Neobee Speedy

cages

Zainteresovan član
Poruka
399
Programcic koji,navodno,ubrzava bednu i sporu dial-up konekciju do cak 5 puta...
E sad,sumnjao sam,nije da nisam,medjutim ispostavilo se da se stranice otvaraju minimum duplo brze nego pre instaliranja ovoga pa interesuje da li neko zna na koju foru to funkcionise?
Iskreno,bas sam prijatno iznenadjen...
 
Njihov server preuzima informacije koje zatražiš, kompresuje ih, šalje tebi velikom brzinom (praktički idealnom, pošto su ti oni provajder), a program ih dekompresuje. Samo zna dosta puta da zaglupi, pa ga je potrebno 'restartovati'.
 
DabaMAN:
Njihov server preuzima informacije koje zatražiš, kompresuje ih, šalje tebi velikom brzinom (praktički idealnom, pošto su ti oni provajder), a program ih dekompresuje. Samo zna dosta puta da zaglupi, pa ga je potrebno 'restartovati'.
Ah... Zato koristi proxy,jel?
A el ubrzava i dwnld?
 
Kad_LupimLupim:
Oce reci u praksi i nije bash tako zlatan ko sto zvuci.
Vise nisam prijatno iznenadjen vec lagano postajem odusevljen :)
Stvarno sljaka fantasticno i primetno brze,jos ako uspe da ubrza i dwnld (mada u to sumnjam ako funkcionise kao sto daba kaze a nema razloga za ne verovati mu) bice super.
Inace,meni je to znacajno jer nemam tehnickih mogucnosti da uvedem bilo koji od brzi pristup netu :(
Ah da,u statistici prikazuje ubrzanje od 9,86 puta :D
 
Ubrzanje je prilično veliko, barem 2X brze otvara strane nego bez njega. Postoji i opcija za kompresiju slika, ali nije baš preporučljiva pošto previše degradira njihov kvalitet. Jedino kažem, nekada zna da zaglupi pa treba čekati i više od 10s da krene sa radom.
Nisam probao da vidim kako radi na downloadu, mada sumnjam da tu može previše pomoći.
 
To 9.86 ti je ubrzanje srazmerno sa vremenom. Znači recimo za nekih 10min rada umesto 800kb, ti si zapravo preuzeo svega 500kb kompresovanih podataka. Dalje nakon pola sata rada, recimo umesto 10MB, preuzeto je svega 2MB, pa se tako ubrzanje 'povećava'. To je ono što piše u statistici.
 
DabaMAN:
Ubrzanje je prilično veliko, barem 2X brze otvara strane nego bez njega. Postoji i opcija za kompresiju slika, ali nije baš preporučljiva pošto previše degradira njihov kvalitet. Jedino kažem, nekada zna da zaglupi pa treba čekati i više od 10s da krene sa radom.
Nisam probao da vidim kako radi na downloadu, mada sumnjam da tu može previše pomoći.
Ja podesio da mi slike budu sljam na konto max ubrzanja i slike zaista jesu sljam :)
E sad cu nesto da skinem pa cu da vam kazem da li i to ubrzava...
 
Uvek za dwnld koristim samo operu (bez dodatnih prog) i uglavnom je brzina izmedju 4.5 i 5.3 a sada je (ako opera ne laze) bila izmedju 5.6 (min) i 6.8 max...
Ponavljam,ne znam da li su vrednosti tacne ali i ako jesu nije to neko extra ubrzanje (mislim na skidanje,sam surf je neuporedivo udobniji)...
 
A jel si ti na netu preko Neobee-neta, jer na njihovom sajtu kazu da radi iskljucivo preko njihovih pristupnih linija......da li moze da radi i kod ljudi koji imaju drugog provajdera?
 
urospo:
A jel si ti na netu preko Neobee-neta, jer na njihovom sajtu kazu da radi iskljucivo preko njihovih pristupnih linija......da li moze da radi i kod ljudi koji imaju drugog provajdera?

Ovo radi samo preko neobeta i ovo je obicna REKLAMA pa me cudi da to krstarica dozvoljava :?: :?: :?:
 
Neobee Speedy 1 ubrzava surf, ali download tesko da ce ubrzati... naravno ubrzava i skidanje elektronske.

E, ja sada imam jednu molbu za sve korisnike Speedy 1 akceleratora:

Posto sam greskom obrisao instalaciju, molio bih nekoga ko je ima kod kuce na racunaru da mi je posalje na mail. Unapred sam zahvalan, jer mi je surf bez Speedy-a stvarno smor.

Adresa: amorfia.gale@gmail.com

Jos jednom hvala vam!
 

Back
Top