neka virusna infekcija...limfna zlezda...sta znam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kissitj

Početnik
Poruka
10
e ovako....imam 20 godina i pre 6 dana sam primetila neku izraslinu kao cvoruga iza uveta, a posle jednog dana se pojavila jedna mala pored. Doktor mi prepisao alfacet...500mg na 6 sati i pila sam do juce nishta mi se nije smanjilo...samo je prestalo da me boli kad pipnem. Bol nije ni jak...samo je eto neprijatan. Juce sam otishla kod jednog doktora opshte prakse iz komshiluka i on mi rekao da je to neka virusna infekcija (jer mi se ranije javljalo pri korenu glave i samo proshlo) i pomenu limfne zlezde....i rece neshto kao to je "bolest zalubljenih" . Dao mi Cliacil....cini mi se da se zove... i znam da ce da prodje, danas je vec manje, ali zanima me od cega bi to moglo da bude...jel to neshto kao sexualno prenosiva bolest ili samo lupam?:) I pod velikim sam stresom ovih dana ima li ikakve veze stres sa tim? ...Izvinjavam se ako smaram...al nisam pronashla na forumu nishta slicno a ni po netu. hvala unapred
 
Pa kako ces da nadjes kad ne znas sta trazis?
Potrebno je da uradis analizu krvi na epstajn barov virus, izazivac infektivne mononukleoze u narodu poznatoj kao bolest zaljubljenih.
Tema o tome na forumu imas koliko zelis, samo pretrazivac uporebi.
A sva eventualna pitanja postavi pod postojecim temama.
Ova ide pod kljuc da nam se ne bi duplirale teme.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top