EXIT 05

Ja cekam da potvrde dolaze li Pat Shop Boys pa da znam idem li ili ne? Inace ako je istina da su Kraftwerk u junu u Beogradu bas me briga za EXIT.
 
Master_Chief:
jeasus:
Master_Chief:
Jel ima na EXIT-u trance muzike ili samo ta "vasa" muzika?

a koja je to "nasa" muzika ...koliko znam na exitu imas od Zvonka Bogdana pa do Carl Cox-a... :shock:

ima i trance-a naravno...
Fala Bogu...onda cu da navrnem...a gde se moze videti lista onih koji gostuju?


covece dolazi underworld a ti se raspitujesh za josh :shock:


# Dave Clark
# Dee Face
# Fatboy Slim
# Felix da Housecat
# Freq Nasty
# James Zabiela
# Marko Nastić
# Marky & Patife
# Sasha
# Slayer
# Underworld
# Vladimir Aćić


www.exitfest.org
 
Zasto mislis da samo pijani debili slusaju Slayer?
(za joGooOOD)
Super je sto dolaze jedva cekam.EXIT je postao zakon.
Uopste, koncerti nisu losi zadnjih godina.
Drago mi je zbog nas metalaca,jer vecinom techno fanovi jure na EXIT.A ove godine old school dead metal.... :twisted:
 
Ma daj, EXIT je oduvek imao jake koncerte. Iggy, zar treba nesto jace?

Majesty Of The Nightsky:
Zasto mislis da samo pijani debili slusaju Slayer?
(za joGooOOD)
Super je sto dolaze jedva cekam.EXIT je postao zakon.
Uopste, koncerti nisu losi zadnjih godina.
Drago mi je zbog nas metalaca,jer vecinom techno fanovi jure na EXIT.A ove godine old school dead metal.... :twisted:
 
a sta te sprecava? :D
mislim...karta jeste skupa...ali mozes da kupis i u pretprodaji (prijavis se na sajtu..)Ali kad se poredi sa R.E.M.-om gde je karta za koncert bila 2000 onda ovo jos i nije tako skupo.. :wink:
 
Sprecava me to shto imam 16 godina i to shto moje drushtvo ima jako stroge roditelje i shto oni ne slushaju tu muziku. Da uhvatim nekoga, koga slabo poznajem, pod ruku pa pravac NS, ne pada mi na pamet. Ima vremena... Nema josh grupa koje me toliko privlache... :wink:
P.S. Bila sam na R.E.M i bilo je mnoogoo dobro... :D
 
Pa,iskreno,ni meni se program ne cini bas nesto...Bila sam :D :D :D kada se pricalo da dolaze franzi...ali od toga nista nije bilo...
anyway,ja vec rezervisala kartu posto zivim u ns-u :)

E da...kao da je juce bio koncert R.E.M.-a ) :!: :D :D :D
 
Ja nijedan dobar koncert nisam propustila. Jos sam 2003.isla na Deep Purple,2004. na Metallicu,onda R.E.M.ove 2005. ,a ove godine nema sanse da propustim Exit.
I Slayer i Napalm Death (mada za njih je nesto sumnjivo) i Apocalyptica.
Sad su karte 3300din.Jel ce posle da poskupe?
Da li bi trebalo da rezervisem preko neta?
 
Majesty Of The Nightsky:
Zasto mislis da samo pijani debili slusaju Slayer?
(za joGooOOD)
Super je sto dolaze jedva cekam.EXIT je postao zakon.
Uopste, koncerti nisu losi zadnjih godina.
Drago mi je zbog nas metalaca,jer vecinom techno fanovi jure na EXIT.A ove godine old school dead metal.... :twisted:

jaooo molim te :roll: nisam uposte rto rekla,nego 2 odvojena separea.u 1 sam rekla za slayer(da me nesto extra extra ne dotiche)a u 2. da se polovina sa exita vrate pijani sa razbijenom glavom
 
why not smile:
Pa,iskreno,ni meni se program ne cini bas nesto...Bila sam :D :D :D kada se pricalo da dolaze franzi...ali od toga nista nije bilo...
anyway,ja vec rezervisala kartu posto zivim u ns-u :)

E da...kao da je juce bio koncert R.E.M.-a ) :!: :D :D :D

sto se tice R.E.M.-a jos uvek se najezim kada se setim koncerta...istina da sam bio u glupom VIP-u(5000din) i nisam bio blizu bine ali ipak je bilo dobro odradjeno...REM se bas nije stedeo...posteno su odradili koncert :D :D :D
 

Back
Top