Borbeni avioni - modeli

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.820
Od nedavno je kod nas poceo da izlazi casopis Borbeni avioni uz koji se na poklon dobija model aviona.
Cena prvog broja je 150 dinara, a uz njega ide model aviona Messerschmitt BF109.
Modeli su napravljeni od metala i sasvim pristojno izgledaju, ako se uzme u obzir simbolicna cena.

120320121765.jpg


Casopis izlazi jednom u 2 nedelje, a uz svaki novi broj dobija se drugi model aviona.

Vise informacija na stranici:
http://www.borbeniavionikolekcija.com/
 
svaki model ima neku falinku recimo moj meser ima malo kriva zadnja krila a moji drugovi koji su uzimali uglavnom tockovi krivi il je elisa polomljena dok je drugi broj sa spitfajerom svima ok...a stanke otkud ti to da ce biti 400d? mnogo mi je to :) 300 je taman jos + rizik da dobijes ostecenu maketu
 
Danas sam uzeo časopis. Dobra im je fora sa povećanjem cene!!! Prvi broj 150, drugi 300... koliko li će biti sledeći?!?!

Elem, daš 500din i dobiješ pokvarenu maketu!!! Srećom, video sam dok je bio zatvoren, te sam mogao zameniti.
Na repu je falio jedan deo. I to nije bila mala falinka, čim se videlo kroz foliju i plastiku! Za avion broj tri sam napao ćaleta jer mu se raspao iz čista mira, na 10 komada. Mislio sam da je nešto on zeznuo, pa kao dete neće da prizna, ali sada vidim da je to izgleda normalno, da ti daju falične avione.

Kolekcija je inače super. Cena od 500din je i dalje korektna, ali nije fer da povećavaju cenu kako im dune!
 
Gde mogu da se uzmu modeli uopste u Srbiji ? Zanima me to da sklapam tako nekad , tenkove takodje. Video sam po ostalim zemljama, ali u Srbiji ne mogu da nadjem nigde za sad ...A u guzvi oko leta i puta nisam imao vremena da ponesem.
 

Back
Top