spanske ili latino-americke serije?

Lucky girl:
urospo:
Pa ja sam mislio da su sve te serije latino-americke, ne znam ni za jednu spansku...koju si ti to gledala?


He,he...A korak napred?A kompanjerosi? :wink:
Pa i moja baba sve te latino-americke prati..Sve kao muka joj,nece vise,a kad je neko zove,hoce da prekine da bi videla da li ce Hoseov tata,od mamine strine da ubije sestru od njegove tetke mama... :D


Pa ja nisam ni cuo za serije Korak napred i Kompanjerosi ali sam predpostavio da se razlikuju od ovih latino-americkih...

A inace ja sam gledao samo par tih sapunica....Zlobnicu, Ljovisnu... i Rubi....al Rubi je zakon :lol:
 
zlobnica :roll: cuj ti naziva!!!!
inace latino-americku seriju nisam ni jednu gledala,osim u retkim situacijama kada sam bila prisiljena od strane npr babe koja napravi haos ako se propusti neka epizoda :lol: .ali,razlika je ocigledna na prvi pogled...inace un paso adelante i companeros,da :D
 
Banshee:
zlobnica :roll: cuj ti naziva!!!!
inace latino-americku seriju nisam ni jednu gledala,osim u retkim situacijama kada sam bila prisiljena od strane npr babe koja napravi haos ako se propusti neka epizoda :lol: .ali,razlika je ocigledna na prvi pogled...inace un paso adelante i companeros,da :D


He,he..I moja baba panici ako nesto propusti... :lol:
Kad joj kazem da su sve isto pakovane,ona kaze,NE,OVA JE DRUGACIJA...Aha...da,da..Tako da te razumem... :wink:
 
urospo:
Pa ja nisam ni cuo za serije Korak napred i Kompanjerosi ali sam predpostavio da se razlikuju od ovih latino-americkih...

A inace ja sam gledao samo par tih sapunica....Zlobnicu, Ljovisnu... i Rubi....al Rubi je zakon :lol:

Veceras u osam na B92 je Korak,pa ako zelis pogledaj.Ne mogu da verujem da neko nije cuopza korak :shock: .Sjajna muzika,ples,glumci,sesta Penelope Cruz..........
 

Back
Top