GASI MI SE KOMPJUTER!!!

Sasha1968

Početnik
Poruka
10
Dakle ja cu stvarno razbiti ovu masinu!! Objasnjenje:Ja definitivno nemam pojma o kompjuterima,ali sam matori konj koji je zaludjen igricama i imam problem! Od pre mesec dana odprilike pocela je da mi se desava sledeca stvar:Kada igram igru(bilo koju ali trenutno "THIEF-Deadly shadow") ovo cudoviste mi se posle desetak minuta jednostavno iskljuci(SLEEP).To je postalo tako cesto da vise nemam zivaca. Posto neznam nista o tim desavanjima a i sire od toga molim za pomoc jer cu poludeti bez igrica ovde u tudjini. P.S.-Molio bih da eventualna objasnjenja budu budu uproscenog jezika jer imate posla sa DILEJOM!!! :oops: HVALA IZ GRCKE!
 
Surferi,hackeri i ostali mangupi! Koliko vidim jaki ste samo na pricama tipa:TO CES NACI TU I TU etc. Mali problem i nema pomoci osim jedna HRABRA devojcica koja mi je malo oci otvorila! Dakle pokusavam ponovo. Sistem skeniran pronadjen ADWARE "INTERNET OPTIMIZER",zatim HIJACKTHIS-ovan i uradjen SAVE LOGFILE ali sta sad!!!!! Posto mi je receno da LOGFILE pokazem MAJSTORIMA,ja kao svaki dobar ucenik to i cinim.Ko je iole hrabar da pokusa a usput i nesto zna o tome neka mi se javi. P.S.-SAMO OZBILJNE PONUDE!!! HVALA! :wink:
 
Ни један пост нисам прочитао зато што си од првих реченица почео да *. Мало културе не би фалило :D А и отворио си две исте теме, стварно не могу да верујем... Како мислиш да ти ико помогне :roll: :(
 
Upotrebi Antivirus i Antispy programe da pocistis gamad. Sam log file ne znaci nista ako ne koristis alat da to i pocistis. MOze ti reci samo sta se zapatilo na racunaru. Fizicko ciscenje samo sa softverom za to.
Poslusaj sta ti ljudi kazu i nemoj biti navalentan pa otvarati iste teme a u okviru tema iste ili slicne postove.
Niko ti ne moze pomoci ako ne koristis alat za uklanjanje problema.
Tek ako nakon ciscenja problem ostane, pisi ovde pa da vidimo sta je ostalo i kako resiti.
 
CUDO JEDNO STA RADI SUJETA! Posto se pokazalo da na svaku temu koju otvorim ,odgovor ne dobijem(jer se uglavnom dopisujete i zezate u okviru iste)pokusao sam na bezobrazniji nacin i...eto resenja!Pre svega zahvaljujem se svima koji su pokusali da mi pomognu i izvinjavam se svima koji su se osetili uvredjenim zbog mog nacina pisanja,ali to je bio jedini nacin da probudim GENIJALCE na ovom forumu(nisam ironican).Poslusao sam CODEMAKERA i snasao se u svemu tako da mi je sistem sad potpuno cist ALI...ON SE I DALJE GASI!!!! E sad vise necu prozivati,majke mi,ali mi treba pomoc i dalje. Jos nesto,molio bih razne AGENT ORANGE i slicne da nam dozvole da budemo pocetnici i neiskusni dok nas nadmeni i pametni kao sto su oni ne nauce necemu!!! Hvala od nas malih ljudi! :?
 
PROBLEM JE RESEN!!!!!!! HVALA VAM SVIMA DOBRI LJUDI NA SVESRDNOJ POMOCI ALI NA KRAJU SAM SAM RESIO PROBLEM!Nije bilo nista od virusa,crva,glista i ostalih akrepa problem se zvao PRASINA!!!! Neverovatno ali istinito.Meni od muke padne na pamet da ga otvorim i kao ja tu vidim te tockice i srafice,i sta nadjem: PUNO PRASINE po graf.karti i kojekuda.UZMEM USISIVAC i udri! I to je to,prestade da se gasi,zavrsih "THIEFA" i moj mali je sad kao nov! :D
 
:shock: ...a da... znaci to je bilo u pitanju... ja se odlicno slazem sa ovom mojom vojvodjanskom prasinom, odkad sam prestao da je struzem kasikom sa maticne ploce i cistim kuciste kompresorom, i ona je prestala da mi pravi grdne probleme prilikom podizanja sistema... 8)
 

Back
Top