Devojke koje varaju momke...

prevareni:

Prevaren si onda kada zapostavis devojku i kada slabo kreses.Znaci ako:
Ne mozes da dovedes devojku do 2-3 orgazma minimum u toku veceri/noci i ako kreses 20 minuta, bices prevaren sigurno.
Ako devojka ne moze da se opusti i da tebi radi svasta jer svrsis cim ti lizne jaja i tad ces biti prevaren.Zene vole pristojnu i izdrzljivu masinu u krevetu i tacka.Sve sto cujes osim ovoga le LAZ!
Pa se ti sad pronadji.
 
snoshaj efendija:
prevareni:

Prevaren si onda kada zapostavis devojku i kada slabo kreses.Znaci ako:
Ne mozes da dovedes devojku do 2-3 orgazma minimum u toku veceri/noci i ako kreses 20 minuta, bices prevaren sigurno.
Ako devojka ne moze da se opusti i da tebi radi svasta jer svrsis cim ti lizne jaja i tad ces biti prevaren.Zene vole pristojnu i izdrzljivu masinu u krevetu i tacka.Sve sto cujes osim ovoga le LAZ!
Pa se ti sad pronadji.
Hahahaha,najduhovitiji odgovor koji sam cula.Efendija,sta da ti kazem,ako je tako tebe riba nikad nece prevariti.MIslim...ono...ako si to spoznao...BLAGO NJOJ !!!Pazi sad kad budes zatrpan brojevima telefona na private.
Cek i ja nesto da kazem :P
MA SLAZEM SE SA TOBOM,BRE,POTPUNO !!!
i...pozdravljam te...mnjau :twisted:
 
Vragolasta Amfibija:
snoshaj efendija:
prevareni:

Prevaren si onda kada zapostavis devojku i kada slabo kreses.Znaci ako:
Ne mozes da dovedes devojku do 2-3 orgazma minimum u toku veceri/noci i ako kreses 20 minuta, bices prevaren sigurno.
Ako devojka ne moze da se opusti i da tebi radi svasta jer svrsis cim ti lizne jaja i tad ces biti prevaren.Zene vole pristojnu i izdrzljivu masinu u krevetu i tacka.Sve sto cujes osim ovoga le LAZ!
Pa se ti sad pronadji.
Hahahaha,najduhovitiji odgovor koji sam cula.Efendija,sta da ti kazem,ako je tako tebe riba nikad nece prevariti.MIslim...ono...ako si to spoznao...BLAGO NJOJ !!!Pazi sad kad budes zatrpan brojevima telefona na private.
Cek i ja nesto da kazem :P
MA SLAZEM SE SA TOBOM,BRE,POTPUNO !!!
i...pozdravljam te...mnjau :twisted:

A ti si verovatno sestra "Nestašne amebe"

Njega zatrpavaju br.tel. od kad se pojavio na forumu

odštampao je imenik - sad radi na pripremi kataloga, sa kompletnim podacima :D
 
Vragolasta Amfibija:
1.Da,ja sam joj mladja sestra,nekoliko hiljada godina...
2.Dragi Efendija,JAVI SE !!! (da ti budem verna :roll: )
3.ne znam sta bese...

Pa ja stvarno ne znam sta da kazem momku kome nije jasno zasto ga varaju. Nesto mora da fali i kraj price. A uglavnom je nedostatak dobrog sexa. Vidite i sami kako se visoko frekventno pojavljuju teme tipa:'raskinuli smo ali bih da ostanemo u kres varijanti.'.Zar to ne govori dovoljno?
 
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
1.Da,ja sam joj mladja sestra,nekoliko hiljada godina...
2.Dragi Efendija,JAVI SE !!! (da ti budem verna :roll: )
3.ne znam sta bese...

Pa ja stvarno ne znam sta da kazem momku kome nije jasno zasto ga varaju. Nesto mora da fali i kraj price. A uglavnom je nedostatak dobrog sexa. Vidite i sami kako se visoko frekventno pojavljuju teme tipa:'raskinuli smo ali bih da ostanemo u kres varijanti.'.Zar to ne govori dovoljno?

pa to govori da im je sex ok
 
jagodica:
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
1.Da,ja sam joj mladja sestra,nekoliko hiljada godina...
2.Dragi Efendija,JAVI SE !!! (da ti budem verna :roll: )
3.ne znam sta bese...

Pa ja stvarno ne znam sta da kazem momku kome nije jasno zasto ga varaju. Nesto mora da fali i kraj price. A uglavnom je nedostatak dobrog sexa. Vidite i sami kako se visoko frekventno pojavljuju teme tipa:'raskinuli smo ali bih da ostanemo u kres varijanti.'.Zar to ne govori dovoljno?

pa to govori da im je sex ok

Yebesh mi sve ako ova jagodica nije najpametniji covek na forumu a i sire.
 
snoshaj efendija:
jagodica:
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
1.Da,ja sam joj mladja sestra,nekoliko hiljada godina...
2.Dragi Efendija,JAVI SE !!! (da ti budem verna :roll: )
3.ne znam sta bese...

Pa ja stvarno ne znam sta da kazem momku kome nije jasno zasto ga varaju. Nesto mora da fali i kraj price. A uglavnom je nedostatak dobrog sexa. Vidite i sami kako se visoko frekventno pojavljuju teme tipa:'raskinuli smo ali bih da ostanemo u kres varijanti.'.Zar to ne govori dovoljno?

pa to govori da im je sex ok

Yebesh mi sve ako ova jagodica nije najpametniji covek na forumu a i sire.

***** ti sve...
 
Tipkaros:
snoshaj efendija:
jagodica:
snoshaj efendija:
Vragolasta Amfibija:
1.Da,ja sam joj mladja sestra,nekoliko hiljada godina...
2.Dragi Efendija,JAVI SE !!! (da ti budem verna :roll: )
3.ne znam sta bese...

Pa ja stvarno ne znam sta da kazem momku kome nije jasno zasto ga varaju. Nesto mora da fali i kraj price. A uglavnom je nedostatak dobrog sexa. Vidite i sami kako se visoko frekventno pojavljuju teme tipa:'raskinuli smo ali bih da ostanemo u kres varijanti.'.Zar to ne govori dovoljno?

pa to govori da im je sex ok

Yebesh mi sve ako ova jagodica nije najpametniji covek na forumu a i sire.

***** ti sve...

Vala i yebi.Valja se.Samo nek nam je jagodica ziva i zdrava.
 
Vragolasta Amfibija:
Fali,fali,daska u glavi !
A GDE JE TU LJUBAV,GDE SU TU MOJA OSECANJA !!!!
:D :D :D :D :D :D :D

Da li ti smatras da se nekome jos uvek yebe za zenska osecanja. Losi u krevetu su nepopravljivi i najbolji emiteri osecanja, ljubavi i svih trica koje zenama znace jer im je to jedino cime mogu da donekle zadrze zenu. Dobar Kresimir precizno dozira osecanja i stosove u krevetu. Ne dopusta da zena dpobije previse od bilo cega jer onda nastaju problemi.A glavni problem je monotonija.To ubija. E onda zene traze drugog da im daje osecanja a zele da zadrze Kresimira u kres-varijanti sto i jeste ova tema.
Voila!
 
ne znam..gde je tu razumevanje..sa kakvim se zenama susrecu pojedini..cudno..ako ne moze da se digne ona stvar, usled stresa, straha od neuspeha bla bla..a nema 100 god, cica treba da ga sutne i nadje strava yebaca..ok obicno misle da je to zbog njih, kao postale neprivlacne pojma nemam..ali bullsh.it ako su negde na pocetku veze..mozda logicno da stvarno ode umesto da ga bar utesi damn, kako su nekad zene djubrad..ok svi smo..nesto kao ne brini sve ce biti u redu..

nigde znaci interpukcije gde treba u postu..no dobro..mrzi me..
anyway poenta ne znam kako odvojiti psihicku od fizicke strane licnosti..kako reci nekome koga ne volis, prema kome ne osecas nista 'yebi me..tako ..tooo jace..kako ti dobro yebes...i tako to u izlivu strasti? kako doziveti orgazam...kako se prepustiti, opustiti? ok mozda serem previse..mozda sam lazni moralista..to je inace popularan pojam na forumu...svi se kao nesto pretvaramo i seremo...

s druge strane, kako se ne yebati sa nekim prema kome osecas nesto wow ogromno, neopisivo bla bla..nema reci da se slikovito opise...kad se sve skupi i nastaje haos..svuda..u nama ..oko nas..uhhh al' sam nesto seratorski nastrojena...ali stvarno..zato i mislim da je prevara samo i samo kada se osecanja..gde ukljucujem poverenje postovanje razumevanje,..bla bla izgube prema toj nasoj dragoj osobi, usled nekih zaebancija koima smo izlozeni svaki dan..ti svakodnevni ispiti zrelosti i raznih drugih zivotnih situacija ahahaha..ok..izgube se osecanja...rode se ponovo, reinkarnacija znaci, prema nekom drugom..e to je ono o cemu se prica..i cica ostaje u vezi s nekim prema kome ne oseca nista, a voli onoga koga voli i s kim ce se kad tad ebati jer oseca nesto ko zna sta...dakle, sta sam htela reci...
stvar je mozga uvek..ali mislim da sam se zagubila u recenicama, neam pojma gde sam stala...ok seticu se jednog dana..mrzi me :P
 
neznam sto to rade...
za mene je prevara nesto zestoko,ja to nebih uradila,jer nebih volela ni ja da budem prevarena a nije ni fer prema "dragoj" osobi...
mislim da ta veza (kada neko vara) nemoze obstati,jer postoji razlog zbog cega neko vara...nesto fali...
recimo ovako: kad nekoga volim i sve je ok onda nema razloga da varam,ali kada nesto nije kako treba onda treba biti tako iskren i reci da nesto nije u redu i da bih zelela nesto da izmenim u toj vezi tj.da resimo problem..
ako se to neda resi onda koliko ga god volim i koliko god bolelo,cu pre da se rastavim nego da pocnem da varam.. jer stvarno nije fer tj. za mene je varanje nesto bas odvratno i nebih zelela tako nesto da dozivim...
 
Pa to moze biti komplex,poznat mi je slucaj jedne ribe koja je varala svakog svog decka kako bi zadovoljila svoju povredjenju sujetu,moja drugarica je bila cak godinu dana u paralelnoj vezi jer nije mogla da se odluci.sve zavisi od situacije,i osobe.
 
prevareni:
Zasto to rade? promena? nedostatak ljubavi/sexa?
Kada se u duzim vezama prvi put javlja potreba za preljubom? Sta mislite o paralelnim vezama?
Nisam nikada prevarila decka,niti sam imala paralelnu vezu,tako da ti nisam bas od neke pomoci :lol: Mada mislim da je to neobjasnjivo,to je isto kao kada bismo mi vas pitale ZASTO VARATE DEVOJKE? :wink:
 

Back
Top