Prvoaprilski uranak

D

DisMisaL

Gost
Ljubav & Sex
Javljam vam se sa svojim problemom. Imam 35 godina, fakultetski obrazovan, bivši državni reprezentativac, ali još uvek nevin. Molim vas da date svoje mišljenje

Politika
Konačno uveden moderator - Abdurrahman

Istorija
Najnovija istraživanja pokazuju da Srbi ne potiču od Adama i Eve, kao što se do sada mislilo, već da je i sam Bog u stvari Srbin
DANU se usprotivila ovoj teoriji sa svojom tvrdnjom da Gospod Bog može biti samo Crnogorac, i da im je više dosta velokosrpske ideologije

Savremen Muškarac
Konačno zabrana postiranja osobama ženskog pola na ovom podforumu. One koje se lažno predstavljaju kao muškarci biće praćene i eliminisane. Za taj postupak pobrinuće se poseban odeljak FBI u Beogradu, kaže rukovodilac projekta, mr. Erpel Swarch

Kućni Ljubimci
Nova tema: "Koju životinjicu pokloniti Jagodici"
 
Svaštara
Nakon mnogobrojnih pritužbi korisnika FIK, odlučeno je da se umesto dosadašnjih urednika demokratskim glasanjem izaberu novi. Svi korisnici su dužni da podnesu svoj glas, koji će biti obrađen, i u slučaju da nije za Lilu i rastamanna dotični korisnik će biti banovan. Nadamo se das će ova mera doprineti kako smanjenju broja žalbi, tako i razvoju ovog Foruma

Zanimljivi sajtovi
Drugari, pogledajte novi forum, na kome svašta ima. Tu se vređa, tu se pljuje, svud po moru tu se truje
http://forum.krstarica.com/
 
Politika
Najavljuje se osnivanje FDF (fašističko demonokratske frakcije) korisnika FIK. Imenovani zasad to negiraju. Citiramo njihove izjave:
Zavodnick: "Gospon Horvat, vi ste tak smešni..."
LomGlave: "Meni je u vojsci rekao jedan vodnik..."

Svaštara
Dobri ljudi, pomozimo Mici, seksualno ugroženoj devojčici. Ako bi svako od nas poslao jedan SMS na 063 3825, koji se tarifira sa 28.6 din, sakupićemo dovoljno para za sexualna pomagala i literaturu
 
Svaštara/Dnevna doza...

Milkilica i babajaga DEFINITIVNO s_kapale pod olukom i proglasile ®-a za doživotnog preshjednika SKDD (Saveza Komunista Dnevne Doze). On im je velikodušno mah-mahnuo rukom u stilu predragih mu prethodnika na državnim, SFRJastim instancama. Uzbuđenje širokih narodnih masa nemjerljivo. Završna svečanost upriličena na vrletima izvjesne crnogorske planinčine, odložena zbog nevremena i zakazana za umilni majski datum, na Brijunima!

Ulaz... SLOBODAN, po potrebi, jelte! 8)
 
Lični kontakti
Kako saznajemo iz najnovijeg broja nedeljnika SVET, među članovima FIK se nalazi i takve poznate face poput Nataše Bekvalac, Vojina Ćetkovića, Marije Jakšić i Vlade Georgijeva. Kako, zbog njihovih obaveza oko aktuelnih projekata, nismo u stanju da stupimo u kontakt sa njima, prenosimo nezvaničnu izjavu upućenih lica da zvezde naše scene tragaju za kontaktom sa osobama neopterećenim njihovom popularnošću. Pritom nam je ukazano da je takva pojava novi trend kod svetskog džet seta, na koju nisu ostali imuni ni Tobi Megvajer, Eva Mendes, Lebron Braun i Šarliz Teron, da navedemo samo neke. Kod nas će ostati zapamćeno da su prvi sa takvom aktivnošću započeli Šemsa Suljaković i Mile Kitić.
 
Astrologija
1. april 2005.

Specijalno prvo aprilsko upozorenje za sve pripadnike svih znakova! Zvezde vam ipak savetuju:

Posao: Verujte sefu ako vam kaze da ste dobili otkaz.
Ljubav: Verujte i partneru da je sve gotovo.
Zdravlje: Verujte i lekaru, ako vam kaze da imate rak pluca.
 
Svaštara
Divlja_u_nedoumici: Ko su, šta su, gde su bili i kuda idu. Da li je brat moje sestre u stvari tetka moje strine? Da li je klon ili nije? I ako jeste, kako to da se nije setio da je napadne i time se pridruži opštem lovu na divljač? Odgovore na ova i još mnogo pitanja nećete naći ovde, a bogami ni drugde.

P.S. Nije mi brat, ovaj moj spava i hrče, sigurno nije na netu.
 
Web dizajn
Kako je primećen porast broja korisnika koji se odlučuju da napuste FIK, uređivački kolegijum je odlučio da u saradnji sa timom programera preduzme mere ka suzbijanju te pojave. Od sada će se na vašem ekranu svakog minuta ponavljati slika sa porukom "Vi volite Krstu i Krsta voli vas" dužine trajanja jedan frejm, sa namerom da se na deluje na podsvest korisnika.

Svaštara
Miš isteran iz rupe. Osoba poznata samo po svom nick-u mishica i gerilskoj taktici udri_i_beži kojom nastupa na ovom forumu uhvaćena je prilikom pokušaja da ukrade malom detetu flašicu sa mlekom. O detaljima čitajte kada istraga bude završena. Nezvanično saznajemo da sve ostaje nezvanično.

Regioni
Razmatra se promena naziva nekih regiona i to: Beograd u bakijevci i Novi Sad u garijevci
 
Ostali sportovi

Pobornici Tradicionalnog aikidoa oformili grupu gradjana u nameri da se osvete za sve nepravde izazvane Ljubinim postojanjem i nepravednim mesanjem realnog i tradicionalnog aikidoa.
Pripadnici klana Realnog aikidoa se obratili Predsedniku drzavne zajednice SCG kako bi zastitili svoja prava.

Kulinarstvo

Svinjsko meso je proglaseno za najzdraviju kulinarsku poslasticu. Nasuprot ustaljenom misljenju da je ovaj prehrambeni prizvod, tako mnogo zastupljen na nasim prostorima, prepun masnih komponenti, svi vegeterijanci su jednoglasno odlucili da bojkotuju biljnu hranu i predju na SVINJETINU.

Avijacija i vojska

CNN je preko ovog podforuma objavio kapitulaciju vojnih snaga SAD, na sto je cojstveni i junacki narod Srbije i Crne Gore poceo da slavi pucanjem iz kucnog arsenala koji je obuhvatao naoruzanje od petardi pa do beztrzajnog topa. To je iznenadilo Vanzemaljske posmatrace koji su brzinom od 5 Worp-a odleteli u, za sada, nepoznatom pravcu


Fiksna telefonija

Duduk je postavio smisleno pitanje i nije se potpisao kao gost.

Zaposlenje

Za sada jos uvek neidentifikovani poslodavac ponudio je posao za sve besposlicare na Krstarici. Ne zna se koji je posao u pitanju, ali je legalan i lak, a sa dobrom zaradom.

Nocni zivot

Svi klubovi u Beogradu (cak i oni za koje je neophodna rezervacija par dana unapred), sirom su otvorili vrata za sve maloletne i punoletne gradjane ovoga grada. Jedini uslov koji je svaki posetilac morao ispuniti je da na uvo coveku iz obezbedjenja izgovori lozinku. Koja je to lozinka za sada se nije saznalo, ali su velike indikacije da je lozinka ljubavne prirode.
Svako ko izgovori lozinku na uvo ljudima iz obezbedjenja i prezivi, moci ce da besplatno i uz najvece pocasti prisustvuje performansima u doticnim klubovima.

Naucna fantastika

Vanzemaljci okupirali Juzni pol. Kazu, vole pingvine i samocu.

Sigurnost i zastita

Odlukom vrhovnog komandanta svih hakera na prostorima Balkana, od juce je uveden bojkot softverskih alata sa teritorije Pakistana. Pozadina ovog nemilog incidenta jesve veci broj prituzbi na toplotui koju stvaraju komponente racunara pri koriscenju ovih softverskih alata.
"Ovo je samo prvi korak u borbi protiv nepravde" - izgovorio je portparol partije razjarenih agresivnih hakera (PRAH).
Sta je sledeci korak, videcemo za par dana, kada je najavljeno veliko okupljanje ispred Vlade Srbije

Mrzi me vise

Ali je tema dobra. :) Nadam se da sam barem malo doprineo svemu ovome.
 
DisMisaL:
Svaštara
Miš isteran iz rupe. Osoba poznata samo po svom nick-u mishica i gerilskoj taktici udri_i_beži kojom nastupa na ovom forumu uhvaćena je prilikom pokušaja da ukrade malom detetu flašicu sa mlekom. O detaljima čitajte kada istraga bude završena. Nezvanično saznajemo da sve ostaje nezvanično.


:cry:
Skroz sam nevina... nepravedno optuzena.
Nije istina da sam htela da maznem Tommyeve vanilice, i nije istina da sam bebi otela mlekce, to su samo nepravedne klevete na racun neduznih zivuljki na Krsti. To sto mi je flasica bila u rukama... pa samo sam htela da mu PODGREJEM mlekce... a beba mi je sama pruzila tu flajku, cak je i uslikana skrivenom kamerom kako mi je sama pruza!!! :cry:
A jel' smem ja sada da se pozovem na zakon 'miranda'? :cry:
 
Kultne stvari
Suočeni sa učestalim kritikama, okultni magovi i baba vragovi su odlučili da nevernicima izvedu pokaznu vežbu "Kako od čoveka napraviti magarca 2005." i to na ličnom primeru. Iako se prisutni slažu da je vežba bila uspešna, tj da su pokazivači zaista ispali magarci, široke mase i dalje ostaju u uverenju da to nije baš ispalo kako je očekivano

Mali oglasi / Razno
Krvolok prodao kultni Montgomeri mantil, po izuzetno visokoj ceni. Anonimni kupac odlučio da će do daljnjeg mantil ostati izložen u prostorijama firme Krstarica AD, a planiraju se i turneje po unutrašnjosti. Ministar Dinkić najavljuje slanje inspekcije koja bi trebalo da utvrdi da li je uplaćen PDV

Nekretnine
Započela legalizacija objekata podignutih na placevima na Mesecu, od prihoda se očekuje popunjavanje budžeta Republike Srbije i investicije u razvoj programa za samozapošljavanje u srpskoj kosmičkoj industriji
 

Back
Top