JADRANKA SESELJ - Kandidat SRS za predsednika

Da li ste tajkun

  • DA i ne prisustvujem mitingu

  • NE i prisustvujem mitingu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Шешељ и СРС су кандидовали ЖЕНУ као председника то је заиста за поштовање од стране радиклане странке!

Значи да поштују жене ,све жене у Србији да нису шовинисти као ови из напредњака мушки шовинисти

Šta ti je ? Moš da zamisliš Jadranka predsednik a Tabakovićeva premijer pa još obe sa Kosmeta.
Nahebali bi šiptari na Kosmetu.
 
Радикале су представљали као неке дивљаке и примитивце али овом одлуком да се другарица Јадранка кандидује срушили су све предрасуде.Гласајте за жену ,за мајку и радницу за жртву ПРИВАТИЗАЦИЈЕ!

Она ће урадити све да се прекине са продавањем фабрика ,да се побољша положај жена у друштву,да се ради у интерсу Србије а не у интересу Брисела!

ЖИВЕЛА ЈАДРАНКА!
 
Nikome nije lako,
ali je njoj makar za trunku lake,
bar zna, za raliku od tebe, gde je ....

Tako se sa koleginicama ne razgovara ....
Došao si na temu da spamuješ i provociraš
umesto da se lepo družiš sa vršnjacima na Tinejdžerima ...

A sta ti radis ovde, matori? Nasao si se prozvanim? Jel to po partijskoj duznosti moras da radis? Ono tipa, svaki dan od 09-17 ili od 17-01 moras da visis na firumu i pises poruke/odgovore svakome ko spomene vaseg voljenog lidera?

Za trunku lake? Hajde prvo napisi lepu i smislenu recenicu pa se vrati.
Tesko da zna gde je, zivi u Volgogradu, ups Staljingradu :)
 
a ne smeta ti sto nije komunistkinja? :think:

Ма она је социјалиста то је у њеном програму ,баш сам читала има изванредан социјалини програм .Прво да се зауставе пропале приватизаицје које је Ђинђић уништио да се обнове фарике ,да се сачува образ и достојанство Србије.Да се помаже радницима поготово самохраним мајкама и женама.

Да се сачува Србија ,да се побољша положај жена у друштву,да се прекине са политронством ,да се Србија подигне из пепела

Само једна жена може да подигне Србију ,нико више!

Не смета ми што није члан комунистичке партије јер ми и онако подржавамо Шекија и ми и комунистичка партија Руске федерације!

Али њен социјални програм је заправо програм једног социјализам !

Говорила је и о школовању да наша деца и ми млади не морамо да платимо школовање да ће да иде из буђета-Говорила о здравству где ће сваки човек имати право на бесплатно здравство .

Изразито левичарски поглед на ситуацију у друштву!

Позитивно ме изненадила
 
Па новац ваљда добијају сви кандидати, не само овај.Не разумем зашто се то истиче само на овој теми.

Nije to bila poenta mog post-a. Vrati se pa procitaj, al rekao sam sledece ( ne bas od reci do reci al hajde ). Bolje da pare dobije neko ko se zalagao za stranku a ne njegova zena...
 
coravi degeneriku


ajde bezi natrag u ludaru kretenko bolesna

Пријављен си
 
Nije to bila poenta mog post-a. Vrati se pa procitaj, al rekao sam sledece ( ne bas od reci do reci al hajde ). Bolje da pare dobije neko ko se zalagao za stranku a ne njegova zena...

То није само његова жена она је чалан партије .ДОКЛЕ ВИШЕ ДИСКРИМИНАЦИЈА ОНА ЈЕ ЖЕНА НА ЧЕЛУ ПАРТИЈЕ која је њу изабрала
за председничког кандидата.ДОСТА СА МУШКИМ ШОВИНИЗМОМ
 
Ма она је социјалиста то је у њеном програму ,баш сам читала има изванредан социјалини програм .Прво да се зауставе пропале приватизаицје које је Ђинђић уништио да се обнове фарике ,да се сачува образ и достојанство Србије.Да се помаже радницима поготово самохраним мајкама и женама.

Да се сачува Србија ,да се побољша положај жена у друштву,да се прекине са политронством ,да се Србија подигне из пепела

Само једна жена може да подигне Србију ,нико више!

Не смета ми што није члан комунистичке партије јер ми и онако подржавамо Шекија и ми и комунистичка партија Руске федерације!

Али њен социјални програм је заправо програм једног социјализам !

Говорила је и о школовању да наша деца и ми млади не морамо да платимо школовање да ће да иде из буђета-Говорила о здравству где ће сваки човек имати право на бесплатно здравство .

Изразито левичарски поглед на ситуацију у друштву!

Позитивно ме изненадила

Opet ti trabunjas.

Jedna zena da podigne Srbiju... Ha ha ha ha ha, prava Jovanka Orleanka.
Komunisticka partija Ruske federacije, hahahahahaha....
Lepo je to sto je govorila. Pazi free skolovanje i lecenje i to iz budzeta a budzet ce ona da puni?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top