Daljina...

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
ovako...pitao sam vas za savet pre jedno mesec dana, mislim da je bilo "kada otvoriti srce" ili tako nesto...nebitno...uglavnom, trenutno sam u najboljoj vezi u zivotu...sve je super, divno, ne bih vas zamarao svojim pateticnim izlivima, i ja mrzim kad to neko radi...e, sad, problem je u kilometarskoj udaljenosti...naime, ja zivim u gradu, a ona u jednom amnjem mestu 30 km dalje...vidjamo se svaki dan u skoli, ali mi to nije dovoljno, dan je, puno ljudi, i sve to, potrebna mi je ta subota, zaista...e, sad, ona dodje mozda svaki treci vikend, taksijem sa drugaricama, to je suvise reeetko...ja sam mislio da idem tamo, medjutim, taxi u jednom pravcu je 500 kinti, a moram da idem sam, jer niko drugi nece da ide u tu zabit...moje pitanje je...da li vece sa devojkom moze da vredi 1000 dinara?
 
dkole:
ovako...pitao sam vas za savet pre jedno mesec dana, mislim da je bilo "kada otvoriti srce" ili tako nesto...nebitno...uglavnom, trenutno sam u najboljoj vezi u zivotu...sve je super, divno, ne bih vas zamarao svojim pateticnim izlivima, i ja mrzim kad to neko radi...e, sad, problem je u kilometarskoj udaljenosti...naime, ja zivim u gradu, a ona u jednom amnjem mestu 30 km dalje...vidjamo se svaki dan u skoli, ali mi to nije dovoljno, dan je, puno ljudi, i sve to, potrebna mi je ta subota, zaista...e, sad, ona dodje mozda svaki treci vikend, taksijem sa drugaricama, to je suvise reeetko...ja sam mislio da idem tamo, medjutim, taxi u jednom pravcu je 500 kinti, a moram da idem sam, jer niko drugi nece da ide u tu zabit...moje pitanje je...da li vece sa devojkom moze da vredi 1000 dinara?

Gledaj ti pre svega da li njeno vece vredi sa tobom?
 
ebote...
... ako ti je stalo dacjesh pare ili cjesh pomeriti i zategnuti dupe i sesti lepo na bajs.

Danashnja dechurlija je bash komplikovana. Vazhno je da ste se ~nashli, zashto dalje komlikovati? ?:
bzvz
 
ti se zalis sto moras da das 1000 din? pa ja treba da radim celo leto da bih skupila 300 funti da dodjem tamo i da ga vidim! tako da ili placaj ili budi srecan i sto je vidjas u skoli... pa biraj!
 
dkole:
ovako...pitao sam vas za savet pre jedno mesec dana, mislim da je bilo "kada otvoriti srce" ili tako nesto...nebitno...uglavnom, trenutno sam u najboljoj vezi u zivotu...sve je super, divno, ne bih vas zamarao svojim pateticnim izlivima, i ja mrzim kad to neko radi...e, sad, problem je u kilometarskoj udaljenosti...naime, ja zivim u gradu, a ona u jednom amnjem mestu 30 km dalje...vidjamo se svaki dan u skoli, ali mi to nije dovoljno, dan je, puno ljudi, i sve to, potrebna mi je ta subota, zaista...e, sad, ona dodje mozda svaki treci vikend, taksijem sa drugaricama, to je suvise reeetko...ja sam mislio da idem tamo, medjutim, taxi u jednom pravcu je 500 kinti, a moram da idem sam, jer niko drugi nece da ide u tu zabit...moje pitanje je...da li vece sa devojkom moze da vredi 1000 dinara?
imash drugove, ona drugarice....napravite neke kombinacije, podelite troshkove... 8)
 
Kad_LupimLupim:
Odustati od corava posla.
Koji odgovor mozemo i ochekivati od "Bezosecajnog choveka". :lol:
Pa, kako se ona vraca kuci? Nije valjda da svaki dan daje 1000 kinti za taxi? :roll: Neka ostane ona ponekad posle shkole ili tako neshto. Shta je 30km? Nishta. :wink:
 
Verovatno je vozi neko. I normalno da taj neko nema nameru da ceka da se ona lepo izvata sa deckom pa da dolazi po nju u jedna nocu.
A kazem da se mane corava posla, jer ce posle MOZDA da se pita zasto je toliko ginuo, skidao zvezde sa neba, davao - da bi sve to na kraju puklo jer ona nije imala nameru da od toga pravi veliku vezu. Na takav korak se treba odluciti kad je sigurno da je stvar ozbiljna, ali stvarno sigurno!!!
Tesko da moze da uspe.

P.S. Sta cu osecanja ce mi doci glave jednom, ovako je sigurnije.
 
Mladi su,zdravi su,brzi su u nogama...pa nek idu peske tih 30km,sad barem dok su mladi,tamo kad budu stariji onda ce biti i para i prevoza,sada je najbolje putovati ekonomskom klasom... :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Verovatno je vozi neko. I normalno da taj neko nema nameru da ceka da se ona lepo izvata sa deckom pa da dolazi po nju u jedna nocu.
A kazem da se mane corava posla, jer ce posle MOZDA da se pita zasto je toliko ginuo, skidao zvezde sa neba, davao - da bi sve to na kraju puklo jer ona nije imala nameru da od toga pravi veliku vezu. Na takav korak se treba odluciti kad je sigurno da je stvar ozbiljna, ali stvarno sigurno!!!
Tesko da moze da uspe.

P.S. Sta cu osecanja ce mi doci glave jednom, ovako je sigurnije.

Iskreno ni ja ne bih odrzavala vezu na daljinu......ovog puta se slazem sa Lupetalom :lol:
 
Eeee..
Kao 1. ja bih razmislila da li bih dala te pare posto trenutno stedim pare i treba mi svaki dinar, ali i da ne stedim ne znam odakle bih dobila 1000 dinara...
Valjda i toj devojci predstavlja zadovoljstvo da vidi svog decka (u ovom slucaju mladjani Dkole) tako da mislim da bi bilo lepo da podele troskove (500 ona, 500 on). Gotova prica! U svakom slucaju, imate bicikl, kao sto rece Alexandra9, pa lepo sednes i eto te tamo za sat (vise ili manje ne znam, posto sam zadnji put sela na bicikl pre godinu dana i nemam ideju koliko je brz) :D :D :D
A i mogli bi da ostanete posle skole :P ...
A i mozete da protegnete noge, nemate valjda 101 godinu :shock: ?!
 
*Lenja_Pita*:
Eeee..
Kao 1. ja bih razmislila da li bih dala te pare posto trenutno stedim pare i treba mi svaki dinar, ali i da ne stedim ne znam odakle bih dobila 1000 dinara...
Valjda i toj devojci predstavlja zadovoljstvo da vidi svog decka (u ovom slucaju mladjani Dkole) tako da mislim da bi bilo lepo da podele troskove (500 ona, 500 on). Gotova prica! U svakom slucaju, imate bicikl, kao sto rece Alexandra9, pa lepo sednes i eto te tamo za sat (vise ili manje ne znam, posto sam zadnji put sela na bicikl pre godinu dana i nemam ideju koliko je brz) :D :D :D
A i mogli bi da ostanete posle skole :P ...
A i mozete da protegnete noge, nemate valjda 101 godinu :shock: ?!
Alo, jer ti znash koliko je 30 km?? Ici biciklom i nije loshe, ali posle bi mozda morao po mraku da se vraca... Sigurno postoji neki bas ili neshto... Ja nikad ne bih mogla imati vezu na daljinu. Ja sam na takvim stvarima bezosecajna. Ti gledam svoje dupe. :lol:
 
Kakvih bre 1000 dinara... Pa otkud mu tolike pare da ih daje svake nedelje....

Ma sta se svi lozite bre... Pa ako ta riba moze da dolazi u skolu svaki dan, i da prelazi tih istih 30km, znaci da lepo ima autobus do tamo... Znaci, moze i on lepo do nje na isti nacin...
 
DJ_MaRe:
Kakvih bre 1000 dinara... Pa otkud mu tolike pare da ih daje svake nedelje....

Ma sta se svi lozite bre... Pa ako ta riba moze da dolazi u skolu svaki dan, i da prelazi tih istih 30km, znaci da lepo ima autobus do tamo... Znaci, moze i on lepo do nje na isti nacin...
Pa naravno... :roll:
 

Back
Top