borba za voljenu osobu

Ivica

Obećava
Poruka
51
Saznao sam da devojka koja mi se jako svidja ima decka, ja sam u principu borac i ne odustajem dok imam i minimalne sanse mada nemam neku originalnu ideju kako bih mogao da se izborim protiv njega zato sto ja i ta devojka nismo neki prijatelji vec samo poznanici i ne verujem da bih nekako mogao d da uticem na nju, shvatam da moram nekako da se zblizim sa njom, ali pitanje je da li cu i tada imati nekog uspeha. Svaki dobronameran savet, sugestija su dobrodosli. Neki drugi bi se mozda predali ali ja ne mogu moram nesto da uradim inace cu puci. Pomozite mi da izadjem na kraj sa ovom situacijom.
 
Ivica:
Saznao sam da devojka koja mi se jako svidja ima decka, ja sam u principu borac i ne odustajem dok imam i minimalne sanse mada nemam neku originalnu ideju kako bih mogao da se izborim protiv njega zato sto ja i ta devojka nismo neki prijatelji vec samo poznanici i ne verujem da bih nekako mogao d da uticem na nju, shvatam da moram nekako da se zblizim sa njom, ali pitanje je da li cu i tada imati nekog uspeha. Svaki dobronameran savet, sugestija su dobrodosli. Neki drugi bi se mozda predali ali ja ne mogu moram nesto da uradim inace cu puci. Pomozite mi da izadjem na kraj sa ovom situacijom.

Posto ste samo poznanici mora da se infiltriras u njen zivot, da budete kao drugovi.Moras biti u toku svih njenih trzavica i lomova u vezi.Zblizi se sa njom da bi pocela da ti se poverava.Kad primetis da nesto u njenoj vezi ne stima, brani i opravdavaj njenog mamlaza, kao ti si dobar ortak kome je stalo do njene veze.I tako par puta.Ako veza zaista skripi, cekaj malo i capi je kad je ranjiva.Zene tad padaju bez greske, ako nista bar se kresnu.
 
Zajedno ce uvek biti oni koji se bolje slazu. Pa ti vidi. U principu, ako se njih dvoje lepo slazu, dugo su u vezi, ide im, srecni su. A ti se sa njom neshto i ne mirishes... ona nema sta da trazis u toj prici. S' druge strane ako ti je bash zapelo da je vidish u svom krev... zagrljaju - budi glumac, prilagodi se njoj, uklopi se bolje sa njom od njenog sadasnjeg decka. Kad ne budesh vishe mogao da glumatash razlaz. Ako se uklapash nece ti tesko pasti.
I nemoj ih dirati ako su srecan par. Ne budi kreten.
 
Recimo da mislim da je Snoshaj u pravu,jedino me brine sto ne vidis glavnog crva u celoj prici: i da je slomis i da se ona opredeli za tebe,da lices uvek biti siguran da neces popiti boomerang? Ako je ona za tebe nesto spec spec,verujem da bi zeleo devojku koja ti tako nesto ne bi nekad priredila. Stoga, ako vec insistiras ,odrzavaj kakav takav odnos, ne previse prisan ali da ste u nekom kontaktu i moli Boga da shvati da nije njen tip ono pravo pa tek onda kreni u akciju...ili ono sto bi ja uradio: okreni se i idi , pa ako vam je sudjeno da se nadjete nekada u zivotu a da ste solo onda super, ako ne, ko zna sta te ceka iza coska.
p.s. Zabranjeno voce je najsladje. Udalji se od toga,ako nisi samo u kres fazonu nego ti se bas svidela.
 
VeseliPlamichak:
Recimo da mislim da je Snoshaj u pravu,jedino me brine sto ne vidis glavnog crva u celoj prici: i da je slomis i da se ona opredeli za tebe,da lices uvek biti siguran da neces popiti boomerang? Ako je ona za tebe nesto spec spec,verujem da bi zeleo devojku koja ti tako nesto ne bi nekad priredila. Stoga, ako vec insistiras ,odrzavaj kakav takav odnos, ne previse prisan ali da ste u nekom kontaktu i moli Boga da shvati da nije njen tip ono pravo pa tek onda kreni u akciju...ili ono sto bi ja uradio: okreni se i idi , pa ako vam je sudjeno da se nadjete nekada u zivotu a da ste solo onda super, ako ne, ko zna sta te ceka iza coska.
p.s. Zabranjeno voce je najsladje. Udalji se od toga,ako nisi samo u kres fazonu nego ti se bas svidela.

Za to ne brini.Posto su samo poznanici, mislim da je decku primarno da je odvuce u krevet sto je za njega i vise nego dovoljno.Verovatno je solidna koka. Sigurno ne plamti od zaljubljenosti da bi je setao i gugutao sa njom.
 
e izvini molim te ali otkud ti samo ideja da u chitavu prichu meshash LJUBAV :?: :shock: alo bre :!: kad videh ovo "borba za voljenu osobu" pomislih da je u pitanju neshto zaista vredno razmishljanja o tome, a ne ovakve zaista balavurdije...ebote stvarno chovek da se iznervira...riba ima mnogo dobro dupe ... VOLIM JE ... jeasus :!: :roll: da ne verujesh...i josh skroz ozbiljan... :roll:
 
Bolje bi bilo da si rekao svidja mi se jedna riba i voleo bih da je kresnem to bi onda imalo smisla, elem ja bih se trudio da je zintrigiram i da joj se priblizim, radoznalost moze mnogo jako da se iskoristi, upotrebi mnogo sarma i mislim da ces uspeti da se zblizis s njom a ostalo zavisi od date situacije na frontu pa prema tome se i vladaj. Vidis nije to recept za riblju corbu pa da ti kazem uradi ovako i onako i uspeces, uglavnom upotrebi mastu, sarm i probaj da je zaintrigiras, eto ja bih to uradio!.............. :wink:
 
-Branko, Branko!

-Kazi Tatatatirac! :)

-a meni se svidja jedna devojka koja ima decka, ali ja bih njuuuuuuuuuuuu! ja bih njuuuuuuuuuuuuuuuuuu! waaaaaaaaaaaaaaaaaa!

idi bre dete u dupe... ako i nameravas da preotmes, izmanipulises i upropastis neciju vezu samo zarad sebe (nemoj da se tripujes da ti to radis kao zbog nje) onda moras da budes siguran u to, a ne ovako "BORAC SAM! I NIKADA NECU ODUSTATI! ....iako iskreno mislim da nemam sanse, i maltene jedva i pricamo i uopste ne znam sta da radim, jer ona ima decka, a ja ne znam kako da joj pridjem i sta da radim i ovaj, ovaj..."

batali to... samo ces da je smoris, pa ces kao da patis uz bajagu ili tako nesto... zasto sebi komplikujes zivot? dopada ti se devojka, ali nije tvoja, guess what, nece ni biti, so move along, jer dok se ti budes patio uz nju i trosio i vreme i emocije i ko zna sta sve jos ne, propustices PUNO trenutaka, postaces SLEP za bilo sta drugo u sopstvenoj opsesiji, i vrlo verovatno ces propustiti i prevideti priliku da upoznas osobu sa kojom bi ti bilo sigurno mnogo lepse, jer je situacija cistija i konkretnija...

ovako i da uspes, stalno ces da se tripujes da li si "bolji" od njega u svakom pogledu, bices bolesno ljubomoran na nju (jer si toliko truda ulozio u to da budes sa njom) i najgore od svega... decko, u celoj ovoj prici NEMA ljubavi... kako ti mozes da kazes da nekoga volis, kad si i sam rekao da ste samo poznanici?

...budi iskren prema sebi i razmisljaj glavom, ne glansom...

P.S. voleo bih da te tvoj prijatelj pripali malo svaki put kad pricas o toj ideji, cisto onako vaspitno, da se osvestis od sopstvene opsesije...
 
Trta Mrta:
-Branko, Branko!

-Kazi Tatatatirac! :)

-a meni se svidja jedna devojka koja ima decka, ali ja bih njuuuuuuuuuuuu! ja bih njuuuuuuuuuuuuuuuuuu! waaaaaaaaaaaaaaaaaa!

idi bre dete u dupe...

P.S. voleo bih da te tvoj prijatelj pripali malo svaki put kad pricas o toj ideji, cisto onako vaspitno, da se osvestis od sopstvene opsesije...

LOL! LOL! LOL! :lol: :lol: :lol:

hej, tltko :D ja se potpuno slazem sa tobom :oops: :wink:

A cini mi se da je u pitanju neki deckic koji je toliko razmisljao iz dosade o ovoj situaciji da je na kraju nasao ugao iz koga je to minimalno odvratno i onda se okurazhio, dosao na net i pravo na forum da se pohvali kako je on strava i borac je! :lol:

idi dete uci nesto, sad ce kraj godine :?
 
:oops: :oops: :oops: secam se da smo se nekoliko puta bas lepo slozili
21.gif

da, slazem se
36.gif
 
Trta Mrta:
-Branko, Branko!

-Kazi Tatatatirac! :)

-a meni se svidja jedna devojka koja ima decka, ali ja bih njuuuuuuuuuuuu! ja bih njuuuuuuuuuuuuuuuuuu! waaaaaaaaaaaaaaaaaa!

idi bre dete u dupe... ako i nameravas da preotmes, izmanipulises i upropastis neciju vezu samo zarad sebe (nemoj da se tripujes da ti to radis kao zbog nje) onda moras da budes siguran u to, a ne ovako "BORAC SAM! I NIKADA NECU ODUSTATI! ....iako iskreno mislim da nemam sanse, i maltene jedva i pricamo i uopste ne znam sta da radim, jer ona ima decka, a ja ne znam kako da joj pridjem i sta da radim i ovaj, ovaj..."

batali to... samo ces da je smoris, pa ces kao da patis uz bajagu ili tako nesto... zasto sebi komplikujes zivot? dopada ti se devojka, ali nije tvoja, guess what, nece ni biti, so move along, jer dok se ti budes patio uz nju i trosio i vreme i emocije i ko zna sta sve jos ne, propustices PUNO trenutaka, postaces SLEP za bilo sta drugo u sopstvenoj opsesiji, i vrlo verovatno ces propustiti i prevideti priliku da upoznas osobu sa kojom bi ti bilo sigurno mnogo lepse, jer je situacija cistija i konkretnija...

ovako i da uspes, stalno ces da se tripujes da li si "bolji" od njega u svakom pogledu, bices bolesno ljubomoran na nju (jer si toliko truda ulozio u to da budes sa njom) i najgore od svega... decko, u celoj ovoj prici NEMA ljubavi... kako ti mozes da kazes da nekoga volis, kad si i sam rekao da ste samo poznanici?

...budi iskren prema sebi i razmisljaj glavom, ne glansom...

P.S. voleo bih da te tvoj prijatelj pripali malo svaki put kad pricas o toj ideji, cisto onako vaspitno, da se osvestis od sopstvene opsesije...

Gde si bio kada je meni trebao ovaj savet neko da da?
 
@Ice_Gorgeous ...patio sam uz bajagu u cosku moje sobe, cugajuci neprestano 100% sok od jabuke ne mareci za zivot ni buducnost niti bilo koga u okolini... zivot mi se sveo na razmisljanje od soka od jabuke do soka od jabuke... bio je strasan period mog zivota... ali ipak, Branko Kockica me je izvukao, i sada sam kao nov!!! :D :D :D

...on the serious side... pa pazi, cak i da jesi dobio takav savet, iskreno, da li mislis da dok si u onakvom stanju svesti (ili odsustva iste, diskutabilno je) da bi mogao da registrujes ono sto si sada registrovao u mom odgovoru? ...ili bi reagovao, "ma jeste to sve, ali nisam ja takav" ili "nije ona takva" ili "ma ne razumes ti to..."

prokletstvo (moram ovako da pisem jer imam uzrecicu koju ovaj forum cenzurise)... ja mozda malo grubo zvucim, ali zato sam i stavio p.s. potrebno je da te neko cushka i lupka, kad god zatupis ili zastranis... sve dok ne uspostavis ponovo kontrolu nad sobom.... ZAFRKNUTE su opsesije, vrlo, vrlo... ZAFRKNES sam sebe kao niko na svetu sto bi mogao da ti ucini...

nauci da budes sam svoj najbolji prijatelj i znaj da mozes sebi biti i najgori neprijatelj... kad to spoznas, onda ces umeti da prepoznas osobu koja ti nudi ono sto ti je uvek nedostajalo... i postaces deo CELOG :D

mnogo je lepo, veruj mi :D
 
?:
snoshaj efendija:
Ako veza zaista skripi, cekaj malo i capi je kad je ranjiva.Zene tad padaju bez greske, ako nista bar se kresnu.

a momci :? kako njih uvatiti
Kakvo pitanje...Pa moras priznati da je nama devojkama mnooogo lakse,sto se tice toga.Ajde nadji mi momka koji nece poleteti kada mu ponudis kres?
A zamisli kako bi devojka reagovala kada bi joj on tako nesto ponudio: "Ajmo mala ..." :lol: onako,iz cista mira,(coveku se pri.....) cak i na z a j e b a n ciju,ona bi mu bez razmisljanja razvalila samarcinu!U svakom slucaju,kada ti je bas do kresa samo okrenes broj i TU JE! :wink:
I kao sto rece Efendija,kada sam izbedacena...uh sta mi sve ne pada na pamet hahaha!
 
Ivica:
Saznao sam da devojka koja mi se jako svidja ima decka, ja sam u principu borac i ne odustajem dok imam i minimalne sanse mada nemam neku originalnu ideju kako bih mogao da se izborim protiv njega zato sto ja i ta devojka nismo neki prijatelji vec samo poznanici i ne verujem da bih nekako mogao d da uticem na nju, shvatam da moram nekako da se zblizim sa njom, ali pitanje je da li cu i tada imati nekog uspeha. Svaki dobronameran savet, sugestija su dobrodosli. Neki drugi bi se mozda predali ali ja ne mogu moram nesto da uradim inace cu puci. Pomozite mi da izadjem na kraj sa ovom situacijom.

Kao prvo moras se upoznati sa njom malo bolje. Kako? Pa kreiraj situaciju. Nisi napisao sta radi itd...
Sretni je negde, pridji joj i upoznajte se. Nisi valjda toliko smotan da neumes smisliti neki razlog (skola,fax,posao). Pitaj je uzgred, gde izlazi itd...

Iduceg puta kad se sretnete javi joj se, stani i opet popricajte.

Sta god pokusao, sve zavisi od toga da li je ona ludo zaljubljena u svog decka.

Veruj u sebe.
 
Ivica:
Saznao sam da devojka koja mi se jako svidja ima decka, ja sam u principu borac i ne odustajem dok imam i minimalne sanse mada nemam neku originalnu ideju kako bih mogao da se izborim protiv njega zato sto ja i ta devojka nismo neki prijatelji vec samo poznanici i ne verujem da bih nekako mogao d da uticem na nju, shvatam da moram nekako da se zblizim sa njom, ali pitanje je da li cu i tada imati nekog uspeha. Svaki dobronameran savet, sugestija su dobrodosli. Neki drugi bi se mozda predali ali ja ne mogu moram nesto da uradim inace cu puci. Pomozite mi da izadjem na kraj sa ovom situacijom.
mnogo zanimljiva situacija...i resiva...treba ti dobra taktika i dobra podrska...i vreme...ali sam si rekao da si uporan...pocnes tako sto ces naci neku osobu koja je dobra s tobom a i da zna tu devojku bar toliko da moze da sedne sa njom da popije pice...s pocetka nista agresivno...samo da joj pusti buvu kako bi vas dvoje bili dobar par..i nemoj puno da te hvali da ne postane providno jer ti o tome pojma nemas...tek toliko da te zapamti i da joj ostane u glavi ta ideja...ti se drzi po strani...postepeno se priblizxavaj...to moze da traje danima...nedeljama....mesecima...i budi zanimljiv...bar zanimljiviji od njenog decka koji ce da se opusti vremenom i da joj postane dosadan...posalji neke drugarice da ga pored nje ogovaraju kako je smor..i ruzxan...i dosadan...napravi mu neku zvrcku sa nekom od tih devojaka...valjda imas takve drugarice koje su spremne na to...i polako se sve vise priblizavaj...stupaj u sve jaci kontakt...i kad osetis pravi trenutak...napadaj...ako nisi neki gabor ima da ti uspe...
 
....pa pobogu ljudi?? kakve to veze sa ljubavlju ima??? sve ovo sto vi govorite? manipulacije, taktike, planiranje?!??... da li pomazete decku time sto ga ohrabrujete da je varanje, laz, manipulacija i prevara dobar i ispravan nacin da se dodje do cilja? :(

...svaka cast, ziveli!

-ajmo Branko odavde, ovde su sve neki ruzni ljudi...

-imas pravo Tatatatirac... :( :( :(
 
Trta Mrta:
@Ice_Gorgeous ...patio sam uz bajagu u cosku moje sobe, cugajuci neprestano 100% sok od jabuke ne mareci za zivot ni buducnost niti bilo koga u okolini... zivot mi se sveo na razmisljanje od soka od jabuke do soka od jabuke... bio je strasan period mog zivota... ali ipak, Branko Kockica me je izvukao, i sada sam kao nov!!! :D :D :D

...on the serious side... pa pazi, cak i da jesi dobio takav savet, iskreno, da li mislis da dok si u onakvom stanju svesti (ili odsustva iste, diskutabilno je) da bi mogao da registrujes ono sto si sada registrovao u mom odgovoru? ...ili bi reagovao, "ma jeste to sve, ali nisam ja takav" ili "nije ona takva" ili "ma ne razumes ti to..."

prokletstvo (moram ovako da pisem jer imam uzrecicu koju ovaj forum cenzurise)... ja mozda malo grubo zvucim, ali zato sam i stavio p.s. potrebno je da te neko cushka i lupka, kad god zatupis ili zastranis... sve dok ne uspostavis ponovo kontrolu nad sobom.... ZAFRKNUTE su opsesije, vrlo, vrlo... ZAFRKNES sam sebe kao niko na svetu sto bi mogao da ti ucini...

nauci da budes sam svoj najbolji prijatelj i znaj da mozes sebi biti i najgori neprijatelj... kad to spoznas, onda ces umeti da prepoznas osobu koja ti nudi ono sto ti je uvek nedostajalo... i postaces deo CELOG :D

mnogo je lepo, veruj mi :D

Ja procitah jednu finu knjigu koja se zove "Put kojim
se redje ide" pa mi je pomogla i sada zabole me tuki za sve furam svoj fazon, Hvala bogu shvatio sam neke stvari o zaljubljenosti i ljubavi.
 
@Usamljena Mala

E vidish u tome je mushka prednost. Kad devjka kaze kressni me, on bez mnogo filozofiranja izvadi stvar i obavi stvar uz zadovoljstvo, obostrano. I ide srecan kuci.
Ali ne vi devojke morate da filozofirate i komplikujete stvar i upetljate boga oca, da bi na kraju uradile ono sto i vama prija. Naravno to stradamo MI, drndajuci se oko vas, skidajuci zvezde sa neba bla bla bla... da bi posle popili drvlje i kamenje, kad sex prestane da biva toliko zanimljiv i na povrsinu ispliva istina da se zvezdama kupovalo vashe prisustvo u krevetu.
Nije sa svima takav slucaj, ima i mushkaraca koji se tripuju sa zvezdama... ali yebiga to je i dalje najpopularnia vera.
 

Back
Top