Magneti za muskarce...

Ova tema nema mnogo veze sa tim kako privuci muskarca, osvojiti ga i sl gluposti. Nego je stvar sledeca:
Postoje devojke koje apsolutno kao magnet privlace muskarce a da pri tom nista ne rade tom pitanju. Momci se jednostavno lepe za njih i non stop se neki momak ili cak i momci vrte oko njih. One niti ih zavode, niti im daju ikakve signale za start. Pri tom izgledaju prosecno. Nisu neke extra lepotice, niti poseduju zenske atribute na koje momci cesto padaju. Takodje nisu ni promiskuitetne. Sasvim obicne devojke koje se najnormalnije ponasaju.
Moje pitanje je u cemu je stos? Ima i mnogo lepsih i boljih devojaka u svakom smislu od tih pa ih tipovi skoro uopste ne startuju i single su.

Ne palim se na takve :kafa:

Pre bi neku dr.olju koja ima ebozovnu goozu i super cvrste grudi + usta pushacka mmmmmmm :heart:
 
Ova tema nema mnogo veze sa tim kako privuci muskarca, osvojiti ga i sl gluposti. Nego je stvar sledeca:
Postoje devojke koje apsolutno kao magnet privlace muskarce a da pri tom nista ne rade tom pitanju. Momci se jednostavno lepe za njih i non stop se neki momak ili cak i momci vrte oko njih. One niti ih zavode, niti im daju ikakve signale za start. Pri tom izgledaju prosecno. Nisu neke extra lepotice, niti poseduju zenske atribute na koje momci cesto padaju. Takodje nisu ni promiskuitetne. Sasvim obicne devojke koje se najnormalnije ponasaju.
Moje pitanje je u cemu je stos? Ima i mnogo lepsih i boljih devojaka u svakom smislu od tih pa ih tipovi skoro uopste ne startuju i single su.

Обрати пажњу на болдован део.. То ти је одговор на питање.
 
pazi ovako postoje opsesivne ribe mogu sve, malo su ubice ali nisu otvrenog pristupa spec seks.
a ove su isto u ubice + to
tako da ova kao je na pola, ova obicna opsesivna, a fali joj kjlucan sastojak da bude TO
zato je besna. neka drugacija riba necde da se tangira.
moja preporuka tim ribama je da odustanu i da budu majke i supruge. mada nisam nista ali ne znam gde se nabavalj TO, verovatno nigde.
opet pocjinjem :sad2: :sad2: :sad2:

streber vs talenat???? :(
 
Poslednja izmena:
drugo ako ti ne mozes da budes normalan da se ponasas nemoj ni da pokusavas to je isto moje iskustvo
samo se nekako ubaci u okvir a neko ce vec da gotivi ali ne smes razmisljati da ce neko da gotivi. jos gore ako krenes da se pravis vazan sto ne mozes da "budes normalan"
 
ali obicnih je masa, a ove su obicne, a plus su privlacne
obicne obicne su one svakodnevne lepe cure sa momcima ali bez ekstrema, tu i tamo neka svrljancija da se smeju sa drugarciama

Те ''обичне'' које се понашају најнормалније не да нису маса данас, него их има мало, изузетно мало, и веруј ми да ће та обична увек имати неког поред себе ко ће стварно да је поштује и подржава итд итд.. Видиш ти да се девојка у уводном посту чуди као ''обичне које се понашају најнормалније'' , јер то данас видиш једном у сто случајева, па као ''ваааааааааааау откуд ово'' ..
 
Те ''обичне'' које се понашају најнормалније не да нису маса данас, него их има мало, изузетно мало, и веруј ми да ће та обична увек имати неког поред себе ко ће стварно да је поштује и подржава итд итд.. Видиш ти да се девојка у уводном посту чуди као ''обичне које се понашају најнормалније'' , јер то данас видиш једном у сто случајева, па као ''ваааааааааааау откуд ово'' ..

a sta rade te nenormalne
e mnogo pricas, onaj post gore je doabr ovo je preivse :lol:
 

Back
Top