Isti sati i minuti

Don Georg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.828
Ne znam gde temu za smestim, prema tome moderatori angazuje se malo :-)
sta znaci kada ugledas na sat i pokaze 10:10, 11:11, 12:12, 13:13?
Desava mi skoro godinu dana malo malo pa u toku jednog dana da kad god pogledam koliko ima sati uvek vidim iste sate i minute, pa se setoh foruma da pitam sta to koji djavo znaci?
 
Ne gledam previse na sat, i ne zamaram se oko toga, ali kad vidim iste mimute i sate malo po malo pocinje da me plasi to. Citao sam na netu da neka knjiga duh i jos nesto objasnjavaju neki univerzum koji vrag, ne znam
 
Pronadjoh ovo na netu, citiram:

"voleo bih da nadjete jungovu knjigu "duh i zivot",na nekih 80 strana pokusava da to objasni naucno,i ide do granica parapsihologije-banalno,takve "koincidencije"odrazavaju neku prirodnu zakonitost koja izlazi iz okvira determinizma,a najcesce je skapiramo tek kada prodje,ili bude kasno.ideja da tako nesto uopste postoji je skroz luda,i krije mogucnosti ludje od bilo kog filma,tice se sveg onog sto,2007.godine,jos uvek,zovemo "slucajnostima" "


E sada voleo bih da mi to neko objasni sta znaci to
 
kao sto rekoh, da mi objasni neko to sta znaci


"voleo bih da nadjete jungovu knjigu "duh i zivot",na nekih 80 strana pokusava da to objasni naucno,i ide do granica parapsihologije-banalno,takve "koincidencije"odrazavaju neku prirodnu zakonitost koja izlazi iz okvira determinizma,a najcesce je skapiramo tek kada prodje,ili bude kasno.ideja da tako nesto uopste postoji je skroz luda,i krije mogucnosti ludje od bilo kog filma,tice se sveg onog sto,2007.godine,jos uvek,zovemo "slucajnostima" "
 
good for you :)

meni ne treba za sat vec uopste koji vrag to znaci jel meni naklonjen univerzum ili imam duha ili ne znam sta bi to moglo da znaci bre, u evo 12 : 02 :) hvala bogu
ali uopste znaci nepridodajem nikakvu paznju tome vec kada me zanima koliko je sati i ugledam iste minute i sate skamenim se :D
jel ima odje neko pametan da mi lepo odgovori sta to znaci?
 

Back
Top