beba se krece;)

Prvi put sam osetila pokrete negde u 17. nedelji... ali su bili jako nezni kao neki talasi. Posle su iz nedlje u nedelju postajali sve jasniji. Neopisiv je secaj :D
Sada ulazim u 8. mesec i ume bas zdravo dobro da me izudara :lol: Najsladje mi je da posmatram kako se stomak krece dok se on mrda unutra. Cesto pomislim kako bi bilo lepo kad bi postojao neki kucni ultrazvuk da mogu da ga posmatram dok pravi zurku u stomaku :lol:
 
Karina:
Devojke,
sta ste osecale, kada ste prvi put osetile pokrete svoje bebe u stomaku?:)))))


Nesto poput blagog golicanja u jednoj tacki stomaka, koje se ponavlja par puta. To je moje iskustvo. To kasnije bude toliko lep osecaj da je meni to jako nedostajalo nakon porodjaja.
Citala sam neke Vase postove i ako Ste u 13oj nedelji trudnoce jos uvek je rano za to.
Pozdrav :P
 
Karina:
nisam sada u 13, u 23...mozda nisam se dobro izrazila u tom postu... prelep osecaj...

Izvinite, u postu o serklazu se pominje 13ta nedelja pa nisam bas razumela. A to sto osecate su verovatno bebini pokreti, uzivajte, sta drugo da Vam kazem, milujte go stomak dok odmarate i pricajte sa bebom. Neki misle da je to glupost ali ja mislim da ona to oseca.
Pozdrav :P
 
Јоооој...што је то лееееп осећај! :D

У почетку ''лептирићи'', после куцкање...а пред крај богами и тумбање и шутирање...И мени је после понекад недостајао тај осећај...
 
Hellen:
??????...??? ?? ?? ?????? ??????! :D

? ??????? ''?????????'', ????? ???????...? ???? ???? ?????? ? ??????? ? ????????...? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ??? ??????...
moja prva trudnoca!klinja me je tako sevao, da me u snu, okrene na ledja ,kada spavam po strani :lol:a druga beba je dugo bila mali leptiric,tek pred kraj se pomalo okurazila i da drmne,ali samo malcice!
 
Ja sam prvi put sinoc osetila svoju bebu i to na rollerima. Zurka po citavom stomaku,prelivanje talasa a zatim i blagi udari.Ne znam sta je izazvalo to naglo budjenje.Sada sam u 19 nedelji.Sve pre su bili laki dodiri,ali ovo sinoc prava zurka. Juce sam saznala i da je moja beba decak,pa mi je sve u svemu osecaj njegovog prisustva potpun. Zato sam spremno uletela u ovaj dan ranije nego inace.Moram da primetim da je divno sto ce generacija mog sina biti vrlo voljena. Radujem se i nadam lepom dobu za njih.Pozdrav za mame u nastajanju
 
klavirstimer:
Ja sam prvi put sinoc osetila svoju bebu i to na rollerima. Zurka po citavom stomaku,prelivanje talasa a zatim i blagi udari.Ne znam sta je izazvalo to naglo budjenje.Sada sam u 19 nedelji.Sve pre su bili laki dodiri,ali ovo sinoc prava zurka. Juce sam saznala i da je moja beba decak,pa mi je sve u svemu osecaj njegovog prisustva potpun. Zato sam spremno uletela u ovaj dan ranije nego inace.Moram da primetim da je divno sto ce generacija mog sina biti vrlo voljena. Radujem se i nadam lepom dobu za njih.Pozdrav za mame u nastajanju

Sto volim ovako vedre i opustene buduce mame, za razliku od varijante "sve mi fali". :lol:
 
gane011:
klavirstimer:
Ja sam prvi put sinoc osetila svoju bebu i to na rollerima...

Blago vama, moja supruga i ja dobili bebu bez rolera - ma dosla u goste gola i nije nam nista donela... osim punog srca :wink:

Izvinite na maloj poshalici... pozdrav.
Gane
Ej Gane,kad se moj momak pojavi u striptiz izdanju toliko cu da vicem od srece da ce svet promeniti smer kretanja,kunem se. Zavidim vam ,lepo i saucesnicki,na izvesnosti vaseg golisavog potomka i miru vaseg srca.Imate od mene rollere ! :D
 

Back
Top