[REŠENO] Problem sa zvukom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dekanski

Početnik
Poruka
8
Pozdrav ljudi,

Imam problem sto se tice zvuka, tacnije zvucnici pustaju kao neke tihe zvukove, slicno nesto kao konektovanje preko dial-up, javljaju se kad je procesor malo aktivniji. Zvuk je uvijek istog intenziteta, bilo kol'ko da pojacam potenciometar na zvucnoj kartici. Pa bi' vas zamolio ako mozete da mi pomognete.

Hvala.
 
Pozdrav ljudi,

Imam problem sto se tice zvuka, tacnije zvucnici pustaju kao neke tihe zvukove, slicno nesto kao konektovanje preko dial-up, javljaju se kad je procesor malo aktivniji. Zvuk je uvijek istog intenziteta, bilo kol'ko da pojacam potenciometar na zvucnoj kartici. Pa bi' vas zamolio ako mozete da mi pomognete.

Hvala.

Pročačkaj malo po softveru zvučne karte, mada mirišiši da su ti zvučnici otišli u vječna lovišta....
 
To napajanje nije ni malo lose a ni jeftino (oko 90e),a imao si MS INDUSTRIAL od 15e
Ocekivao sam pre da ti se ovaj problem javlja sa nekim krs napajanjem a ne sa ovim,cudno. Ako ti je staro u funkciji prikaci ga pa proveri,ako problem nestane ,znas da je uzrok napajanje,pa ga zamni,mozda i ima neku falinku,al ja bi zamenio onda za neki drugi model i proizvodjaca
 
Pokus'o sam da da testiram procesor pomocu OCCT-a i kada se procesor zakuca i u tom medjuvremenu se ne cuje taj zvuk, imam neki osjecaj da je taj zvuk povezan sa HDD-om, kada on ''krci'' cuje se taj zvuk. Prije ovog' novog napajanja mi se to nije javljalo, samo sto mi se sa starim frizir'o komp, kada sam stavio novo to se pocelo javljati. Ugradio sam i EVGA Superclock M020-00-000234 hladnjak, pa da on nesto ne zeza stvar?
 
ja imam integrisanu i taj zvuk se javlja kada pomeram mis ili je cpu opterecen,ali se zvuk ne cuje na zvucnicima ,2.1 ,vec kada na woofer prikacim slusalice pa pojacam do daske
na vise foruma sam nasao iste komentare i problem su resavali zamenom napajanja,nekom je kablovski ili tv karta pravila smetnje,i struja zna da zeza ali sve je to lov dok se ne ustanovi do cega je

najlakse ti je da zvucnike probas na drugom kompu da bi njih iskljucio kao uzrok
 
Imam Fast Track Pro zvucnu karticu, a imam Yamahine HS-50 i Krkove G2 RP 5 studijsko monitore, ovo mi je inace studijski komp i smeta mi kad radim produkciju zvuka i ostalo. Kopc'o sam laptop na sve to i sve se cuje odlicno, ne javlja se ovaj problem. Mislio sam da procesor vuce vise struje, ali nije to problem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top