Magneti za muskarce...

Samo da se zna: ja nisam ljubomorna na takve devojke jer mi priroda nije takva. A btw imam decka i temu sam postavila iz ciste radoznalosti.
Iz mog ugla ne bih rekla da te devojke imaju harizmu ili nesto sto zraci.
Uostalom nije toliko ni bitan kvantitet momaka/devojaka koji te startuje vec kvalitet tih osoba.

a muskarci najvise vole kad recimo neki se malo mota oko tebe, i ona udje, i onda ako imalo primete da ti tako o njima mislis, najvise vole cat fight
sta znam bezi odatle
 
ovako cu da mislim narednih pola sata a posle cu se mozda nervirati itd : ))
ali hejt bacati do neke granice ne boli a onda kad izgubis zastitu onda ces ti nadrljati u toj sam zoni
kvalitet a sta je to kvalitet osobe, da nije ganci ili jesho
 
Ne verujem ja u te price da ona bas nista ne radi i da je sasvim obicna, a da se svi oko nje vrte.
Ipak su muskarci ti koji vise GLEDAJU nego SLUSAJU devojke.

Imala sam jednu koleginicu sa faxa koja je otprilike taj tvoj tip, nista posebno u faci ali kod muskaraca vrlo zapazena. I isto sam se pitala sta to ona ima, sto se svi okrecu za njom itd. dok mi tadasnji decko nije jednostavno objasnio "pa naravno da se svi okrecu za njom, gledaj samo kako hoda i vrcka non-stop:roll:

sad me sve ovo nervira :(
 
naravno da je svako privlacan na svoj nacin, ali ovde je rec o devojci za kojom se masa ljudi okrece i ja sam takav konkretan odgovor dobila od muskarca!

Da, imam slucaj da kazem prijateljice , a u stvari je prosecna devojka, zena koju znam bez sminke i u kupacem kostimu.Ali kad nadzidzori sisice, nasminka se, nabije cvidze,digne bradu i udari onaj guzni hod malo levo, pa desno, oni se okrecu..
 
al pazi svaka riba ima konkurenta ribu kooja je drugacija tako da nije lako biti ni harizmaticna riba, kao fudbal, zvezda, real barselona, mali mrcajevac itd
a mozes sve da batalis i da posmatras biblijski kako se ljudi vole i to i onda eliminises ko je riba ko nije samo treniraj :lol:
 

Back
Top