PERSEN lek za smirenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije tacno da nema stetna dejstva. Ali nije tacno ni da nema dejstva. Zavisi za sta se uzima, i u kojoj dozi, kao i za sve druge lekove: da li ce delovati ili ne zavisi od toga da li je lek indikovan z aodredjeno stanje, od uzrasta pacijenta, od doze i frekvencije uzimanja itd. Stetnost (sporedni efekti i nezeljena dejstva) zavisi takodje od svega prethodno navedenog i jos po neke druge stvari.
 
m038:
zanima me sta strucnjaci misle o PERSENU, pocela sam da ga uzimam povremeno, jer kazu da nije skodljiv, da cak mogu i deca starija od 3 godine da ga uzimaju, a dobar je protiv stresa, nervoze, uznemirenosti, nesanice... ne stvara zavisnost...
inace sam oduvek izbegavala sedative, ali ovo mi zvuci nekako drugacije, a morala sam malo sebi da dam oduska, previse je stresa oko mene u poslednje vreme...
hvala na odgovoru...

Jao...jakog mi sedativa...mozes slobodno tu i tamo, da uzimas Persen...sasvim prirodan "lekic".....to pomaze kad je upitanju neki laksi stres, umor, plac....
Moze da se daje i deci ali nikako ne na svoju ruku....tu vec mora doktor, da utvrdi dali je to zaista potrebno....

Ali ipak nije lose, da se stres, umor...itd..prevazidju na drugi nacin....kupka, setanje, pozitivno razmisljanje, kafica sa drustvom....naravno ako je u pitanju laksi oblik svega napisanog..ako nije, tu ni Persen nece pomoci...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top