mobi fun& mobi junior

Моја сестра користи моби јуниор и јако је задовољна. Не знам какав је моби фан, па ти не могу рећи шта је боље (у сваком случају није приметила да нешто краду)
 
sutjeska:
posto sam na 063 postpaid koristim mobi fun pa sam rasmisljao da predjem na mobi junior zanima me kakvi su vasi utisci?

Mobi pro junior je po meni zaista odlican. Koristim ga vec 9 meseci i bas sam zadovoljna. Prva i po meni zaista velika prednost, posto mnogo poruka mesecno posaljem, je cena poruke koja je sa porezom od 18% oko 1 dinar, a to je moras priznati bas povoljno, posto u ostalim paketima kosta sa porezom 2 dinara!!! Mesecna pretplata je oko 180 dinara sa porezom i imas 60 besplatnih poruka, a takodje mi odgovara i sto je od ponoci do jedan (sat vremena) otvorena mogucnost besplatnog razgovora (ukoliko je korisnik kog si pozvao u Mobtelovoj mrezi (062, 063 broj)). Ovih sat vremena mozes da iskoristis svakog dana, osim nedeljom, tj. da ne bude zabune subotom na nedelju. Ostalim danima vazi. Takodje, nedeljom su pozivi 50% jeftiniji u odnosu na ostale dane. Sve u svemu ne kradu, tako da ne moras zbog toga da brines.
Ako ti je potrebna uporedna analiza ta dva paketa, posalji mail na prodaja@mobtel.co.yu i oni ce ti sve sto zelis da saznas reci.

Pozdrav!
 

Back
Top