JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu spavati vise nikad, Jadranka ce biti predsednik Srbije, Seselj prva dama, pa dobice i milion eura, kako da zaspim:dash:
Ali, ja sam human covek, meni je vazno da Martiniovic, Todorovic i baba-devojke, Jaca, Seki- lepo spavaju, meni je to najvaznije:lol:

Ајооооој и ја нећу моћи да спавам ..... баш ћу о њој да размишљам, о њеном базену, две виле у Батајници и о милиону еврића које ће сада да добије као кандидат !!
Не пада ми напамет, имам паметнијих ствари.
 
Ne mogu spavati vise nikad, Jadranka ce biti predsednik Srbije, Seselj prva dama, pa dobice i milion eura, kako da zaspim:dash:
Ali, ja sam human covek, meni je vazno da Martiniovic, Todorovic i baba-devojke, Jaca, Seki- lepo spavaju, meni je to najvaznije:lol:

Заиста срам те било тако да понижаваш човека који се бори у име свих нас у Хагу!

До пре само пар година сте се кели у њега а сада по наредби из Брисела оплели пљувачину!

За разилку од Николића Шеки није искомплексиран човек он поштује жене и то је и овим доказао!

То је добар човек без комплеска и првенствено човек који поштује жене за разлику од Николића који вода швалерке сваки трећи дан нову!
Док му жена служи за кување и нема права гласа ,јадна та жена.

Шешељ ако ништа подржава равноправност међу половима и поштује жене мајке и раднице!Тек сада видим колико је велик и снажан овај човек!
 
Јадранка је прави погодак жена, самохрана мајка, која је изгубила посао због капиталиста .Која се годинама бора сама и зна шта треба и шта је потребно овом друштву.Заиста сам срећна и имам велику наду да ће победити !

Она ће да обнови Србију на пример остали кадидати се залажу за комплетну продају и приватизацију док она жели да заустави продају
наших фабрика јер зна и сама како је прошла прилком приватизације.Она има изванредан сцоцијални програм за разилку од осталих партија које само имају ВИЗИЈЕ И ИЛИЗИЈЕ!Ова жена живи за данас за оно што је потребно Србији и српском народу

Samo sledi odavno objavljeni Program SRS ....

Po meni, Jadranka JESTE najbolji izbor za kandidata ... :ok::ok::ok:
 
Иди бре напредњаци су лепили плакате Ратка Младића ,доносили исте у скупштину и сада би да се перу а када је том истом Младићу било најтеже и када му је требала подршка забили су се у мишије рупе.Срам вас било !

Најбоље да направите колалицију са Вуком манитим и Чедом иглом то је сада ваша екипа у то коло сте се ухватили
 
Samo sledi odavno objavljeni Program SRS ....

Po meni, Jadranka JESTE najbolji izbor za kandidata ... :ok::ok::ok:

reci da se zezas?

pa koji djavo su vam onda svi oni poslanici, clanovi predsednistva stranke, izvrsnog odbora...... kad vam je domacica, za koju se seselj hvalio kako se ne bavi politikom, najbolji kandidat?

ako je istina da je kandidat, onda je to ...... ne znam ni sam. jadno
 
Још је Николић имао образа да каже пред целом нацијом на Б92 да никада није упознао Младића а постоји снимак њега одмах поред Младића
и то са кокардом .Лажови издајници и преваранти !
 
reci da se zezas?

pa koji djavo su vam onda svi oni poslanici, clanovi predsednistva stranke, izvrsnog odbora...... kad vam je domacica, za koju se seselj hvalio kako se ne bavi politikom, najbolji kandidat?

ako je istina da je kandidat, onda je to ...... ne znam ni sam. jadno

samo jedan primer..., šta u srpskoj politici aktuelnoj, nije jadno?
 
reci da se zezas?

pa koji djavo su vam onda svi oni poslanici, clanovi predsednistva stranke, izvrsnog odbora...... kad vam je domacica, za koju se seselj hvalio kako se ne bavi politikom, najbolji kandidat?

ako je istina da je kandidat, onda je to ...... ne znam ni sam. jadno

Нису довољно познати "широким масама".
 
Ne mogu spavati vise nikad, Jadranka ce biti predsednik Srbije, Seselj prva dama, pa dobice i milion eura, kako da zaspim:dash:
Ali, ja sam human covek, meni je vazno da Martiniovic, Todorovic i baba-devojke, Jaca, Seki- lepo spavaju, meni je to najvaznije:lol:

Cekajte dok progovori, koliko se secam nesto drugo su joj bili kvaliteti.

Ајооооој и ја нећу моћи да спавам ..... баш ћу о њој да размишљам, о њеном базену, две виле у Батајници и о милиону еврића које ће сада да добије као кандидат !!
Не пада ми напамет, имам паметнијих ствари.

Ebte, kolika zloba, mržnja i ljubomora zrači iz svakog slova ...

I vi takvi bi da budete Vlast u Srbiji ????
 
reci da se zezas?

pa koji djavo su vam onda svi oni poslanici, clanovi predsednistva stranke, izvrsnog odbora...... kad vam je domacica, za koju se seselj hvalio kako se ne bavi politikom, najbolji kandidat?

ako je istina da je kandidat, onda je to ...... ne znam ni sam. jadno

Зашто си шовиниста зар по теби жена нема право гласа ,То што је самохрана мајка и технолошки вишак пропале приватизације
Зато што је жена која се бори и која ће да се бори за Србију јел вам то смета !Ако вам то смета што жена,мајка самохрана и патриоткиња
се кандидује за председника да би између осталог побољшала положај жене у друштву,онда си ти заиста лицемер и не верујем да ћеш своју жену опоште да пустиш да гласа.Ти жене сматраш робљем
 
reci da se zezas?

pa koji djavo su vam onda svi oni poslanici, clanovi predsednistva stranke, izvrsnog odbora...... kad vam je domacica, za koju se seselj hvalio kako se ne bavi politikom, najbolji kandidat?

ako je istina da je kandidat, onda je to ...... ne znam ni sam. jadno

Znaš kako,
osvojiće više glasova nego što bi Martinović osvojio,
i samim tim će povećati rejting SRS za Parlamentarne i lokalne izbore ...
Sa gledišta Stranke - dobar potez ....
 
Ко каже да жена не може да буде и самохрана мајка и радница и председник јел то неки нови закон који дискриминише жене!
Извните а ко је увео тај закон јел то закон који користе сујетни политичари!

Е ,па жао ми је жена може да буде све као и до сада што је била и самохрана мајка и председник Србије!

Ово је 21 век зауставимо мушки шовинизам!
 
Daj bre ne zezaj.
Mene savrseno zabole, necu glasati za radikale, ali ovo je stvarno zahebancija za stranku koja, navodno, ima neke principe, program, ideologiju...... i onda - domacica predsednicki kandidat, jer se seseljeva zena.
Ovo vam nije trebalo

Ко каже да жена не може да буде и самохрана мајка и радница и председник јел то неки нови закон који дискриминише жене!
Извните а ко је увео тај закон јел то закон који користе сујетни политичари!

Е ,па жао ми је жена може да буде све као и до сада што је била и самохрана мајка и председник Србије!

Ово је 21 век зауставимо мушки шовинизам!
 
Znaš kako,
osvojiće više glasova nego što bi Martinović osvojio,
i samim tim će povećati rejting SRS za Parlamentarne i lokalne izbore ...
Sa gledišta Stranke - dobar potez ....

Ne verujem, ali videcemo.
Mislim da je martinovic deset puta bolji kandidat od nje, a to se nece saznati jer se on nece kandidovati.

Ovako ispada da neko treba da glasa iz sazaljenja jer je ona seseljeva zena, a on je u zatvoru.
Bezveze, mislim da ce dobiti manje glasova nego poslanicka lista
 
Znaš kako,
osvojiće više glasova nego što bi Martinović osvojio,
i samim tim će povećati rejting SRS za Parlamentarne i lokalne izbore ...
Sa gledišta Stranke - dobar potez ....

Valjda je svima jasno da osim Tadića i Nikolića niko drugi nema šanse? Prema tome, sve druge kandidature su sa nekim drugim ciljem. Iz ovog razloga se smatram, Martinović i povlači jer je i suviše ozbiljan kandidat da bi sparingovao ovde Tadiću i Nikoliću ko pokojni Nikola Šećeroski. Njegovo vreme tek dolazi. Jadranka Šešelj je reprezent, umesto Šešelja. Prosto kao ime.
 
Зашто си шовиниста зар по теби жена нема право гласа ,То што је самохрана мајка и технолошки вишак пропале приватизације
Зато што је жена која се бори и која ће да се бори за Србију јел вам то смета !Ако вам то смета што жена,мајка самохрана и патриоткиња
се кандидује за председника да би између осталог побољшала положај жене у друштву,онда си ти заиста лицемер и не верујем да ћеш своју жену опоште да пустиш да гласа.Ти жене сматраш робљем

U pravu si.
Sad odmori malo
 
Daj bre ne zezaj.
Mene savrseno zabole, necu glasati za radikale, ali ovo je stvarno zahebancija za stranku koja, navodno, ima neke principe, program, ideologiju...... i onda - domacica predsednicki kandidat, jer se seseljeva zena.
Ovo vam nije trebalo

Ко је довољно познат па да буде кандидат Српске радикалне странке? Тодоровић не може, Мартиновић није довољно познат и води кампању за парламентарне и локалне изборе, Мировић није довољно познат, Стевановић није довољно познат, Красић води кампању за парламентарне и локалне изборе, итд.

Одличан потез руководства. Свака Мартиновићу част.
 
Осим тога Јадранка није била одувек домачица она је радила док пропалом приватизацијом није постала технолошки вишак као и свака друга жена у Србији и не само жена него и сваки други човек.И она то жели да промени да се престане Србија продавати да престане
продаја и пропадање наших фабрика које су наши очеви градили .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top