HAMLET - I DEO

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
WAUUUU... Ostao sam bez texta!

POTRAGA ZA NAJBOLJOM EPIZODOM "NIKAD IZVINI" MOZE DA STANE !!!!!

Danas sam cuo da se prvi put u seriji pojavio i Djindjic, kao duh... Cekao sam reprizu- posle 12 je nije bilo, i tek sada sam je docekao. Epizoda se zove:

"HAMLET I DEO"

U publici su standardni likovi serije,a na pozorisnoj sceni takodje oni. Voja Kostunica kao kralj, Tadic kao Hamlet, Vuk kao pripovedac, luda, a tu su i mladja- ofelija koja guta svece, Labus-kao kraljica.

Radnja predstave pocinje, svi iz publike pljeskaju. Vuk uvodi u pricu,i dolazi deo sa Djindjicem.
- A sada ce Duh da kaze mladom Hamletu ko ga je ubio...
Voja u ulozi kralja ce: "A jel u predstavi"...

Kako odmice predstava, kralj nalaze dvorskoj strazi ( JOCIC ) DA DUHA PRIVEDU ISTRAZNOM SUDIJI I DA TAMO KAZE AKO NESTO IMA. (A Djikijev duh ce - Nema problema, mogu ja i pred sudijom da ponovim)

Na taj deo opet aplauz iz publike - ali ovaj put aplaudira samo Voja Kostunica,- a ostali se okrecu i onako ga gledaju !!...I na kraju predstave u publici pored Voje se pojavi opet duh, da samo vidite izraz Vojine lutke, i oci kojima se sklapaju kapci...

JEZIVO !!!!
:shock: :shock: :shock:

Sutra ce verovatno da bude drugi deo "Hamleta", gledajte obavezno!
 
ГлаволомацТи у 100 000 тема које неуморно постављаш уствари
имаш само једну једину и она гласи:
МРЗИМ РАДИКАЛЕ,
то заиста почиње да смара а и делује нездраво - питам се има ли
помоћи за ову Твоју бољку?
 
Ova tema nema zive veze sa radikalima, a ti brate ko o cemu o pederima, manjinama,Cedi,Tadicu,... Tako da stvarno ne znam ko je ovde bolestan/a ko zaj'ebava radikale (da pojasnim, redosled je: ti/ja) :D :oops:

A opet da ponovom, tema ovde nisu radikali, prvo skoci pa kazi ops :oops:
 
HAMLET - II DEO

Sada je bio na pinku(podnevni termin,posle infopota...)

Ovo ce izgleda biti poduzi serijal, autor se u ovoj epizodi opet odlucio za jedan song:

"Nadaleko smridi jedan kvar.../savrsena stvar" (otprilike)

Natpev Voja Kostunica/Boris Tadic:

:roll: T- Nesto smrdi u Danskoj,
:oops: V- Zaaar;
...
:oops: V- Ko te pita biti il ne biti,
:roll: T- I'm so prity;
...

Nije najaceg kvaliteta, ali obecava barem duzu razradu ideje o Hamletu (I i II deo su tu, bice jos barem toliko)
8)
 

Back
Top