JOSS STONE

meni se iskreno mnogo svidja kako cura peva!!! retko da sad moze da se nadje takav kvalitet glasa (ne mogu ja da pricam o tome jer se ne razumem... ali znam sta je dobro).... :D
a za pesme je vec stvar ukusa...... nisu lose!! :wink:
 
Jos pre, skoro dve godina, dobio sam njen prvi album The Soul Session od jedne prijateljice iz Kanade. Tada su o njoj (u Americi) pricali da je odlican vokal, pevala je na koncertima mnogih poznatih licnosti i odusevljavala ljude sirom Amerike, da bi pre godinu dana pocela da se pusta na radiju B92, tu sam je prvi put cuo da se javno emituje. Inace zaista je odlicna, imam oba njena albuma mada mislim da je prvi malo bolji. Sve u svemu sjajan glas, na prvo slusanje da nisam imao omot u rukama nikada ne bih rekao da je bele puti. :(
 
Ja ne smatram da ima sjajan glas,ima ok glas...Svima se svidja,jer ima jedistvenu boju glasa i to je zaista dobro...Prosli su samo valjda obrade,a drugi ne..Sa drugog ima neke dobre pesme..
 
Lucky girl:
Ja ne smatram da ima sjajan glas,ima ok glas...Svima se svidja,jer ima jedistvenu boju glasa i to je zaista dobro...Prosli su samo valjda obrade,a drugi ne..Sa drugog ima neke dobre pesme..

Naravno, ima daleko boljih vokala u soul-u, kao sto je recimo Areta Frenklin ili Nina Simon. Ne znam da li je neko imao prilike da cuje Semejkiju Koplend, takodje jedan izuzetan soul vokal, cerka poznatog klavijaturiste koji je svirao sa Rej Vonom.
 

Back
Top