Koliko puta?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mimma

Početnik
Poruka
40
E sad, ne znam da li je ova tema vec obradjena ali mene zivo zanimaju jos necija iskustva... Dakle, koliko puta u toku noci, veceri? Mislim koliko puta je uobicajeno, normalno (ma sta to znacilo!)?
 
Mimma:
E sad, ne znam da li je ova tema vec obradjena ali mene zivo zanimaju jos necija iskustva... Dakle, koliko puta u toku noci, veceri? Mislim koliko puta je uobicajeno, normalno (ma sta to znacilo!)?
Koliko god zelis i zavisi od uzajamne zelje partnera ako sam poluzainteresovan onda me brzo prodje zelja a ako mi drzi paznju e to znaci dok nepadne plafon........ 8)
 
Mislim da i nije toliko bitno koliko puta,po meni je gotivnija stvar da to bude nešto što do tada nisi doživela/o,e sad koliko puta to je individualna stvar,ima ljudi drndaju celu noć jalovo!!! :!:
 
Zar je bitno koliko puta?
Kada muskarac prodje tu fazu (da prestane da broji) i uziva samo sa jednom osobom ili u kvalitetu seksa, veze ili sta ga vec ispunjava - to je to....
a da ne bude da ti nisam odgovorio....mnogo puta....bitno je MESTO i osoba....
 
Hej Pastuv - ti si izgleda srculence, a ne macho... :lol:

Ljudi bre, zar je svaki put isti broj puta? :roll:

Dete bre - nema pravila. To ti zavisi od inspiracije i raspolozenja oboje... najvaznije je da vama bude lepo i jednom i drugom, a sad dal' iz prve ili hocete jos... to sam(a) odlucis kad osetis sta ti prija....

:oops:
 
Hvala na komplimentu (dete!!), uglavnom se podrazumeva sve gore pobrojano. Nisam htela razradu vec cifru... U vezi ste trenutno, koliko puta TO radite u toku noci (na pr)? Da jos pojednostavimo, koliko ste orgazama imali sinoc, juce, dan pre toga?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top