Magneti za muskarce...

a sta rade te nenormalne
e mnogo pricas, onaj post gore je doabr ovo je preivse :lol:

Изађи на улицу и схватићеш и сама врло брзо шта раде.. Значи прати погледом чопор девојака које иду заједно, и смеју се, као кул су, заправо урличу привлачећи пажњу јер их нико не је*е 2%, али нису свесне тога да се таквим понашањем само могу згадити околини.. Значи прати погледом мале копије Кери бредшо и саманте (ј б г те две знам, остале две не) и скапираћеш све..

Слушај Лукаса, одмори...

 
Samo da se zna: ja nisam ljubomorna na takve devojke jer mi priroda nije takva. A btw imam decka i temu sam postavila iz ciste radoznalosti.
Iz mog ugla ne bih rekla da te devojke imaju harizmu ili nesto sto zraci.
Uostalom nije toliko ni bitan kvantitet momaka/devojaka koji te startuje vec kvalitet tih osoba.

nego sta imaju ako nemaju harizmu?
upravo imaju to, sharm koji je specifican, opustene, pozitivne, topli pogled, prefinjen seksipil, ne napaadan nikako jer se onda ne bi pitala sta je to sta privlaci muskarce..
onda bi odogovor bio jasan ...
 
takvih ima i zena i muskaraca...mogu da izgledaju sasvim obicno ali posle par minuta price postaju tako lepi, ne mozes da skines pogled sa njih
i obrnuto..ja primecujem i takve zene ne samo muskarce, kad te gledaju neke vedre, pozitivne tople oci, kad postoji nesto veselo i dobro u tom pogledu...dragost...dragost..
govor tela, nacin na koji pricaju....sve zajedno je lepo i neodoljivo...
 
takvih ima i zena i muskaraca...mogu da izgledaju sasvim obicno ali posle par minuta price postaju tako lepi, ne mozes da skines pogled sa njih
i obrnuto..ja primecujem i takve zene ne samo muskarce, kad te gledaju neke vedre, pozitivne tople oci, kad postoji nesto veselo i dobro u tom pogledu...dragost...dragost..
govor tela, nacin na koji pricaju....sve zajedno je lepo i neodoljivo...

a u kom si ti tripu? ti nisi od tih nego...
 
Изађи на улицу и схватићеш и сама врло брзо шта раде.. Значи прати погледом чопор девојака које иду заједно, и смеју се, као кул су, заправо урличу привлачећи пажњу јер их нико не је*е 2%, али нису свесне тога да се таквим понашањем само могу згадити околини.. Значи прати погледом мале копије Кери бредшо и саманте (ј б г те две знам, остале две не) и скапираћеш све..

ma jok to su obicne tinejdzerke i rade sve sto rade tinejdzerke i to je uvek tako samo drugacije od generacije.
 
Изађи на улицу и схватићеш и сама врло брзо шта раде.. Значи прати погледом чопор девојака које иду заједно, и смеју се, као кул су, заправо урличу привлачећи пажњу јер их нико не је*е 2%, али нису свесне тога да се таквим понашањем само могу згадити околини.. Значи прати погледом мале копије Кери бредшо и саманте (ј б г те две знам, остале две не) и скапираћеш све..

Слушај Лукаса, одмори...


:ok::ok::ok:
Dobra pesma
 
se ona takva rodila

naravno, neko je sarmantan i pleni, neko je smusen...to je uglavnom urodjeno, moze da se poradi na tome, ali onaj ko prirodno ima harizmu je nedostizan za onog ko hoce da to uci, da se menja...
imas citav jedan svet muskaraca, koji pokusava da dokuci sta to imaju prirodni zavodnici da bi i oni to ucili da bi bili kao oni...
obican, prosecan tip koji sarmira zene vrlo lako ...natural pick up tzv.
ovi se ostali ubise da to postanu, na kratke staze da, na duze izvetri nauceno kao da nikad nije ni postojalo
 

Back
Top