Devojke koje varaju momke...

prevareni:
Zasto to rade? promena? nedostatak ljubavi/sexa?
Kada se u duzim vezama prvi put javlja potreba za preljubom? Sta mislite o paralelnim vezama?
Pa znam za fenomen raslojavanja licnosti koji ima veze i sa visokom inteligencijom...i to se i ne da podvesti pod `devijantno`.
Ne da branim sebe, bila sam u braku i ispostovala svoju burmu ali sam sklona paralelnim vezama, mozda ne sexualnim ali uvek postoji neko pored.
Kad pocne? Kad me partner psihicki `zakucava` a pojavi se neko ko prija mom duhu.
 
kalithea:
prevareni:
Zasto to rade? promena? nedostatak ljubavi/sexa?
Kada se u duzim vezama prvi put javlja potreba za preljubom? Sta mislite o paralelnim vezama?
Pa znam za fenomen raslojavanja licnosti koji ima veze i sa visokom inteligencijom...i to se i ne da podvesti pod `devijantno`.
Ne da branim sebe, bila sam u braku i ispostovala svoju burmu ali sam sklona paralelnim vezama, mozda ne sexualnim ali uvek postoji neko pored.
Kad pocne? Kad me partner psihicki `zakucava` a pojavi se neko ko prija mom duhu.

Slazem se,mada kompleksi i nesigurnost imaju velikog uticaja...
 
prevareni:
Zasto to rade? promena? nedostatak ljubavi/sexa?
Kada se u duzim vezama prvi put javlja potreba za preljubom? Sta mislite o paralelnim vezama?

Mislim da su to debili!!! a sto ti zvucis tako zlostavljeno kad si sam rekao da volis da devojka vara u vezi, jer ako to ne radi onda ces ti to ciniti?
Inace, ja prevaru razumem jedino u braku i to negde posle 10-15 godina...to mi jedino ima logiku
 
Vendi9:
Mislim da su to debili!!! a sto ti zvucis tako zlostavljeno kad si sam rekao da volis da devojka vara u vezi, jer ako to ne radi onda ces ti to ciniti?
Inace, ja prevaru razumem jedino u braku i to negde posle 10-15 godina...to mi jedino ima logiku
Ne znam zasto ti zvucim zlostavljano, ja sam samo postavio pitanja i zanima me sta ostali misle o tome. Dakle, ljudi sta mislite?
 
prevareni:
Vendi9:
Mislim da su to debili!!! a sto ti zvucis tako zlostavljeno kad si sam rekao da volis da devojka vara u vezi, jer ako to ne radi onda ces ti to ciniti?
Inace, ja prevaru razumem jedino u braku i to negde posle 10-15 godina...to mi jedino ima logiku
Ne znam zasto ti zvucim zlostavljano, ja sam samo postavio pitanja i zanima me sta ostali misle o tome. Dakle, ljudi sta mislite?


mislimo da su ti pitanja glupa i dosadna i da smaras
 
prevareni:
zunam:
ma mrzi me da citam....



pa nek joj lepo kaze sta voli pa nek se sakrije u ormar i gleda dok mu se riba >voli> sa nekim obdarenijim...
Ko je pominjao obdarenost? Ovde je tema preljuba, a o obdarenosti imas toliko drugih topica, ako te to toliko zanima.



ne da si neobdaren nego si i glup.


razumes?

ne??

pa zato sto nisi obdaren ,zato si i prevaren...



a obdaren covek moze biti i u glavi a ne samo u gacama....pa pronadji sebe...
 
zunam:
ne da si neobdaren nego si i glup.


razumes?

ne??

pa zato sto nisi obdaren ,zato si i prevaren...



a obdaren covek moze biti i u glavi a ne samo u gacama....pa pronadji sebe...
Ako si ti pametan, onda sam zahvalan sto sam ja glup.
Ja sam prevareni a ne prevaren.
Ko je pominjao obdarenost u gacama? Opet ti o obdarenosti. Kad si vec zapeo, idi lepo na neki gay forum, tamo su sve teme o tome sto tebe najvise zanima.
 
pa dobro generacijo zar treba da se vredjamo?


znas li ti koliki je ovaj svet?

a znas li da je vise zena nego muskih na istom-dakle 3 milijarde.hej 3 000 000 000

i ti ces da se sramotis i da raspravljas ovde pred ovolikim narodom o jednoj ckiku koja te je prevarila???

PA GDE JE OVDE MOZAK?
 
zunam:
pa dobro generacijo zar treba da se vredjamo?


znas li ti koliki je ovaj svet?

a znas li da je vise zena nego muskih na istom-dakle 3 milijarde.hej 3 000 000 000

i ti ces da se sramotis i da raspravljas ovde pred ovolikim narodom o jednoj ckiku koja te je prevarila???

PA GDE JE OVDE MOZAK?
Eh, generacijo, pa ti si zapoceo sa vredjanjem dok sam se ja bavio pitanjem koje me zanima.

Znam otprilike, nesto vise od 3 milijarde zena,
od toga je bar milijardu baba, isto toliko maloletnih, vise od 100 miliona
HIV pozitivnih, a da ne pricamo o ostalim bolestima... Tako da i nije bas tako bajno. Ne sramotim se, ja samo iskreno pricam o stvarima koje se desavaju. Ko kaze da me je prevarila jedna ckaku?

Ciji mozak? Ja znam samo za svoj...
 
dakle kad odbijes sve te hivovke pa devojcice i babe >mada ima i >baba< a dobrih< ostane ti malooooooo vise od tog proseka koji iznosi 11



dakle ako ti ne mozes bez nje i ako ti srce ne da da je ostavis(i muskarci imaju srce,to nije sramota)onda ne gubi vreme na ovome forumu nego idi kod nje...sad
 

Back
Top