LIKOVNA akademija ili INOSTRANSTVO

  • Začetnik teme kacica_kicica
  • Datum pokretanja
K

kacica_kicica

Gost
Pa o cemu se radi...u nedoumici sam kao i vecina likovnih umetnika u srbiji.
Pokusavam vec drugu godinu da upisem tu famoznu likovnu akademiju za koju sam shvatila da i nije toliko famozna je po svemu sudeci ,likovna umetnost izumire sa pojavom novih medija,samim tim izumire i ta likovna akademija.A i sta kad je zavrsim kao da cu da postanem svestki prisnat slikar,a da li sam dovoljno dobra to jos ne znam....samo znam da ce uvek biti vise priznat slikar iz francuske engleske italije...nego iz pisljive srbije.
I tako....sta onda mi "ukleti umetnici" da radimo da li da palimo u tu obecanu italiju gde vec par godina pale nasi mladi koji su tolike godine pokusavali na akademiji ili da palim u pariz ,london....tamo je skupo a para se nema....ili da se udam ovde za nekog zeldi mafijozu pa da crtkam u sobici...moram napomenuti da se ne lozim na njih i da nisam neka"full extra" roze riba....tako da i to otpada
Mogu ja ovako do prekosutra....nego ako neko ima neku ideju sta da se radi....u vezi:GDE STUDIRATI I ZASTO neka je napise i obrazlozi...bila bi vam jako zahvalna....pisite sta vam god padne na pamet....jedino tako ima nade za nas koji radimo bez pokrica.
 
U slicnom sam sos-u...ne znam gde da studiram,a ovde da se upisem ne mogu...zna se.
Nego ako ima neko ko studira slikarstvo negde preko ili zna nekog ko studira neka napise neke informacije...dobro bi nam dosle...koliko kosta,gde ,kako sta....
 

Back
Top