nasi drugovi su nasi.A mi njihovi vreli snovi

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Vas najbolji prijatelj.HOMOSEXUALAC ili bisexualac.
Vi mislite o njemu kao drugu.A on o vama ceznjivo kao o potencijalnoj velikojl jubavi.Dok vi pricate o prosloj noci sa nekom prelepom cicom u narucju,on umire od ljubomore.
On skupi hrabrost prizna vam svoje simpatije koje vi smatrate nenormalnim.Ok pod uslovom da ste i vi slicni e onda bi bila lepa nova ljubavna prica.Ali posto na ovom forumu nepostoje bisex ili boze me sacuvaj homo.Kao sto ih nema ni u srbiji.Ali pod uslovom da tako se nekada nesto desi....
Koje bi posledice snosio takav prijatelj kasnije.Izdvoji li bi ste ga.Postavili na crnu listu.Odbacili ili prihvatili kao takvog.
Psiholozi tvrde .da je ovo vrlo moguce sto napisah.I tvrde da prava velika prijateljstva nastaju upravo na inisijativu nekih ljudi koji su u nas potajno zaljubljeni.
 
prijatelji su prijatelji, ne odrichemo ih se zbog njihovog sex opredeljenja :D ,btw moja drugarica je znala da su meni razno razne bludne misli u glavi (vezane za nju), pa me nije 'anatemisala' zbog toga :wink: normalno smo i dalje muvale tipove .Mislim da u principu i nema neke velike razlike , kad su prijatelji u pitanju, da li ste istog ili suprotnog pola...ukoliko ne postoji obostrana zhelja obe strane za nechim vishim od prijateljstva sasvim je svejedno da li ce ti prijatelj ili prijateljica priznati shta oseca prema tebi...

btw ima ovde u zemlji Srbiji gay ljudi koliko hocesh, al bojim se da su zauzeti nechim 'konkretnijim' od balavljenja po straight krstarici :lol:
 
moja najbolja drugarica je bi,i prizna mi ona prvo to i pita dal je to za mene ok..za mene je bilo ok!ondah nakon nekoliko vremena ona mi prizna njena osecanja prema meni..i to je bilo za mene ok i bila sam sretna sto mi je rekla...a ja sam je pitala dal je za nju ok da ja nemam takva osecanja prema njoj niti bilo kakvoj zeni..na jednu stranu je bila happy da mi je priznala i da je meni to sve ok..ipak smo najbolje drugarice..
 
mis-mali:
moja najbolja drugarica je bi,i prizna mi ona prvo to i pita dal je to za mene ok..za mene je bilo ok!ondah nakon nekoliko vremena ona mi prizna njena osecanja prema meni..i to je bilo za mene ok i bila sam sretna sto mi je rekla...a ja sam je pitala dal je za nju ok da ja nemam takva osecanja prema njoj niti bilo kakvoj zeni..na jednu stranu je bila happy da mi je priznala i da je meni to sve ok..ipak smo najbolje drugarice..
Sve je OK
 
Bustura:
Vas najbolji prijatelj.HOMOSEXUALAC ili bisexualac.
Vi mislite o njemu kao drugu.A on o vama ceznjivo kao o potencijalnoj velikojl jubavi.Dok vi pricate o prosloj noci sa nekom prelepom cicom u narucju,on umire od ljubomore.
On skupi hrabrost prizna vam svoje simpatije koje vi smatrate nenormalnim.Ok pod uslovom da ste i vi slicni e onda bi bila lepa nova ljubavna prica.Ali posto na ovom forumu nepostoje bisex ili boze me sacuvaj homo.Kao sto ih nema ni u srbiji.Ali pod uslovom da tako se nekada nesto desi....
Koje bi posledice snosio takav prijatelj kasnije.Izdvoji li bi ste ga.Postavili na crnu listu.Odbacili ili prihvatili kao takvog.
Psiholozi tvrde .da je ovo vrlo moguce sto napisah.I tvrde da prava velika prijateljstva nastaju upravo na inisijativu nekih ljudi koji su u nas potajno zaljubljeni.


Zasto strejt muskarci misle da su toliko neodoljivi za pedere?

Ja sam siguran da se u mene gej nece nikad zaljubiti.imam takav osecaj.i ne mislim o tome.A kad se desi,drugarstvo ne.Ne bi mogao biti ni prijatelj sa ribom kojoj sam se ja svidjao.
 
Bustura:
Vas najbolji prijatelj.HOMOSEXUALAC ili bisexualac.
Vi mislite o njemu kao drugu.A on o vama ceznjivo kao o potencijalnoj velikojl jubavi.Dok vi pricate o prosloj noci sa nekom prelepom cicom u narucju,on umire od ljubomore.
On skupi hrabrost prizna vam svoje simpatije koje vi smatrate nenormalnim.Ok pod uslovom da ste i vi slicni e onda bi bila lepa nova ljubavna prica.Ali posto na ovom forumu nepostoje bisex ili boze me sacuvaj homo.Kao sto ih nema ni u srbiji.Ali pod uslovom da tako se nekada nesto desi....
Koje bi posledice snosio takav prijatelj kasnije.Izdvoji li bi ste ga.Postavili na crnu listu.Odbacili ili prihvatili kao takvog.
Psiholozi tvrde .da je ovo vrlo moguce sto napisah.I tvrde da prava velika prijateljstva nastaju upravo na inisijativu nekih ljudi koji su u nas potajno zaljubljeni.

Nisam musko, ali...
Cini mi se da bi to cak i moglo da ti imponuje...
Ne kazem ti da vilo sta probas, to zavisi samo od tebe... :)
 
LePiaf:
mis-mali:
moja najbolja drugarica je bi,i prizna mi ona prvo to i pita dal je to za mene ok..za mene je bilo ok!ondah nakon nekoliko vremena ona mi prizna njena osecanja prema meni..i to je bilo za mene ok i bila sam sretna sto mi je rekla...a ja sam je pitala dal je za nju ok da ja nemam takva osecanja prema njoj niti bilo kakvoj zeni..na jednu stranu je bila happy da mi je priznala i da je meni to sve ok..ipak smo najbolje drugarice..
Sve je OK
da sve je OK! cudno?
 
Hogar68:
Tuzni_patak:
alexandrra:
Ovo je pitanje za "savremenog muskarca" :-)

Mora li savremeni biti buljaš , da bi zaslužio markicu "emancipovan"?

Za nekog sa tako sofisticiranim izrazavanjem ovo je bas onako, neobicno :roll:

Ali pošteno rečeno i pitano! I ja dijelim patkovo mišljenje....Zar mora neko biti gay i družiti se sa njima da bi bio emancipovan... :?: :shock:
 
analiticar:
Hogar68:
Tuzni_patak:
alexandrra:
Ovo je pitanje za "savremenog muskarca" :-)

Mora li savremeni biti buljaš , da bi zaslužio markicu "emancipovan"?

Za nekog sa tako sofisticiranim izrazavanjem ovo je bas onako, neobicno :roll:

Ali pošteno rečeno i pitano! I ja dijelim patkovo mišljenje....Zar mora neko biti gay i družiti se sa njima da bi bio emancipovan... :?: :shock:

Opet to kukanje kako su sad heterosexualci ugrozeni :roll:
Za pocetak bi bilo dovoljno da ih ne izbegavate... a da izbegavate "markicu" "buljas".
 
LePiaf:
analiticar:
Hogar68:
Tuzni_patak:
alexandrra:
Ovo je pitanje za "savremenog muskarca" :-)

Mora li savremeni biti buljaš , da bi zaslužio markicu "emancipovan"?

Za nekog sa tako sofisticiranim izrazavanjem ovo je bas onako, neobicno :roll:

Ali pošteno rečeno i pitano! I ja dijelim patkovo mišljenje....Zar mora neko biti gay i družiti se sa njima da bi bio emancipovan... :?: :shock:


Opet to kukanje kako su sad heterosexualci ugrozeni :roll:
Za pocetak bi bilo dovoljno da ih ne izbegavate... a da izbegavate "markicu" "buljas".

Da li je ta markica pogrešna ili ne? Nekako mi se čini da je ipak, ispravna! :roll:
 
Sta bih uradio???

Pa ono...primarna reakcija - sekundarna reakcija:

Primarna reakcija: Stavio bih ga pod diplomatsku izolaciju. Zasto? Pa jednostavno, polazim od sebe i kako bih se ja osjecao u toj situaciji (mislim, potpuno nezvisno od pola).Jel' po meni je u toj situaciji prakticno nemoguce nastaviti "kao da se nista nije desilo".
Sa jedne strane imamo "zainteresovanu" stranu - a ja prvi nebih bio u stanju da u takvoj situaciji budem sa njom (u tvom slucaju-sa njim), a da mi se u glavi kontinuirano ne vrte filmovi koji nemaju blage veze sa prijateljstvom.
Sa druge strane imamo "NEzainteresovanu" stranu - a ja bi se u toj situaciji osjecao vrlo - ali ono bas zestoko neprijatno. Jel' sa osobom vec IMAM prisne odnose, posto mi je najbolji prijatelj - a opet s druge strane, ta prica mi je neprihvatljiva.

I upravo zato bih (radi obostrane koristi) prilicno rigorozno sveo relaciju na skoro "psihijatar-pacient" odnos, sve dok.....a, jæbi ga, neznam ni sam...valjda dok se situacija nebi rijesila sama od sebe.


Sekundarna reakcija: ako bi bio neko ko je (kad covjek bolje razmisli) dobar za pokarat :mrgreen:, onda bi se javila ona "sta bi bilo kad bi bilo"...

I ako, cak i cisto hipoteticki, od toga nebi bilo nista.
Pod jedan zato sto me i sama pomisao da me drugi muskarac roka u paksu ohladi MOMENTALNO! To je jedna od rijetkih stvari u vezi seksa koja mi je i na misaonom planu potpuno averzicna.
Pod dva zato sto bi se, da imam afiniteta za emotivan odnos sa drugim muskarcem, to do ovih godina vec pokazalo.
 

Back
Top