Top 5 chicha na forumu

Čim ga izvadim odma pobegnu

Ajd za opuštanje jedan 'solunski':

Otišao Solunac da obiđe bojište i groblja svojih saboraca. Svrati usput i u javnu kuću i naruči 3 *****. Ostane on sa njima sat-dva, tek jedna izleće iz sobe i pada onesvešćena. Madam odlazi da proveri o čemu se tu radi, i u sobi zatiče još jednu kako leži nepomična, a treća još uvek na qurcu ali jedva uzdržava.
- Pa dobro, chicha, kako vam to uspeva?
- E, dete, dete, ne bira šlog gde udara
 
DisMisaL:
Čim ga izvadim odma pobegnu

Ajd za opuštanje jedan 'solunski':

Otišao Solunac da obiđe bojište i groblja svojih saboraca. Svrati usput i u javnu kuću i naruči 3 *****. Ostane on sa njima sat-dva, tek jedna izleće iz sobe i pada onesvešćena. Madam odlazi da proveri o čemu se tu radi, i u sobi zatiče još jednu kako leži nepomična, a treća još uvek na qurcu ali jedva uzdržava.
- Pa dobro, chicha, kako vam to uspeva?
- E, dete, dete, ne bira šlog gde udara


ehehehehe....
predlog br.2

srela se dva Solunca, pa keže jedan drugome
-eeee, kakvi smo nekad bili, mogli smo pušku preko qrca prelomit!
a ovaj drugi na to:
-eeee, da....Oslabile ruke...


aj sad čiče,
tresnite ga o sto
(mislim, oružje)
 
Sad je lepo vreme, i mozda je dobar trenutak za pitanje "Top 5 chicha na motoru"???
HeBePoBaTaH, Firespirit, Captain Jack i ostali sa istom pasijom...ceo forum navija, a top cica foruma daje znak za pocetak trke i poljubac pobedniku?
 
ne znam ja motore, gde su oni tu ima i vetra i aerozagađenja, a ja imam šiške i osetljiv nos. Jedino nešto onlajn, neki poll - šta mislite ko je bolji vozač.

ma aj skupite se pa postujete fotke, ovoj cici i to uzbudljivo :lol:
 
miss J.:
Sad je lepo vreme, i mozda je dobar trenutak za pitanje "Top 5 chicha na motoru"???
HeBePoBaTaH, Firespirit, Captain Jack i ostali sa istom pasijom...ceo forum navija, a top cica foruma daje znak za pocetak trke i poljubac pobedniku?

e motori su zakon.. Posebno ako pride lichi$ na ne$to i ima$ sitnog ke$a za provod i putovanja..
evo moj kom$a lepota od dechaka + besTan motor.. svaka bi htela na njega, a on siroma emotivac i veran :)
e da.. jedino $to ne stavlja kondom kad ih vozi, ali ko razmi$lja o sitnicama koje zhivot znache :)
 

Back
Top