JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Todorović: Martinović kandidat za predsednika - ne Jadranka

Aleksandar Martinović i dalje je kandidat radikala za predsednika Srbije, izjavio šef poslaničke grupe Srpske radikalne stranke Dragan Todorović.


Šef poslaničke grupe Srpske radikalne stranke Dragan Todorović izjavio je danas da je kandidat radikala za predsednika Srbije i dalje Aleksandar Martinović. Šešelj se vraća pre izbora?
SRS: Šešelj mora da bude oslobođen (VIDEO)
Hag ne da pare Šešelju


Todorović je povodom pisanja "Blica" da će kandidat radikala biti žena lidera radikala Vojislava Šešelja, Jadranka Šešelj, rekao da "ne pridaje mnogo značaja tome šta piše na tarabama i u 'Blicu'".

"Što se mene tiče ja ostajem pri tome da je Martinović kandidat za predsednika", rekao je Todorović.

То је било пре седнице Председничког колегијума.

На информације да се противио Јадранкиној кандидатуру Тодоровић је за "Новости" штуро рекао:

- Никада не коментаришем унутрашња питања странке. Стојим иза званичне одлуке колегијума.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...267-Jadranka-Seselj-predsednicki-kandidat-SRS
 
Veoma je dobro što je šešelj kandidovao svoju ženu za predsednika Srbije.
Da je on enkako mogao da se kandiduje, ondeo bi makar mali deo glasova Nikoliću. medjutim Jadranka neće da uzme nikakav značajan procenat.
A sa šešeljeve strane to je bio jako loš potez. U Srbiji niko ne voli kada se nečuja žena kandiduje za nešto, tako je ovo još jedan samoubilački potez žutog vojvode.

Она јесте жена Шекија али је она изнад свега самостални кандидат за председника Србије и неће наступати као жене Шешеља него ће представити себе и своју странку.

Она је самохрана мајка,бивша радница технолошки вишак ,жена која ће да се залаже за социјалну политику затим за очување Србије у потпуности као и бесплатно здравство и школоство за народ Србије.

Не желим да је гледате само као супругу Шешеља она је пре свега кандидат за себе и веома опасан противник Николићу и Тадићу а да не говорим Ивици који је продао СПС!

Она је жена која ће побољшати и положај жена у друштву Србије што је за мене јако значајно ,то не нуди ни једна партија осталих мушких шовиниста.

Верујем и сматрам да ће другарица Јадранка да буде председница Србије јер програмом
који износи то и заслужује остале партије немају такав социјални програм као она .Остале партије једино што имају јесу ВИЗИЈЕ И СНОВЕ о ЕУ!

То другови више не пије воду!
 
Тадић крши Устав и понаша се као диктатор, зато је и поставио Мирка Цветковића за Председника Владе Републике Србије.

Pa sacekaj kako sada Tadic ako nista nije moguce da uadi bez podrske?

Зна да пише, зна да прича, зна да се служи аргументима, зна шта је политика, има Програм. То је довољно да би се бавила политиком и да би била кандидат Српске радикалне странке на председничким изборима.

I? zna 2miliona gradjana ove zemlje, vecina ima daleko vise iskustva nego ona, cak i iz redova SRS, barem sto se politike tice. Gurati sopstvenu zenu u prvi plan je veoma podlo od strane Sekija koji je tim potezom pokazao bahatost i koliko neceni odanost pojedinih clanova

Ти то упоређујеш политичара са неурохирургом? Смешан си. Ако је Николић "успео" у политици, може и Јадранка. Можеш и ти вероватно.

Pa ti si sam rekao da eto 20god je njegova zena onda mora da zna kako politika funkcionise. Ja smesan a ti izvrces stvari. Za politiku treba imati talenta, Seselj ima talenat al cisto sumnjam da je njegova zena "nasla" svoj jer je eto zivela sa njim 20god.
 
Pa sacekaj kako sada Tadic ako nista nije moguce da uadi bez podrske?

Понаша се као диктатор са подршком посланика владајуће већине, којима је будућност осигурана тиме што подржавају диктатора.

I? zna 2miliona gradjana ove zemlje, vecina ima daleko vise iskustva nego ona, cak i iz redova SRS, barem sto se politike tice. Gurati sopstvenu zenu u prvi plan je veoma podlo od strane Sekija koji je tim potezom pokazao bahatost i koliko neceni odanost pojedinih clanova

Шешељево презиме је познатије од свих евентуалних кандидата међу страначким функционерима. Зато је она кандидат, јер носи Војислављево презиме.

Pa ti si sam rekao da eto 20god je njegova zena onda mora da zna kako politika funkcionise. Ja smesan a ti izvrces stvari. Za politiku treba imati talenta, Seselj ima talenat al cisto sumnjam da je njegova zena "nasla" svoj jer je eto zivela sa njim 20god.

Ко каже да Јадранка Шешељ нема таленат?
 
Понаша се као диктатор са подршком посланика владајуће већине, којима је будућност осигурана тиме што подржавају диктатора.

I? Vladajuca vecina je njakala Srbiju i 90tih kada je Sloba bio na celu Srbije a Lilic bivse nam Juge...

Шешељево презиме је познатије од свих евентуалних кандидата међу страначким функционерима. Зато је она кандидат, јер носи Војислављево презиме.

Ti zaista mislis da tako funkcionise svet? Imas moje prezime ti si najbolje resenje za drzavu? hajde zeno tebe cu da utefterim na glasacki listic? Seseljevo prezime jeste al zar tebe nisu ucili da nije lepo da se kitis tudjim perjem?

QUOTE=Ултранационалиста;21252608]
Ко каже да Јадранка Шешељ нема таленат?[/QUOTE]


Neko ko saopsti da ga politika ne zanima sumnjam da ima talenat. Neko ko ima talenat grabi sve pred sobom ( barem kada je politika upitanju ) a ne da izjavljuje kako je nezanima...
 
Чим сам чула за ову вест, мој дговор је био: БИНГО!!!

Мислим да би Јадранка требала да позове све жене Србије, ако ништа нека позове Српкиње којима је Србија на срцу да за њу гласају и верујем, да она може да победи,а зашто не би могла?
Па погледајте колико има жена гласача у Србији.:eek: А, за ове ( Славица Ђукић Дејаноић, Нада Колунџић, Гордана Чомић, Јелена Триван; Наташа Кандић, Соња Лихт)....на њих одавно и не гледам као на жене, од њих је и Бог дигао руке...

.
 
Није ово урадио Шешељ него је то предложио Александар Мартиновић, потпредседник Српске радикалне странке.

Гордана Поп-Лазић је потпредседница Српске радикалне странке. Дакле није "избачена" из Странке.
S obzirom sta je sve petljala bolje bi vam bilo da jeste izbacena, ali kako hocete.
 
Super ideja. Posle nje ce doci njegovi sinovi na red.
Kao u Severnoj Koreji.

Дај Боже да једног лепог дана постанемо суверена земља као Северна Кореја, која има"оружје судњег дана", па амери могу да јој прдну под прозор што се каже...


Јадранка је, хтели то неки да признају или не, једини неукаљани кандидидат од свих председничких кандидата странака које сигурно прелазе цензус!!!

СВАКАКО да је у странци било отпора мудрој одлуци да се Јадранка кандидује.

Неки из мушког шовинизма. Неки јер мисле да је Мартиновић далеко бољи за кандидата.
А богами има у странци и оних који су многима веома сумњиви одавно због многих својих јавних иступа, па тако и сада када иступају против Јадранкине кандидатуре, као на пример британски држављанин Ненад Вукичевић, одборник СРС у скупштини града Београда, широј јавности познатији као власник сајта "Српски националисти", који о Јадранкиној кандидатури, под ником *Nenad*, каже следеће: http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=1&t=26321 http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=1&t=26321&start=15 Нажалост, господин Вукичевић је само један пример од много таквих ликова које је својевремено углавном Александар Вучић промовисао у СРС, један пример који сам могао да одмах и документујем, а да при томе у питању није никакво "одавање података", јер свако ко посећује Вукичевићев сајт зна под којим ником он као власник пише.
@Rayela, ето зато, када др Шешељ умре јер он реално не може још дуго, срце су му уништиле нато убице, страначку инфраструктуру морају да преузму или ако хоћете спашавају они који Српску радикалну странку никада неће издати, а то је управо Војина породица. Нису северно кореанци будале.
 
Poslednja izmena:
Иначе, сваки кандидат је бољи од било којег ЕУропејца. Против ЕУро режима се мора борити свим средствима. ЕУ нам уништава земљу, врши окупацију, и држе монопол на политичкој сцени.

То се мора прекинути, милом или силом.
 
Иначе, сваки кандидат је бољи од било којег ЕУропејца. Против ЕУро режима се мора борити свим средствима. ЕУ нам уништава земљу, врши окупацију, и држе монопол на политичкој сцени.

То се мора прекинути, милом или силом.
Neće se to prekinuti ni milom ni silom. Suviše su duboko u svim porama društva, a narod glup, razjedinjen, baz ikakvog osećaja za realnost. Ne shvata da bolji život neće i ne može doći od strane zapada. Većina još ne shvata ni da smo okupirani.
 
Nije za*ebancija, s odredjenom namerom je tu (osim novca): Citam (sajt B92) odmah je raspalila po Nikolicu," on je izdao, ona nije politicar ali se broi za SRS " ne kaze da je isteran, ali je zaboravila sta je sama tu skoro- govorila (posle zavrsne reci Seselja u Hagu)'


"Jadranka Šešelj neće u politiku


Žena lidera radika Vojislava Šešelja kaže da ne namerava da se bavi politikom i da isčekuje povratak svog supruga iz Haga.- Očekivali smo da bude odličan u završnoj reči. Nismo nikada ni sumnjali da će biti sjajan i da će srušiti optužnicu haškog tužioca. Još su mi sveži utisci od svega što je rekao. Mislim da je pokazao kako je spreman da se do kraja izbori za istinu.- Ovako za Novosti počinje razgovor Jadranka Šešelj, supruga lidera radikala
...."
-----------------------------------
Dakle, svi SAD vide i znaju zasto je kandidovana, ali, lose ce proci. Danas je Tadic zapretio da Nikolic ne sme doci na vlast pa idi Bogu, a to danas izrece i novopecena kandidatkinja...Nije narod toliko lud da ne vidi snihronizaciju akicje Seselja i Tadica.

Kako god, pljuvanje po kumu je krenulo, mada uopste ne vidim kako je ona kuma Nikolicu?

Seseljeva prva zena Vesna Mudresa je rodila Nikolu ciju je decu krstio Nikolic, dok je Draskovic krstio Nikolu.

Niti je Nikola njen, niti njegova deca, ona je maceha i baka-maceha....

Pljuvanje ce biti placeno milion eura, koliko ce stranka zaraditi ili izgubiti, videcemo, mislim na glasove, pare idu domacinu i domacici...

nije bas tako...posle razvoda od prve zene najstariji sin je ostao sa seseljem i jadranka ga je odgajila...ona JESTE njegova majka iako ga nije rodila...
 
OK. Poštujem tvoje zadovoljstvo, ali imam drugačiji stav, koji sam već iznela u prethodnim postovima. :bye:

P.S. Porodici Šešelj želim svako dobro, a građanima Srbije da ovaj put izaberu one koji će ih povesti napred i obezbediti posao i socijalnu stabilnost.

Samo koji su ti?
Definisi napred?
Definisi posao, ima nas koji pod tim podrazumevamo nove 10e i 100e hiljade radnih mesta, a ne da otvore 90.000 a zatvore 330.000 radnih mesta.
Definisi socijalnu stabilnost, penzije i plate dostojne coveka, lecenje za sve ili ce ljudi da umiru jel nemaju para za lekove ili hleb?
Demagog...
 
Чим сам чула за ову вест, мој дговор је био: БИНГО!!!

Мислим да би Јадранка требала да позове све жене Србије, ако ништа нека позове Српкиње којима је Србија на срцу да за њу гласају и верујем, да она може да победи,а зашто не би могла?
Па погледајте колико има жена гласача у Србији.:eek: А, за ове ( Славица Ђукић Дејаноић, Нада Колунџић, Гордана Чомић, Јелена Триван; Наташа Кандић, Соња Лихт)....на њих одавно и не гледам као на жене, од њих је и Бог дигао руке...

.

Krajnje zanimiljiv predlog. Ja smem da se kladim da ide u 2. krug, i onda pobeda u drugom; bas zbog zena biraca.
I drugo ovde se podcenjuje njen (buduci, obzirom da je sad nepoznat) politicki stav, ok slusace ona muza Voju (koliko i sve zene:)) ali ce odlucivati ipak ona. Bice zanimljivo cuti je u kampanji...
 
To ce samo da OJACA poziciju DS.

Radikali i sa Jadrankom i bez Jadranke - nemaju nikakvu sansu.

Ali, to ce istovremeno da oslabi SNS jer ce im odneti dobar broj glasova ka radikalima kojima nece puno znaciti.

I time ce DS da se oslobodi prvog konkurenta.



Мало си се прешао и не само ти!

Србија има највише гласача ЖЕНА!!!

Ево, мој пример. Неколико година нисам уопште гласала, јер нисам имала свог фаворита, али сада, кад се појавила једна жена,..и све ово што прочиах што је изговорила, мелем је за моју душу:

Србија је данас понижена, а Борис Тадић и Томислав Николић се утркују ко ће пре одустати од националних интереса и интереса Срба зарад Европске уније. За интересе малог човека, који данас тешко живи и који зна да ништа не може да очекује од те европске илузије, мало ко брине

Мајка сам, годинама гајим своју децу без ичије помоћи и знам колико је данас мајкама у Србији тешко. Борићу се за српску породицу, сиромашне, њихово право да се образују и раде -



И не само да ћу да гласам за њу, него ћу да покренем све оне женске (спавајуће) гласове који до сада
нису, као и ја имали за кога да гласају,..а наравно преокренућемо и оне остале "жеМске" гласове који
су до сада УЗАЛУД ишли овим назовимо- мушкарцима, а који нас све скупа, у црно завише.


Доле Тадић и сви ови "олињали" којоти који су се кандидовали поново,..а неки по први пут, али су већ ДОСАДИЛИ и Богу и народу....ИШ бре!!!


.
 
Сва је прилика да Војвода излази на слободу до Ђурђевдана, а пошто није осуђен, имаће право да буде и посланик!
http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Seselj-je-na-potezu.sr.html
Напредњаци, узмите чашу хладне воде и коцку шећера пре него што кликнете на линк.
 
Чим сам чула за ову вест, мој дговор је био: БИНГО!!!

Мислим да би Јадранка требала да позове све жене Србије, ако ништа нека позове Српкиње којима је Србија на срцу да за њу гласају и верујем, да она може да победи,а зашто не би могла?
Па погледајте колико има жена гласача у Србији.:eek: А, за ове ( Славица Ђукић Дејаноић, Нада Колунџић, Гордана Чомић, Јелена Триван; Наташа Кандић, Соња Лихт)....на њих одавно и не гледам као на жене, од њих је и Бог дигао руке....


Po toj logici, muškarci treba da glasaju samo za muškarce.
 
Сва је прилика да Војвода излази на слободу до Ђурђевдана, а пошто није осуђен, имаће право да буде и посланик!
http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Seselj-je-na-potezu.sr.html
Напредњаци, узмите чашу хладне воде и коцку шећера пре него што кликнете на линк.

Samo sto nisam:)

Koga briga?

Ja glasam kako sam i nameravala, zena sam i majka, znam kako zive zene u Srbiji koje nemaju ni 20. 000 plate meseceno, znam kako zive samohrane majke s vise dece, kako se bore od nicega da stvore nesto, pa cu da glasam za zenu punu kao brod koja ce kao takva da razume one koje nikad nisu imale?

Prvo, nema sanse, ovde se pise tako kako se pise, narod ne misli tako.

Posto napisah da sam se upravo vratila iz crkve, na svim kioscima guzva, naslovi: Jadranka otima kumu glasove, Jadranka pocepala SRS, Jadranka i Seselj...pa nije narod lud da ne vidi da se oni bore za svoje licne interese.

I znas sta, bas me briga. neka je Tadic pomogao da se Seselj vrati i navodno pomrsi racune Nikolicu, narod je taj koji ce ispostiti i koji ce platiti cenu dogovora Tadica i Seselja, ali, kad se digne kuka i motika, kad sve vise njih bude skakalo kroz prozore, debeli bracni par pun k'o brod, ostetice na svojim ledjima ono sto Srbiji upravo rade.

Ili misle da rade, videcemo:)))
 
Samo sto nisam:)

Koga briga?

Ja glasam kako sam i nameravala, zena sam i majka, znam kako zive zene u Srbiji koje nemaju ni 20. 000 plate meseceno, znam kako zive samohrane majke s vise dece, kako se bore od nicega da stvore nesto, pa cu da glasam za zenu punu kao brod koja ce kao takva da razume one koje nikad nisu imale?

Prvo, nema sanse, ovde se pise tako kako se pise, narod ne misli tako.

Posto napisah da sam se upravo vratila iz crkve, na svim kioscima guzva, naslovi: Jadranka otima kumu glasove, Jadranka pocepala SRS, Jadranka i Seselj...pa nije narod lud da ne vidi da se oni bore za svoje licne interese.

I znas sta, bas me briga. neka je Tadic pomogao da se Seselj vrati i navodno pomrsi racune Nikolicu, narod je taj koji ce ispostiti i koji ce platiti cenu dogovora Tadica i Seselja, ali, kad se digne kuka i motika, kad sve vise njih bude skakalo kroz prozore, debeli bracni par pun k'o brod, ostetice na svojim ledjima ono sto Srbiji upravo rade.

Ili misle da rade, videcemo:)))

a jadni toma,zivi u cica tominoj kolibi od pola miliona ojra,on ce da brine o sirotinji:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top