србији данас нико не мари за оно што је српски национални интерес, у Србији данас нико не жели ни да помене Косово, у Србији данас све што је српско је угрожено".

"А угрожени су пре свега Срби којих има све мање, који све теже живе и о којима држава не брине", оценила је Шешељева и нагласила да то пре свега значи да ће настојати заједно са СРС да "станемо на пут лоповлуку, поништимо приватизације и зауставимо распродају Србије".

:ok::ok:
 
Zanimljivo da su najglasniji oponenti navodno bili Todorovic i Delic, prvi nije ni na kakvim listama ove godine (zbog privatnog biznisa) a drugi je vec preletao u SNS i nazad.
Po meni je svako ko nije spreman na ovakvu (ocigledno dobru odluku po SRS) u stranci samo zarad licne koristi, i njega ne interesuje ni stranka ni Srbija, i takav im i ne treba.
 
:rotf: немој брате..прошла поноћ ..глуво доба, шта знаш шта може да искочи....:mrgreen:

немој тако, сигуран сам да су фине даме, зато ме нервира то њихово етикетирање "повелика домаћица"... пљување програма, то разумем, али личности је бљак ...
 
Zanimljivo da su najglasniji oponenti navodno bili Todorovic i Delic, prvi nije ni na kakvim listama ove godine (zbog privatnog biznisa) a drugi je vec preletao u SNS i nazad.
Po meni je svako ko nije spreman na ovakvu (ocigledno dobru odluku po SRS) u stranci samo zarad licne koristi, i njega ne interesuje ni stranka ni Srbija, i takav im i ne treba.

Bilo je iznenađenja,
ali ni približno toliko koliko su to Blic i ostala Žuta štampa naduvali ....
Diskusija nije trajala ni desetak minuta i jednoglasno je usvojen predlog ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top