Da li ste ikada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
ubili neku zivotinju, kada i kako?
Ja jesam jednu svraku, nesrecnim slucajem sam joj otkinuo nogu i prosuo creva po dvoristu iako sam hteo samo da je tresnem o zemlju i tako ubijem (naisao ker bas kad je letela prema zemlji pa je udarila o njega i rasturila se...). Steta, bila je namenjena da se okaci na motku ispred kokosinjca, kao upozorenje ostalima...posle je baba morala drugu da hvata.
 
Peruzzi:
ubili neku zivotinju, kada i kako?
Ja jesam jednu svraku, nesrecnim slucajem sam joj otkinuo nogu i prosuo creva po dvoristu iako sam hteo samo da je tresnem o zemlju i tako ubijem (naisao ker bas kad je letela prema zemlji pa je udarila o njega i rasturila se...). Steta, bila je namenjena da se okaci na motku ispred kokosinjca, kao upozorenje ostalima...posle je baba morala drugu da hvata.

Pishopato :wink:
 
Ja sam jedan put na Zlatiboru pre jedno 12-13 godina (kada sam imao oko 6) ubio jednog OGROMNOG puza. Nikada ranije(a ni kasnije) nisam video tolikog puza bio je veci od pesnice odraslog coveka. Igrao sam se sa njim jedno sat vremena a kad mi je dosadio uzeo sam veliku dasku i raspalio ga najace sto sam mogao.

Nemam pojma zasto sam to uradio i danas mi je pomalo zao. :(
 
Secam se kad sam imao 10-ak godina da sam uspeo uhvatiti jednog crnog macka koji je klao pilice po komsiluku,ja sam ga uhvatio za rep i vrteo ga neko vreme i onda ga bacio...ali nije crko,mada zazalio sam zasto ga ubio nisam jer je iducih 6 godina klao pilad po komsiluku i niko ga nije uspeo uhvatiti...
 
Peruzzi:
ubili neku zivotinju, kada i kako?
Ja jesam jednu svraku, nesrecnim slucajem sam joj otkinuo nogu i prosuo creva po dvoristu iako sam hteo samo da je tresnem o zemlju i tako ubijem (naisao ker bas kad je letela prema zemlji pa je udarila o njega i rasturila se...). Steta, bila je namenjena da se okaci na motku ispred kokosinjca, kao upozorenje ostalima...posle je baba morala drugu da hvata.

imam jednog ortaka koji je lud kao struja.dodjem ja kodd njega i on lik dovati machku uzme shpric...stavi unutra svashta i ubrizga machki.machka pochne da se koprca on dovati bonsek i uzme da je seche na pola.
zatim chujem prichu kakako je zivu machku stavio u sherpu, zatvorio i stavio napolje na shporet.jadna macka se zalepila na dno sherpe.. :roll:
iiiiii...josh neshto o tom liku...jednom idemo ja, on, njegov stariji brat i ortak od njegovog brata.cvele(taj moj ortak) je poneo sekiru sa sobom...i celo vreme je mahao tom sekirom....i u jednom trnutku njegov brat ga opomene da prestane da nebi sluchajno nekog zakachio...on lik dovati kuche od tog ortaka njegovog brata...sekirom odrubi glavu...i pochne da ih juri sa onom kuchecom glavom i da ih poliva krvju.....
na kraju je tom kuchecom glavom otkinuo brata u vugla...maaaa...lik je ziva egenda...shta je taj sve radio..uhhh....nego ovo je tema o ubijanju zivoinja :)
 
Bliznakinja:
Моја сестра је ставила штене у замрзивач :cry: :cry: :cry: Срећом није цркло,јер бар једна од нас има мозак :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :cry:
o boze... :lol:

DJ_MaRe:
Moon Child:
Ja sam kao mala ispekla svoju macku u rerni :(
WTF? :shock:

Pa sta si radila? Pravila Macburgere? :shock:
:oops: :oops: :oops:
ma to je bilo kod babe,neki sporet sto stoji napolju i tamo kuvamo leti,ne secam se ni zasto sam to uradila,ali uglavnom.....gurnem macku u rernu,zatvorim je i odvrnem sve one dugmice na sporetu :shock: uzas :cry:
srecom nisam videla moju sprzenu macu...

p.s. catburger :lol:

chokolada:
DJ_MaRe:
Ni meni se ne svidja tema, ali sta da se radi, stvarno ne postoji ni jedan konkretan razlog da je zakljucam...
Ne postoji?! :shock:
A mucenje zivotinja nije dovoljno dobar razlog? :shock: :roll:
imas pravo...
 
chokolada:
DJ_MaRe:
Ni meni se ne svidja tema, ali sta da se radi, stvarno ne postoji ni jedan konkretan razlog da je zakljucam...
Ne postoji?! :shock:
A mucenje zivotinja nije dovoljno dobar razlog? :shock: :roll:
Pa zakljucavanjem teme sigurno necu da spasem te zivotinje koje su vec nastradale... A tema kao tema ne krsi ni jednu stavku iz pravilnika... Ako vam se ne svidja, jednostavno zaobidjite....

Ili jos bolje... ako se javi jos par ljudi da tema treba da se zakljuca, onda cu je zakljucati... Eto, i svi srecni... Cekam...
 
Pa nebih digao ruku a kamoli skiru na neku zivotinju stvarno ti koji to rade su buduci maniaci , znaci nikada nisam ubio zivotinju nijednu , ustvari da zgazio sam mrava ali on je insekt pa je onda padala odmah kisa posle toga kada sam ga zgazio ali ubijati lol strasno PS: aj zakljucavajte temu stvarno je bedak.
 
dino.:
Pa nebih digao ruku a kamoli skiru na neku zivotinju stvarno ti koji to rade su buduci maniaci , znaci nikada nisam ubio zivotinju nijednu , ustvari da zgazio sam mrava ali on je insekt pa je onda padala odmah kisa posle toga kada sam ga zgazio ali ubijati lol strasno PS: aj zakljucavajte temu stvarno je bedak.
ma ti si zlatan :roll: :lol:
a mi manijaci...
 
RETO Pa ko ti je rekao da si maniak , nego sada si i sam to rekao Sekirom da mucis zivotinje uhhh pa to i jesu buduci maniaci jeste jesam zlatan nemam ja poremecen mozag i zelju za ubijanjem kao neki...kekeekekekkke PS; sta je kriva pas ili macka da je neko tako odvali bez razloga aaaa reci mi to sada nije poremecena osoba ako uzme iz cista mira zapali macku ili psa aaaa :x
 
Peruzzi:
ubili neku zivotinju, kada i kako?
Ja jesam jednu svraku, nesrecnim slucajem sam joj otkinuo nogu i prosuo creva po dvoristu iako sam hteo samo da je tresnem o zemlju i tako ubijem (naisao ker bas kad je letela prema zemlji pa je udarila o njega i rasturila se...). Steta, bila je namenjena da se okaci na motku ispred kokosinjca, kao upozorenje ostalima...posle je baba morala drugu da hvata.

:lol: stvarno je baba smesna :lol:
 
DJ_MaRe:
Pa zakljucavanjem teme sigurno necu da spasem te zivotinje koje su vec nastradale... A tema kao tema ne krsi ni jednu stavku iz pravilnika... Ako vam se ne svidja, jednostavno zaobidjite....

Ili jos bolje... ako se javi jos par ljudi da tema treba da se zakljuca, onda cu je zakljucati... Eto, i svi srecni... Cekam...
Ovde na tinejdzerima kada se otvori neka tema o (nedajboze) sexu odmah se brze-bolje bez objasnjenja zakljucava :roll: , a tema gde ljudi razmenjuju iskustva o tome kako su mucili jadne zivotinje (kuvali ih, pekli, zamrzavali, treskali od pod, sekli... :evil: ) ostaje?! :shock:
I ne mogu da verujem da je to nekome jos smesno i zabavno?! :shock: :evil:
Ma super ste... :roll: :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top