KREATOR

Nisu losi... :D Odlicni su,bre
Nasao sam od njih (nazalost) samo jedan cd,i to ne znam sta je uopste,koji cd,ne secam se vise.Tako da sad imam samo 11 (cini mi se) pesama od njih na hardu.. :(
 
Peruzzi:
Nisu losi... :D Odlicni su,bre
Nasao sam od njih (nazalost) samo jedan cd,i to ne znam sta je uopste,koji cd,ne secam se vise.Tako da sad imam samo 11 (cini mi se) pesama od njih na hardu.. :(
Ja imam na kaseti Voices of transgrssion,a imala sam i Endless pain (kako je to dobro :shock: ) i Outkast...imam i Endoramu,a na CD-u samo neke hitove :( A drzala sam u rukama originale svih albuma,i ja glupaca kazem: Drugi put! Drugog puta,naravno,nije bilo... :cry:
 
:D :D

Legendaran bend u svakom pogledu, uz Destruction okosnice nemacke metal scene.
U svojoj dugogodisnjoj i uspesnoj karijeri jesu koketirali sa svojim zvukom ( Endorama ) , medjutim uvek su zracili necim posebnim...
Moke omiljene pesme su "Material World Paranoia" i "Replicas Of Life"...album ne bih mogao da izdvojim neki posebno, svi su mi dragi osim "Endless Pain"
Prica se da je Milletu Petrozzi deda bio cetnik! :)
 
testament_85:
:D :D

Legendaran bend u svakom pogledu, uz Destruction okosnice nemacke metal scene.
U svojoj dugogodisnjoj i uspesnoj karijeri jesu koketirali sa svojim zvukom ( Endorama ) , medjutim uvek su zracili necim posebnim...
Moke omiljene pesme su "Material World Paranoia" i "Replicas Of Life"...album ne bih mogao da izdvojim neki posebno, svi su mi dragi osim "Endless Pain"
Prica se da je Milletu Petrozzi deda bio cetnik! :)
Sto sem Endless pain? :shock: Pa to je moj omiljeni album :cry:
 
Kreator posle dvadesetak godina postojanja i dalje nastavljaju nesmanjenim tempom da razbijaju!!!
Svi albumi su mi jako dragi i ne bih izdvajao ni jedan posebno. Jako mi se dopao njihov live nastup, zaista ih treba videti uzivo. Fenomenalno!!!
Novi album se polako privodi kraju. Jedva cekam!
 
Growing up like any other child
Like millions of others before
A statistic living exactly
By the norm
Don't need to think about
Future now
It's already decided for you
You have all you need
So don't ask for more

Existing like the rest
In endless emptiness
Manipulated slaves
From the womb until the grave
You never had a chance
They put you in a trance
Against your will

No reason to exist
Life is controlled
No way to resist
No reason to exist
There has to be a reason to exist

Year by year and day by day
You feel the need to escape
You realize that you're
Not the same
But you're too uncertain
To make a step
Away from their false truth
But remember how fast you
Lose the years of youth

sa Extreme Aggression , sjajan album
 
Flag Of Hate

Dark shadows lie over the city
Tonight someone will die, you can hear
Some painful scream the air is full of flies
The mayhemic legions are ready
to steal the human souls
Come into my vault and do what you've been told
I'll eat your intensities no matter
if you pray or please
I'll bring you down to your knees
Tonight you're gonna meet your fate
You'll try to run but it's too late
I am here to liquidate
[Chorus]
Time to rise your Flag of Hate
Destroy the world is our only aim
To strike'em down is the only way
To make'em dead and make'em pay
The gallow of the underground
snipers on the sea of blood
All what we want is to crucify your "God"
The posers on this Earth have no right to live
We gonna spit their brains torture
is what we give



Da stavim i ja jednu meni vrlo dragu... :)
 
Ovi ljudovi iz Essena prase vec 20-ak godina.Smatram ih jednim od najjacih thrash bendova u istoriji.Deli li ko misljenje with moi?Kako ste se proveli na certu(ako ste bili)?Meni je bilo do jaja...
 
Delim mishljenje :D jedan od najvecih thrash bandova...nisam na zalost bio na koncertu ali bih sada sve dao da jesam... :cry: Izuzetno jak band posebno jer najvishe od svih pravaca metala gotivim thrash!! :twisted:
 
Od njih imam samo 4 albuma:
Endless Pain, Endorama, Extreme Agression i Violent Revolution.
Mada ih ne slusam nesto preterano, ova 4 albuma koja imam mi se svidjaju.
 
Steta covece... :-( Malo nas je Mille ugnjavio sa onim cuvenim It's time to rise the flag of hate,100000000000 puta smo to uglas krestali pre nego sto su poceli...Koje pesme volis?Ja nikako da prekinem da slusam Coma of souls...
 
Outcast iz '97 obavezno(Phobia,Black sunrise-najjace!) a na Past Life Trauma iz '00 su ti vecina himni ovih zmajeva objedinjene...Mada ti naravno trebaju i Pleasure to kill i End of the world-neizostavni albumi u kolekciji svakog pravog thrashera ;) I fana ovih velikana!!! :)
 
Nemesis Divina:
Outcast iz '97 obavezno(Phobia,Black sunrise-najjace!) a na Past Life Trauma iz '00 su ti vecina himni ovih zmajeva objedinjene...Mada ti naravno trebaju i Pleasure to kill i End of the world-neizostavni albumi u kolekciji svakog pravog thrashera ;) I fana ovih velikana!!! :)
Will do.
 

Back
Top