Sta raditi kad se zaljubis u najboljeg druga svog muza?

  • Začetnik teme Cicibanka
  • Datum pokretanja
sunchica:
Cicibanka:
Sta da radim? Zaljubila sam se i ja u njega a i on u mene! Znamo se od detinjstva, salje mi najlepse SMS poruke, ali ne usudjujem se dalje od toga, za sada samo flert, ali, mislim da sam se zaljubila!
Ne znam shta da ti kazem . Nikada nisam imala muza :)
A to zaljubljivanje prodje ... Sve prodje , sve ...

Ja se u potpunosti slazem,sva prodje,svaki zanos,pogledaj oko sebe i vidi sta sve mozes da izgubis...Te igre su naj prljavije i naj bolnije na svetu...Ja ti savetujem da prestanes i da razmisljas o tome,jer iz tih prica obicno svi izadju povredjeni,tu nema srece...
Ali ipak,na tebi je da odlucis....Sretno
:wink:
 
Baby Kate:
To nije ni N od NAJBOLJEG prijatelja.
trdesava se nemoj gresku da napravis moze da bude krvi do koljena poslusaj me i on je tvoj ili njegov drug i kako se to desilo dje ti je muz bio svo to vrijeme dok si se ti zaljubljivala u njega i ako vam je drug i nije neki cim flertuje stobom a zna ti muza da je moj prijatelj i tako da se desi mislim da bi mu cestitao da je veci mangup od mene sto jeste vjerovatno kad bi mi se zena zaljubila u moga druga
 
balsa:
Baby Kate:
To nije ni N od NAJBOLJEG prijatelja.
trdesava se nemoj gresku da napravis moze da bude krvi do koljena poslusaj me i on je tvoj ili njegov drug i kako se to desilo dje ti je muz bio svo to vrijeme dok si se ti zaljubljivala u njega i ako vam je drug i nije neki cim flertuje stobom a zna ti muza da je moj prijatelj i tako da se desi mislim da bi mu cestitao da je veci mangup od mene sto jeste vjerovatno kad bi mi se zena zaljubila u moga druga
----------------------------------------------------
Nemas ti pojma,by the way sta je sa Martinom Balsa?
 

Back
Top