Koji modem za XP 64 bit

Trebalo bi da i 64-bitni xp (kao i svaki xp) ima u sebi drajvere za vecinu postojecih modema. Cudno je da nema. Inace, planiram ove dane da isprobam beta verziju na mom racunaru. Imam externi conexant modem, koji odlicno radi, pa bas da vidimo kako ce biti sa 64-bitnim xp.
 
Svi programi rade i na xp64Bit jedino drajver za modem izgleda jos nije uradjen, Uradili su i detonator za 64 pa i sve igre normalno rade sa fx5200
Inace instalacija traje oko 12 minuta a radi mnogo brze od klasicnog XP-a.
 
Kad je u pitanju 64-bitni xp, zanima me i ovo:
Kako ti radi neki od ovih programa: Visual Studio.NET, Matlab7, Borland C++ Builder, ako si nesto od ovoga instalirao.
A s druge strane, kad je modem u pitanju, malo mi je cudno da u sebi xp64 nema drajvera za nijedan postojeci modem. To me bas mnogo zanima?
Kazi mi jos ponesto o tvom iskustvu sa xp64.
 
milinicb:
Kad je u pitanju 64-bitni xp, zanima me i ovo:
Kako ti radi neki od ovih programa: Visual Studio.NET, Matlab7, Borland C++ Builder, ako si nesto od ovoga instalirao.
A s druge strane, kad je modem u pitanju, malo mi je cudno da u sebi xp64 nema drajvera za nijedan postojeci modem. To me bas mnogo zanima?
Kazi mi jos ponesto o tvom iskustvu sa xp64.


Ja radim u delphiju i nemam nikakvih problema, deca
koriste igrice i ne zale se , primetio sam da nero 5.9 radi a noviji nece , ofice radi normalno i svi ostali programi koje sam vec ranije koristio.
Oko modema mislim da jos nije nesto doradjeno jer
nudi samo standard windows modem i instalise ga ali na COM1 i neme odgovora na query modemu. Mislim da
su proizvodjaci modema malo zakasnili jer ovaj xp64
je bacen u promet vec 6 meseci.Ja koristim hardverski modem , nisam probao sa softverskim ili
sa usb. trenutno sam na D:instalisao klasican xp32 da
koristim internet i primetio sam da je od tada xp64
dosta losijih performansi. Nesto ga zeza kad ima dva OS-a.
 
milinicb:
Kad je u pitanju 64-bitni xp, zanima me i ovo:
Kako ti radi neki od ovih programa: Visual Studio.NET, Matlab7, Borland C++ Builder, ako si nesto od ovoga instalirao.
A s druge strane, kad je modem u pitanju, malo mi je cudno da u sebi xp64 nema drajvera za nijedan postojeci modem. To me bas mnogo zanima?
Kazi mi jos ponesto o tvom iskustvu sa xp64.
Pa uglavnom sam rekao sve jer sam ga koristio nakon instalacije oko 2h.
Ako ploca podrzava 64-bitni CPU, ne vidim razlog da se ne mogu instalirati drajveri i za 64-bitni OS.
Od programa/igara nisam nista instalirao jer posle dva sata neuspesne potrage za drajverima usledio je Format c:
 

Back
Top