Skidanje muzike

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Može li neko da mi objasni kako da skinem muziku sa Jutjuba?
Znam kako da skinem ceo video ali ja bih samo audio da imam - da li to može?

Ako ne može tamo znate li gde mogu (a da nisu ovi sajtovi što imaju mali izbor muzike :aha:)?
 
Ako imas JDownloader, ubacis u njega youtube link i on ga sam izdeli na audio i video fajlove. Ti ostavis samo onaj sa mp3 ekstenzijom a ostale odstikliras i eto.

ovaj sistem sam ja koristio ali mi se cini da je audio fajl losijeg kvaliteta,bude npr. 64kbps,sad koristim speedbit video downloader ,integrise se u pretrazivac. mana mu je sto mora da skine ceo video pa se onda dobija mogucnost konvertovanja u audio
 
Хоћу законито да скинем песму са “Јутјуба” и да је ставим за звоно на мобилном(паметном) телефону. Како то да урадим?
Ne mozes zakonito, YT je zabranio skidanje klipova sa njihovog sajta. E sad ako uplatis premium, verovatno
mozes zakonito, ali nemam taj podatak...
 
Moze sa Internet Download managerom.Imas da skines trial verziju,a torrentom stalnu verziju.Ja sam do sada skidao sa Chroma,ali sad kod njega zabranjeno,a na Mozili moze jos uvek.Imam Ubuntu pa mogu odatle da skinem muzike koliko hocu,ali ja sam to vec skinuo odavno i imam preko 100 GB muzike sa Y.T.
 

Back
Top