BG sindikat...

urospo:
"...nastala polemika o pravima pedera
u prvom planu foruma, gwidonova i headova perika,

opušteno trenerka, sa flekama od čvaraka,
na vešalici visi, odelo od pet maraka..."

Da si ti nama ziv kad vec nisi zdrav,... pa ti si tek sada nasao da slusas sindikat.
Oces da ti posaljem sve njihove albume? Imam brata u Po, dostavicu ti nema problema...Jaoooo, kada ces ti nesto pametno da kazes... :)
 
ima i toga....ali:





"...da se odreknem Guče, kajmaka i Rače,
a tolerisem Hrvate, Borku, gey parade

ma je@es B92 i čedine dokumentarce
nije me sramota, što poreklom sam odavde..."





pa uporedi...
 
urospo:
ima i toga....ali:





"...da se odreknem Guče, kajmaka i Rače,
a tolerisem Hrvate, Borku, gey parade

ma je@es B92 i čedine dokumentarcenije me sramota, što poreklom sam odavde..."





pa uporedi...

upravo si uradio isto sto i Baron kada falsifikuje saopstenje LDFa...
potpisujes BG Sindikat, a ubacujes svoj tekst...
voleo bih da neko od njih ovo vidi i da te propisno isproziva...
 
U tome i jeste problem sto "patriote" lazu i falsifikuju. Tak oje bilo i za Canka. reksi su da je lazov i falsifikator, a kada je logicno doslo pitanje sta laze, onda se ispostavilo da 'patriote" nemaju ni minimum pojma o svojoj vlastitoj nacionalnoj istoriji. Mislim, nije u pitanju Canak ili Ceda, za kojeg ja mislim da nije narkoman, niti Karic za koga kazu da je lopov (a da niko nije naveo sta je ukrao i kako se to moze dokazati), vec je pitanje principa. Ja bih branio i Vucica da neko o njemu laze. Jrdnostavno ovde je podela na casne i postene ljude i na lopovsku bagru koja nema petlju da se suoci sa svojom licnom seksualnom devijacimom. A jesu latentni homoseksualci i to tako izbija iz njihovih poruka da je to vec neprijatno.
 
Gwydion:
U tome i jeste problem sto "patriote" lazu i falsifikuju. Tak oje bilo i za Canka. reksi su da je lazov i falsifikator, a kada je logicno doslo pitanje sta laze, onda se ispostavilo da 'patriote" nemaju ni minimum pojma o svojoj vlastitoj nacionalnoj istoriji. Mislim, nije u pitanju Canak ili Ceda, za kojeg ja mislim da nije narkoman, niti Karic za koga kazu da je lopov (a da niko nije naveo sta je ukrao i kako se to moze dokazati), vec je pitanje principa. Ja bih branio i Vucica da neko o njemu laze. Jrdnostavno ovde je podela na casne i postene ljude i na lopovsku bagru koja nema petlju da se suoci sa svojom licnom seksualnom devijacimom. A jesu latentni homoseksualci i to tako izbija iz njihovih poruka da je to vec neprijatno.

Чанак јесте фалсификатор и лажов а приде је и нациста јер се залаже за тврду политику "крви и тла".
С обзирон да ти је он идол није ни чудо што се понашаш како се понашаш.

Што се тиче хомосексуализма, нема ту латенције, латенција је само изговор, све је првенствено у мисли.
Или јеси или ниси, биће да јеси чим ми шаљеш смајлије у току крајње озбиљне полемике.
Без обзира што си болесна особа морам ти признати да имаш укуса чим ти је, без обзира на неслагања, запала за око права српска громада.

Немој да помислиш да те мрзим што ти не шаљем смајлије, знам да није по европским стандардима али једноставно не могу.
Не бој се, имам разумевања за твоју болест.
 
Nisam bas nesto fasciniran pomenutim, ali se, kako sam obrazlozio, zalazem za princip pravde i postenja.
I zato sam protiv lazova kao sto si ti. Smajliji sluze da smanje tenziju u komunikaciji i da pokazu da sam banifide. Kako se oni koriste u pre-kopulacionoj strategiji nevezano za pol nemam pojma. Ti ocigledno znas cim mi to spocitavas. Iskusan si, nema sta. I to
diskretno zavodjenje time da si gromada ne pali jer na ovoj strani nemas istomisljenike. Potrazi decka u patriotskom bloku, sa ove druge strane su ocigledno hetero :P
(opet smajli sa izplazenim jezikom sto ima sasvim odredjeno ne-seksualno znacenje, no ocigledno moram sve da ti crtam da bi ti ista shvatio)


PAC-PAC:
Gwydion:
U tome i jeste problem sto "patriote" lazu i falsifikuju. Tak oje bilo i za Canka. reksi su da je lazov i falsifikator, a kada je logicno doslo pitanje sta laze, onda se ispostavilo da 'patriote" nemaju ni minimum pojma o svojoj vlastitoj nacionalnoj istoriji. Mislim, nije u pitanju Canak ili Ceda, za kojeg ja mislim da nije narkoman, niti Karic za koga kazu da je lopov (a da niko nije naveo sta je ukrao i kako se to moze dokazati), vec je pitanje principa. Ja bih branio i Vucica da neko o njemu laze. Jrdnostavno ovde je podela na casne i postene ljude i na lopovsku bagru koja nema petlju da se suoci sa svojom licnom seksualnom devijacimom. A jesu latentni homoseksualci i to tako izbija iz njihovih poruka da je to vec neprijatno.

Чанак јесте фалсификатор и лажов а приде је и нациста јер се залаже за тврду политику "крви и тла".
С обзирон да ти је он идол није ни чудо што се понашаш како се понашаш.

Што се тиче хомосексуализма, нема ту латенције, латенција је само изговор, све је првенствено у мисли.
Или јеси или ниси, биће да јеси чим ми шаљеш смајлије у току крајње озбиљне полемике.
Без обзира што си болесна особа морам ти признати да имаш укуса чим ти је, без обзира на неслагања, запала за око права српска громада.

Немој да помислиш да те мрзим што ти не шаљем смајлије, знам да није по европским стандардима али једноставно не могу.
Не бој се, имам разумевања за твоју болест.
 
Nexus 6:
urospo:
ima i toga....ali:





"...da se odreknem Guče, kajmaka i Rače,
a tolerisem Hrvate, Borku, gey parade

ma je@es B92 i čedine dokumentarcenije me sramota, što poreklom sam odavde..."





pa uporedi...

upravo si uradio isto sto i Baron kada falsifikuje saopstenje LDFa...
potpisujes BG Sindikat, a ubacujes svoj tekst...
voleo bih da neko od njih ovo vidi i da te propisno isproziva...


A u cemu si se ti to nasao prozvanim, pa sada kritikujes...?

A inace taj izmenjeni tekst, bas prilici trenutnoj situaciji na forumu a i uopste, a verujem da momci iz te grupe ne bi imali nista protiv, cak sta vise, ovo moze da im posluzi za neku narednu pesmu... :lol:
 
Gwydion:
Nisi cak ni smesan. ne vidim zasto uzivas da se blamiras?

PAC-PAC:
Вређање?!
Па ја ти признајем непостојећи минули рад а ти тако?

Поред тебе ни Гручо Маркс није смешан али ти се мора признати да си једнако будаласт као и твој филозофски отац Карл Маркс.
А сад још једна ноћ у твом животу у белом сатену уз обавезног Ричарда Маркса.
 
urospo:
ima i toga....ali:


"...da se odreknem Guče, kajmaka i Rače,
a tolerisem Hrvate, Borku, gey parade

ma je@es B92 i čedine dokumentarce
nije me sramota, što poreklom sam odavde..."

Potpisujem!

Takodje:
Znam da ovde je njesra
Al' meni je do dzadza
Jer bruka & sramota

p.s. U originalu je bilo "Levijeve dokumentarce", sto i nije daleko od ove izmene.
Uostalom, koliko prostor daje B92 Muru koji je podrzao Vesli Klarka, a ovamo roni krokodilske suze nad Irakom. Prosto se covek zapita da li samo buljosi imaju ljudska prava.

Kol'ko imam para...
 
Znam da je u originalu bilo "levijeve dokumentarce"....ali ovo ipak mnogo bolje pristaje sadasnjoj situaciji....a jedan od razloga je i taj koji si ti naveo.....

Pa vec sam rekao jednom prilikom:.....da sutra ameri zarad svojih interesa objave da su Srbi krivi i za II svetski rat, ovi "europejci po cenu ispiranja sopstvenog mozga" bi i to priznali posle prikladne kampanje na B92...
 
ja ne bih jer mi je Govedina tako isforsirana i nategnuta pesma da je to bruka. Mislim, deluje mi kao par razmazenih klinaca koji hoce da budu buntovnici a nista ne kapiraju.

Glas Sauronov:
Sad, treba pitati Skabia, Rokafelu, Fleksa i ostale sta bi mislili o takvoj izmeni :lol:
Bez zezanja, voleo bih da upoznam te momke...
 
BG sindikat je jedan(citaj:JADAN)reakcionarni cetnicki bend,pa obzirom na njihove antiprogresivne stavove,takvi tekstovi nisu nista cudno.Uostalom zivimo u drustvu ciji je svaki segment zarazen ksenofobijom,cetnistvom,pa i otvoreno fasisticke pojave nisu zanemarljive.U takvoj jednoj klimi ne treba se obazirati na lokalni bend,nego iz korena menjati ekonomsko-politicki sistem,a kultura,kao nadgradnja istog,ce vec doci na svoje mesto.
 
urospo:
A u cemu si se ti to nasao prozvanim, pa sada kritikujes...?

A inace taj izmenjeni tekst, bas prilici trenutnoj situaciji na forumu a i uopste, a verujem da momci iz te grupe ne bi imali nista protiv, cak sta vise, ovo moze da im posluzi za neku narednu pesmu... :lol:

ovo je "vas" odgovor na sve..."ako si se osetio prozvanim..." :?

mogao si da stavis "BG Slindikat" ili "SinDICKat"...
ili bilo sta drugo...
ali to sto si uradio nije u redu...isto kao i Baron sa saopstenjem LDFa...
i pusti to sto ti mislis kako bi se oni slozili...
 
Gwydion:
ja ne bih jer mi je Govedina tako isforsirana i nategnuta pesma da je to bruka. Mislim, deluje mi kao par razmazenih klinaca koji hoce da budu buntovnici a nista ne kapiraju.

Glas Sauronov:
Sad, treba pitati Skabia, Rokafelu, Fleksa i ostale sta bi mislili o takvoj izmeni :lol:
Bez zezanja, voleo bih da upoznam te momke...

A sta je to trebalo da ukapiraju, jer ono sto su i plavuse ukapirale ili ono kapiraj-kopiraj (neki dodaju tome i SPALI, mislivsi verovatno na narezivanje CD-a :twisted: :roll: :lol: )
Mada, Govedina je bio hit trenutka, iako je nazalost dobar deo toga i dalje aktuelan, posebno poslednji deo.
Moji favoriti su kod njih druge stvari, a na onom spisku sam zaboravio Djola Djola (Iznoguda) :D

zox:
BG sindikat je jedan(citaj:JADAN)reakcionarni cetnicki bend,pa obzirom na njihove antiprogresivne stavove,takvi tekstovi nisu nista cudno.Uostalom zivimo u drustvu ciji je svaki segment zarazen ksenofobijom,cetnistvom,pa i otvoreno fasisticke pojave nisu zanemarljive.U takvoj jednoj klimi ne treba se obazirati na lokalni bend,nego iz korena menjati ekonomsko-politicki sistem,a kultura,kao nadgradnja istog,ce vec doci na svoje mesto.

Je li zox-e, a da nisi ti sa tvojih pet drugara u 45 levicarskih organizacija cekao italijanskog ministra spoljnih poslova.
Bas ste se propisno obrukali, posebno sa onim EVROPA - TAMNICA NARODA (sto inace nije daleko od istine, ali nije mentorima po volji).

Nexus 6:
urospo:
A u cemu si se ti to nasao prozvanim, pa sada kritikujes...?

A inace taj izmenjeni tekst, bas prilici trenutnoj situaciji na forumu a i uopste, a verujem da momci iz te grupe ne bi imali nista protiv, cak sta vise, ovo moze da im posluzi za neku narednu pesmu... :lol:

ovo je "vas" odgovor na sve..."ako si se osetio prozvanim..." :?

mogao si da stavis "BG Slindikat" ili "SinDICKat"...
ili bilo sta drugo...
ali to sto si uradio nije u redu...isto kao i Baron sa saopstenjem LDFa...
i pusti to sto ti mislis kako bi se oni slozili...

Slazem se u principu sa Nexusom, samo sto bih ja to stavio kao "Moj prepev BG Sindikata".
Ipak, izmene nisu autorizovane. Osim ako je urospo clan te ekipe, u kom slucaju smo svi pocastvovani.
 
Nemam pojma o cemu pricas i o kakvim mentorma govoris.Gospodin Fini je clan partije koja je istorijska naslednica Musolinijevih fasista i ko god da je protestovao protiv te gamadi,uradio je dobru stvar.Po mom misljenju,mnogo je veci problem sto kod nas ima crnokosuljasa sa kojima se treba pozabaviti.Pri tom mislim i na njihovo prisustvo i u kulturi,i na njihovu rehabilitaciju od strane rezima,i na prekrajanje istorije kako bi se fasisticki olos prikazao kao "casni borac za kralja i otadzbinu",pa i na "patriotske" i crkvenjacke bendove(npr.Partibrejkers),koji pisu hvalospeve vladici Nikolaju,najobicnijem antisemiti.
 
Mislim da je to bila prilicno "stos" pesma. Daj da napravimo nesto protiv rezima iz fazona, mada nista ne kapiramo, nema veze. Kao protiv su Hrvata, a nisu u zivotu mozda sreli ni jednog. Da li su oni ikad bili u Hrvatskoj? Nisu, ali je fazon biti "veliki Srbin sa malom kitom". Plus sto je rep kao muzika smece. Mislim ulicni rep jeste angazovan, ali ne ovde. Ovde je to pomodarstvo.
A ne vidim sta se ovaj zox buni protiv Cica Draze, srpskog heroja i antifasiste? On je hteo da strelja onog idiota Ljotica, samo nije uspeo da ga uhvati.
 
E stvarno ti Gwydione pristaje epitet prepametni, ili je mozda bolje prepodobni :lol:
Licno sam gledao objasnjenje bas tog prozivanja "Hrvata" u "Kulturnom nokautu".
Rekli su da pod "Hrvatima" podrazumevaju hrvatsku muziku od koje nekad prosto nisi mogao da zivis, ili da prodjes Knezom, a da je necujes. Znaci, ne protiv Hrvata kao naroda, vec protiv onih koji ovde stalno promovisu Magazin, Fosile, Ninu Badric, Danijelu...
 

Back
Top