Da li vam je bilo bolje...?

france

Primećen član
Poruka
546
Da li vam je bilo bolje kad je gospodin Slobodan Milosevic bio na vlasti?
TN_Slobo.JPG
 
Gwydion:
Ma izdajnike poput tebe uopste ne treba slusati. Dobra fora, a?

urospo:
Pa meni licno je bolje sada...ali znam mnoge koji proklinju 5.oktobar i dan kad su isli na mitinge protiv Slobe...svesni su neki ljudi, da su izigrani i zesce zaebani...

A izdajnike poput tebe ne treba cak ni primecivati. Jos bolja fora, jel da? Dobro je sto se nekad i posalimo na ovom ozbiljnom podforumu. :lol:
 
Sta da ti kazem, mene je tesko ne primetiti.

urospo:
Gwydion:
Ma izdajnike poput tebe uopste ne treba slusati. Dobra fora, a?

urospo:
Pa meni licno je bolje sada...ali znam mnoge koji proklinju 5.oktobar i dan kad su isli na mitinge protiv Slobe...svesni su neki ljudi, da su izigrani i zesce zaebani...

A izdajnike poput tebe ne treba cak ni primecivati. Jos bolja fora, jel da? Dobro je sto se nekad i posalimo na ovom ozbiljnom podforumu. :lol:
 
Iluvatar:
Gwydion:
Gari, izvini ali zivis u Parizu. tebe zabole da je ovde i Ajatolh Homeini na vlasti.

france:
Ne znam zasto je ova tema besmislena...meni licno je bilo mnogo bolje kad je Milosevic bio na vlasti!

Pa da...ti si "dijaspora", tebi je odgovaralo da "matica" bude u mraku...
...fuj..
JA SAM BIO U YU ZA VREME VLASTI SLOBODANA MILOSEVICA I ZNAM ODLICNO KAKO JE BILO...I LJEPSI VAM JE ON BIO NEGO OVAJ SADASNJI.
 
Sto mu se onda ne pridruzis? Dobro je sto visi nisi ovde. Ionako vi sto pricate "ljepsi" samo donosite nesrecu Srbije.

france:
Iluvatar:
Gwydion:
Gari, izvini ali zivis u Parizu. tebe zabole da je ovde i Ajatolh Homeini na vlasti.

france:
Ne znam zasto je ova tema besmislena...meni licno je bilo mnogo bolje kad je Milosevic bio na vlasti!

Pa da...ti si "dijaspora", tebi je odgovaralo da "matica" bude u mraku...
...fuj..
JA SAM BIO U YU ZA VREME VLASTI SLOBODANA MILOSEVICA I ZNAM ODLICNO KAKO JE BILO...I LJEPSI VAM JE ON BIO NEGO OVAJ SADASNJI.
 
france:
Iluvatar:
Gwydion:
Gari, izvini ali zivis u Parizu. tebe zabole da je ovde i Ajatolh Homeini na vlasti.

france:
Ne znam zasto je ova tema besmislena...meni licno je bilo mnogo bolje kad je Milosevic bio na vlasti!

Pa da...ti si "dijaspora", tebi je odgovaralo da "matica" bude u mraku...
...fuj..
JA SAM BIO U YU ZA VREME VLASTI SLOBODANA MILOSEVICA I ZNAM ODLICNO KAKO JE BILO...I LJEPSI VAM JE ON BIO NEGO OVAJ SADASNJI.

pa dodji da nam pomognes
 
Andreavk:
Gwydion:
Sto mu se onda ne pridruzis? Dobro je sto visi nisi ovde. Ionako vi sto pricate "ljepsi" samo donosite nesrecu Srbije.

FASISTO :D
"Andreavk"Molim te,otvori Rechnik pa vidi sta znaci rech (fashist)Fashizam? U fashistichku(agresiju nad Jugoslaviju)1941,su ucestvovali (Adolf Hitler) i (B.Musolini)...a u 1999,USA-NATO,nad Srbiju, su, (Bill Klinton)i(Tony Blair).E'da je;fashizam i organizacija ista rech?
Prevod...
"......."pleas,open a dictionary then see what meant a word (fascism)?In a aggression against Yugoslavia 1941,were "engage" Adolf Hitler and B.Musolini...in a USA-NATO aggression against Serbia,1999,Bill Klinon and Tony Blair.Doesn't the fascism and the organisatio "meant" the same?
[/b]
 

Back
Top